• GoHome Professional
stanovi beograd do 20000 eur Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd do 20000 eur Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd do 20000 eur Najnovije

  • Za upit "stanovi beograd do 20000 eur najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 19000 eura (malo jeftiniji)
    • 21000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 420.000 €, 110,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.adventisrealestate.com

Ekskluzivna ponuda! 4.0 lux salonski stan, Činovnička kolonija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u samom centru grada, nadomak Narodne skupštine. Stan od 108m2 na izuzetnoj lokaciji i sa puno potencijala. Po strukturi je u pitanju duplex stan. Nalazi se na trećem i ćetvrtom spratu stambene zgrade. Zgrada je starije gradnje ali odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.500 €, 53,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja u mirnom delu Zemuna. Izuzetno kvalitetna zgrada. Parking mesto u garaži se dobija uz stan. Lift koji ide u garažu. Svaki stan dobija ostavu u dvorištu. Lokacija blizu Zemunskih kapija. Cena je izražena bez PDV-a. Završetak radova, oktobar 2026. godine. Pouzdan investitor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 398.000 €, 79,00 m2 cca 5040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je odličan stan zgradi BW Sole, orijentisan ka unutrašnjem parku i zelenilu, što pruža mir i privatnost u samom centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i pažljivo uređen prema projektu arhitekte, sa akcentom na udobnost, prirodnu svetlost i maksimalnu iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 196.900 €, 61,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj poziciji, preko puta pijace, u blizini IMMO centra, Piramide i svih ostalih potrebnih sadržaja za život imamo u ponudi uknjižen dvosoban (lako adaptibilan u dvoiposoban) komotan stan, istočno orijentisan, veoma svetao i sunčan. U izvornom stanju. Prazan, odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 105,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar Beograd prodaja četvorosobnog stana u mirnoj ulici. U blizini Beograda na vodi, spomenika Stefanu Nemanji Odličana zgrada sa liftom i urednim ulazom, okružena zelenilom. Stan svetao, gleda na dve strane, pun dnevne svetlosti. Prostran, idealan za porodični život. Od prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.300 €, 41,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Uknjižen, za renoviranje. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i proveru dokumentacije, - izradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Odličan stan na sjajnoj lokaciji. - Mirijevo, kod stare crkve Svetog proroka Ilije. - Naselje iz kojeg se brzo stiže do značajnih saobraćajnica. - Veliki broj parking mesta oko zgrade. - Stan odličnog rasporeda. - Zbog toga što je u prizemlju, posebno je zgodan za starije ljude.....