• GoHome Professional
stanovi nis pala cena što veći 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis pala cena što veći 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis pala cena što veći 70 m2

  • Za upit "stanovi nis pala cena što veći 70 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.010 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • lift
    • namešten
    • podrum
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 145.200 € na 134.600 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 134.600 €, 69,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 145.200 €
20.02.2026 - 134.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan trosoban stan u novogradnji u Durlanu. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade, izvedene površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 123.600 € na 115.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 123.600 €
20.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 76m2, sa terasom od 18m2 na V (petom) spratu stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, Filozofskog fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi nis pala cena što veći 70 m2'
124.000 €
124.000 €
165.000 €
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 151.540 € na 130.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 151.540 €
24.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, dvoiposoban stan povrsine 70m2 na jednoj on najboljih lokacija u gradu koji poseduje sopstveno dvorište. Nalazi se u blizini vojne bolnice, medicinskog fakuteta kao i par trgovinskih lanaca. Odlična povezanost sa centrom grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 172.500 € na 150.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 172.500 €
27.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 119.700 € na 113.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 119.700 €
03.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može biti i moderan stambeni prostor, na petom spratu novije zgrade sa liftom u centralnom delu grada. Sastoji se od ulaznog dela, kuhinjskog bloka, velike dnevne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 200.000 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
10.04.2026 - 200.000 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo biranim detaljima. Raspored je funkcionalan i obuhvata dve komforne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>