• GoHome Professional
stanovi nis pala cena što veći Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis pala cena što veći Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis pala cena što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi nis pala cena što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 123.600 € na 115.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 123.600 €
20.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 76m2, sa terasom od 18m2 na V (petom) spratu stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, Filozofskog fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280.000 € na 250.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 143,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je sprat kuće na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 122m2+21m2 lokal, nalazi se na I spratu kuće. Stan je veoma komforan sa odličnim rasporedom i čine je: hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, toalet, kupatilo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 149.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Palilula, 149.500 €, 108,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.000 €
17.04.2026 - 149.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 230.000 €, 101,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan četvorosoban stan na III spratu novije stambeno-poslovne zgrade u Čairu, dakle, na traženoj i prestižnoj lokaciji za život ili izdavanje. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, tpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve lođe. Stan je u odličnom stanju,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 182.000 €
17.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 186.000 €
20.02.2026 - 179.000 €
08.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižene površine 83m2+6m2 dve terase, na visokom prizemlju stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na izvanrednoj lokaciji, kod Doma zdravlja, u samom epicentru svih bitnih dešavanja. U samoj blizini zgrade nalaze se fakulteti, državne ustanove,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 206.075 € na 201.687 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 201.687 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 206.075 €
27.03.2026 - 201.687 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 85,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
06.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji vodi do prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom sa mokrim čvorom na prvoj etaži i stepeništa koje vodi do....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
03.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.000 € na 142.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 142.000 €, 81,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 146.000 €
20.05.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban vojni stan na Trošarini. Stan 81 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na III spratu u zgradi sa liftom.Grejanje u stanu jecentralno gradsko. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, tolalet i terasa. Zgrada....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi nis pala cena što veći (109)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>