• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider zadnjih 7 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 4.472 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • podrum
    • prizemlje
    • parking
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi nadomak Belog dvora. Sagrađen je od najkvalitetnijih materijala na tržištu koje market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamurozni, opremljeni kvalitetnom tehnikom i fensi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavace sobe, kupatilo, zastakljena lodja i hodnik. Odlicna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider zadnjih 7 dana'
889.000 €
889.000 €
625.000 €
 
-1%

Promena cene sa 308.000 € na 305.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 305.000 €, 84,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 308.000 €
22.05.2026 - 305.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno lep i komforan stan smešten u ulici Gavrila Principa, na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih gradskih lokacija. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i odlične pozicije, sa svim sadržajima neophodnim za kvalitetan gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 580.000 €, 171,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom središtu Beograda, tamo gde se gradski ritam najjasnije čuje, prodaje se salonac na Slaviji – prostor od 171 kvadratnog metra, u kojem svaka soba priča svoju priču, a prozori otvaraju pogled na grad koji ne prestaje da živi. Stan se nalazi na lokaciji koju je teško nadmašiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, izuzetno svetao i funkcionalan stan u ulici Miloja Đaka, pogodan kako za porodičan život, tako i za različite poslovne namene. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu i odvojenom spavaćem delu, nekretnina pruža visok nivo komfora i privatnosti. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 145,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom delu Dedinja, ulica Miloja Đaka, Savski venac, nudimo četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 117m2, nalazi se na 2 od 3 sprata u održavanoj zgradi iz 2010. godine. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i 2 terase. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep i izuzetno prostran salonac u samom centru grada, u blizini Brankovog mosta. Stan ukupne površine 105 m², od čega je 95 m² stambenog prostora i 10 m² terase, pruža udobnost i komfor koji su retkost na ovoj lokaciji. Uz stan se dobija i podrum od preko 10 m². Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep stan u Beogradu na vodi, na Savskom vencu! Nalazi se na petom spratu od devet, sa očaravajućim pogledom na Kulu Beograd i reku. Stan ima 110 kvadrata i sastoji se od tri spavaće sobe, hodnika, garderobera, dva kupatila, zasebnog toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....