• GoHome Professional
stanovi beograd od 20000 do 30000 evra što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd od 20000 do 30000 evra što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd od 20000 do 30000 evra što manji

  • Za upit "stanovi beograd od 20000 do 30000 evra što manji" pronađeno 246 nekretnina - prosečna cena 621 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • klima
    • 3.sprat
    • podrum
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 29.000 €, 10,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 0.5 u nivou prizemlja,površine 10,28m2 u stambenoj zgradi.Iz otkupa nije uknjižen.Za renoviranje .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 23.750 €, 13,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi garsonjera ukupne površine 13,66 m2.Prvi sprat (potkrovlje). U procesu legalizacije.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 31.930 €, 13,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Specifična nekretnina na iztuzetnoj lepoj i atraktivnoj lokaciji na potezu Cara Dušana. Visina u stanu do plafona je na jednoj strani cca 190 cm a na drugoj prema dvorištu je cca 160 cm. Stan je za kompletno ulaganje, u osnovi je funkcionalan raspored. Grejanje je na kaljevu peć koja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd od 20000 do 30000 evra što manji'
30.000 €
22.950 €
21.600 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 27.000 €, 15,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju garaža – 15 m² Prodaje se zidana, zatvorena garaža površine 15 m², u sklopu stambene zgrade. Garaža poseduje sopstvenu struju i pogodna je za parkiranje automobila ili kao magacinski prostor. Mirna lokacija, lak pristup, uredna dokumentacija Bulevar Arsenija Čarnojevića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelepa luksuzna garsonjera - STUDIO na Vračaru u predivnom delu, ulica Banjska. Garsonjera je prostrana, lepo organizovana, poseduje i krevet i garnituru sa televizorom, klima uredjajem, lepom kuhinjom, hodnikom i kupatilom. U cenu je uračunato i gorišćenje sopstvenog garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 30m2, terasa, CG, lift, I/IV, telefon, interfon, video-nadzor. Stan u mirnoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Potpuno opremljen modernim nameštajem i uređajima(klima,veš i sudo mašina,ugradna kuhinja). Zgrada je novije gradnje,sa liftom i video nadzorom. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.630 €, 31,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan sa predivnom terasom u Knez Mihajlovoj ulici. Stan je kompletno namesten novim i modernim namestajem i opremom. Odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 26.400 €, 33,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u centru grada. Jednosoban, funkcioniše kao 1.5. Odmah useljiv, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska provizija 50% Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 18.150 €, 33,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.400 €, 34,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo renoviran 1.5 stan u lepo održavanoj zgradi u ulici Vojislava Ilića na opštini Vračar. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Izdaje se na duži vremenski period. Agent zadužen za izdavanje Biljana Rajović 0604398011 - broj licence....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 26.250 €, 35,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviran i kompletno namesten stan,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104695, IV/VII, klima, lift. Lep stan, svetao kompletno namešten novim stvarima, nalazi se na super lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 35,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.250 €, 35,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan, idealan za život ili kao investicija. Nalazi se u mirnoj ulici u srcu Zemuna, na top lokaciji uz kej. U cenu uračunati svi troškovi (struja, voda, internet i tv) Minimum zakup: 6 meseci Funkcionalan raspored Blizina svih sadržaja Useljiv odmah –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 18.900 €, 35,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 28.800 €, 36,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep stan na odličnoj lokaciji! U najljepšem delu starog grada u blizini Botaničke bašte! Jako mirno okruženje. Stan je opremljen sa veš mašinom, klimom i svim neophodnim za ugodan život. Velika terasa sa pogledom na ulicu! Prostorije: soba, kuhinja, trpezarija, toalet. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na samom početku Vladetine, orjentisan prema dvorištu, sređen, kompletno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz ulaznog predsoblja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 27.750 €, 37,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Jove Ilića Izdajemo prelep i odlično organizovan stan u Jove Ilića u neposrednoj blizini voždovačke crkve. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevni život, markete, gradski prevoz, škole(osnovne, srednje, fakulteti, vrtić, parkovi..,) Kako se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122620, II/V, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se renoviran i kompletno opremljen, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu. Svetao i sunčan sa terasom, nameštaj, TV, frižider,novo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117333, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 246)

<< <1 2 3 4 5 6> >>