• GoHome Professional
stanovi novi sad što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stanovi novi sad što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što veći

  • Za upit "stanovi novi sad što veći" pronađeno 50 108 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2022.,

www.indomio.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gfe se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 483.110 €, 150,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 463.500 €, 150,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonski stan u samom centru Sremskih Karlovaca, uz samu pešačku zonu. U cenu je uračunat i lokal od 30 m2 u prizemlju zgrade. Uz određena ulaganja nekretnina koja je pogodna kako za život, tako i za izdavanje. Zbog specifičnosti same nekretnine kao i lokacije na kojoj se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 231.750 €, 150,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex, vredan preporuke. Za više informacija, zovite agenciju. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje: kraj proleca ove godine. 2 dnevna boravaka, balkon, 4 spavace sobe, 2 kupatila i 2 mala toaleta. U cenu ulaz jos i: koriscenje zajednicke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 375.000 €, 150,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95320, II/IV, lift, terasa, uknjižen, stara gradnja. Prodaje se četvoroiposoban salonski stan na Trgu Mladenaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 472.000 € na 465.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 472.000 €
30.03.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dušana. LIFT. Useljenje: kraj proleca ove godine. 2 dnevna boravaka, balkon, 4 spavace sobe, 2 kupatila i 2 mala toaleta. U cenu ulaz još i: koriscenje zajednicke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najluksuznija zgrada u Novom Sadu! Građena po najvišim standardima! Cena za namešten stan kao na slikama! Za više informacija i prezentaciju objekta pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 540.750 €, 150,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Liman 3, Novi Sad - 150m2 stan, uknjižen 1/1, bez tereta - 2 nivoa, bez kosina - 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 3 terase - stan se prodaje kompletno namešten - visina 3,3m Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz I 065 27 27 090 Nikola Ljuboja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najluksuznija zgrada u Novom Sadu! Građena po najvišim standardima! Za Više informacija i prezentaciju objekta pozovite .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan porodični stan na 5 min hoda od centra grada. Idealnog je rasporeda i poseduje terasu od 15m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. U cenu su uračunata i dva garažna mesta. Pozovite agente prodaje za sve dodatne informacije. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 476.710 €, 150,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan petosoban stan u izgradnji u urbanoj vili na Novom Naselju. Stanu pripada parking mesto u dvorištu zgrade. Planirano vreme završetka izgradnje je septembar 2024. godine. Stan se nalazi sam na spratu tako da porodica može da uživa u potpunom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 535.600 €, 150,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

150m2 u novogradnji u samom centru grada. U ceni su dva garažna mesta i gratis 15m2 terase. Postoji mogućnost povrata PDV-a. Nazovite nas. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com Agencijski ID: 538652 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četverosoban stan od 150m2 na Duzi vremenski period.Useljiv odmah i prazan,samo kuhinjski elementi i bela tehnika. Cena:1000€ plus depozit i 50% agencijska provizija. Magistrator 021 reg br:622 Telefon:0631448223 0644950427 Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 308.000 €, 150,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjižen, ostava. Prodaje se DUPLEX, 150m2, na Detelinari. Cetvorosoban, namesten stan u elitnom delu, dvostrano orjentisan sa centralnim grejanjem. Kalorimetri. Placanje u zimskoj sezoni po utrosku. Stan je prelepo namesten u skladu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 231.750 €, 150,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex u mirnom kraju Veternika nedaleko od glavnog puta. Dobra povezanost sa gradom. Stan je komforan i pored toga poseduje veliku terasu (oko 30m2) i u sklopu cene garažu od 30m2. Tel: 021/662-0001 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan,lux stan na odličnoj lokaciji. ID:520297 Kontakt: 064/120-41-93 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastičan petosoban stan u izgradnji. Cena sa PDV-om. Parking mesto u ceni. Kontakt:0648033305 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep Penthaus u blizini Bulevara Oslobođenja i centra grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Grejanje na kalinometre, uvozna keramika, hrastov parket prve klase. U ceni su i dva garažna mesta, kao i terasa od 15m2 koja neulazi u kvadraturu. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 475.000 €, 150,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 153m2+12 m2. U pitanju je Lux novogradnja u mirnoj ulici. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade kao i parking mesta u dvorištu zgrade. Vila je visoko moderna i kvalitetna ultra smart house- switch....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 210.000 €, 150,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116107, 3a, spratna, 1, terasa, uknjižen. IZUZETNO!!Prodaje se odlična porodična kuća na izlasku iz grada posle Grasa. Kuća ima prizemlje i sprat. U prizemlju je lep dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjom, predsoblje i kupatilo. Gore su tri spavaće sobe, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 500.000 €, 150,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u urbanoj vili u novogradnji, luksuzne opreme, sve je novo, kvalitetno i po meri urađeno, sve sa 90% nameštaja se prodaje Za ozbiljne kupce, mogućnost dogovora oko cene. Za više informacija pozovite One nekretnine 021/2100-690. Terasa, Lift,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

514532 Top Ponuda ! Za vise informacija pozovite ! Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-486 (od ukupno 487)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com