• GoHome Professional
stanovi Voždovac BEOGRAD prizemlje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi Voždovac BEOGRAD prizemlje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Voždovac BEOGRAD prizemlje

  • Za upit "stanovi voždovac beograd prizemlje" pronađeno 230 nekretnina - prosečna cena 3.048 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • ekskluzivan
    • kablovska
    • 2.sprat
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 289.845 €, 88,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.900 €, 21,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji kod Voždovačke crkve. Odlična garsonjera u zgradi novije gradnje sa sopstvenim parkingom. Stan je sunčan, svetao. Gleda na Vitanovačku i Vojvode Stepe. Visoko prizemlje, visina prvog sprata. U blizini više linija gradskog prevoza, ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 162.000 €, 64,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u tihom i mirnom okruženju, dvostrano orijentisan, zapadno orijentisan. Vodi se kao visoko prizemlje, a u stvarnosti je u nivou sa pravim prvim spratom, jer je zgrada na padini. U izvornom stanju, za totalno sređivanje. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom (i kaminom u funkciji),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 174.580 €, 49,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju, sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 285.000 €, 420,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99817, 15a, spratna, p+2, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan. Kuća se nalazi na 200 m od Avalskog puta,posle Šuplje Stene,blizu skretanja za Ripanj,kafane Avalsks Brvnara,Srednji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 266.000 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PREMIJUM STAN SA BAŠTOM NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI VOŽDOVCA U srcu Voždovca, prodaje se ekskluzivan dvosoban stan od 64m², smešten u prizemlju moderne zgrade sa sedam spratova. Posebna vrednost ovog stana je privatna, ograđena bašta, idealna za uživanje, relaksaciju ili porodične trenutke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 270.000 €, 118,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini gradske oaze i parka Šumice,prodaje se komforan 3.0 -soban stan. Nalazi se na drugom spratu u mirnoj ulici. Kompletno renoviran, osunčan, dvostrano orjentisan. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 150.000 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan na veoma traženoj lokaciji, Dom zdravlja Voždovac, SC Šumice, hotel Srbija. Uknjižen na 54 m2, realne merene površine 65 m2. Zgrada je veoma uredna i održavana, lak pristup auto-putu. Nalazi se na visokom prizemlju, u visini prvog sprata. Okružen parkom i zelenilom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 96.000 €, 34,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Voždovac - Vojvode Stepe Prodaje se 1.5-soban stan ukupne površine 34m2. Smešten u mirnoj ulici, bez buke. U blizini Fona, Saobraćajnog fakulteta. Odlična investicija! Nalazi se na Prizemlju. Stan poseduje prostoriju van stana, površine 3m2. Pogodna za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u opštini Voždovac, u ulici Vojvode Stepe, na dobroj lokaciji koja je ušuškana u miran deo parcele sa odličnim prilazom i obezbeđenim parking mestom. Parcela ima svoje pripadajuće dvorište prepuno zelenila koje ostavlja utisak kao da se nalazite Vam grada i gužve.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Voždovca, odmah iznad Autokomande, u mirnoj ulici bez mnogo saobraćaja, dvosoban stan u izuzetnom stanju. Vlasnik je stan projektovao za sopstvene potrebe i samim tim je urađen vrhunskim materijalima i sa svim potrebnim termo i hidro izolacijama. Dodatno je urađen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u održavanoj zgradi, u prizemlju, u Kumodražu. Lokacija je odlična na samo 15 minuta kolima od Autokomande. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, 2 spavaće sobe i prostranog kupatila. Stan je uknjižen i prodaje se namešten. Sa spoljne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran stan u prizemlju zgrade, koncipiran kao kuća, sa zasebnim ulazom, kapijom i baštom od 50 m². Stan nudi: 3 spavaće sobe Walk-in garderober Veliku vešernicu sa mašinama za pranje i sušenje veša Kompletno opremljenu kuhinju (sudomašina, ledomat, Nespresso aparat, blender,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Lekino brdo ulica Braće Kovač, nov, uknjižen stan, toplotna pumpa grejanje i hlađenje, namešten kompletno, stambena površina je [telefon] m [telefon] + [telefon] m [telefon] terasa u prizemlju, okrenut ka dvorištu, odmah useljiv, cena [telefon] . [telefon] € .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 149.999 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2019.,

www.klikdooglasa.com

Specijalna ponuda, Voždovac, Beograd, Duplex, LUX stan [telefon] m [telefon] - [telefon] € m [telefon] - [telefon] . [telefon] €. Stan se nalazi na raskrsnici Danijelove i Vojvode Djurovica, kod infostana. nedaleko od univerziteta Singidunum, [telefon] . beogradske gimnazije i stadiona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera 27 m2, sa velikom terasom od 20 m2, prizemlje , kompleks Banjička oaza, ulica Porodice Trajković , u neposrednoj blizini Bajfordove šume i ulice Vojvode Stepe . Moderna novogradnja, etažno grejanje , parking prostor ispred zgrade. Useljiv od 26.maja 2025.godine.....