• GoHome Professional
stanovi Senjak BEOGRAD - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi Senjak BEOGRAD - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Senjak BEOGRAD

  • Za upit "stanovi senjak beograd" pronađeno 115 nekretnina - prosečna cena 3.922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 341.888 €, 61,00 m2 cca 5610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Lena, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 283.888 €, 68,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stan u zgradi BW Iskra, u okviru Teslinog kvarta, smešten na 8. spratu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, terase, kupatila, toaleta i vešernice Vrlo je svetao i funkcionalan, odličan kako za život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 400.000 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Senjaku, u jednoj od najmirnijih i najbezbednijih ulica, nalazi se prostran porodični stan od 100 m² koji pruža retku kombinaciju komfora, privatnosti i izuzetne lokacije. Okružen je ambasadama, teniskim terenima i bazenom Senjak, što ovom kraju daje poseban osećaj sigurnosti i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 631.888 €, 113,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u premium zgradi BW Lena, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 505.000 €, 112,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju penthaus u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, koji se odlikuje jedinstvenim panoramskim pogledom na Senjak i grad. Stan poseduje tri prostrane terase (ukupne površine 18kvm), idealne za uživanje u pogledu i otvorenom prostoru. Raspored je jedinstven i pažljivo osmišljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 187,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U maloj zgradi sa privatnim dvorištem prodajemo lux penthouse duplex, sagrađen 2005. godine kao nadogradnja zgrade iz 60-ih. Donji nivo stana sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, velike centralne dnevne sobe sa visinom plafona od preko 6m,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 320.000 €, 122,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je veoma lep stan u mirnom delu Senjaka, koji pruža brojne mogućnosti za ugodan i kvalitetan porodični život. Nekretnina se sastoji iz dva nivoa. Na visokom prizemlju nalazi se dvosoban stan površine 62 m², sa prostranom terasom od 17 m², oplemenjenom mozaičkim reljefom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 620.888 €, 115,00 m2 cca 5400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Lena, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.888 €, 49,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BW Vizia je stambena zgrada sa jedinstvenim sadržajima za sport i rekreaciju, u blizini novog Linijskog parka i pešačkog mosta koji spaja Senjak sa Beogradom na vodi. U ponudi su 124 stana različitih struktura, od jedne do tri spavaće sobe, sa izuzetnim pogledom na muzejski trg, unutrašnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 320.888 €, 81,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 345.400 €, 157,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lux modernoj zgradi, izdaje se fenomenalan četvorosoban stan, sa prostranom terasom sa koje se pruža krasan pogled. Izdaje se sa kompletno opremljenom kuhinjom i velikim ugradnim garderoberom, koji se nalazi naspram ulaza. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta, kao i pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 272.888 €, 61,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 458.000 €, 100,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom prezentuje lux stan na savršenoj mikro i makro lokaciji. Potpuno kvalitetno renoviran, luksuzno sređen sa sopstvenom baštom na prestižnoj lokacji. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, open space koncepta - dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 679.500 €, 151,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan u prizemlju, sa prelepim pogledom na Most na Adi, površine 151 m², uz terasu od 385 m² koja pruža savršen prostor za uživanje. Stan se nalazi u novogradnji i nudi savremeni dizajn i vrhunski komfor. Postoji mogućnost opremanja stana prema željama zakupca, s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 57.000 €, 17,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, stan u prizemlju, poseban ulaz, stara gradnja, mogućnost proširenja. Pogodno i za stanovanje i za izdavanje PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja, soba, kupatilo agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 115.999 €, 32,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan na Senjaku, u mirnoj i elitnoj zoni. Odlična povezanost sa centrom grada, autoputem i Novim Beogradom. U neposrednoj blizini ambasada, internacionalnih škola i zelenih površina. Idealan za samce i parove, takodje i kao poslovni prostor ili investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 640.000 €, 200,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121219, klima, terasa, garaza, pogodan za pp, vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Drinićka, Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 390.000 €, 118,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na Senjaku, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi na prizemlju (zbog konfiguracije terena, ispod stana se nalazi stan i teh.prostorije zgrade) održavane stambene zgrade sa 10-tak stanova. Zgrada je uredna sa očuvanom fasadom i sređenim ulazom. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 458.000 €, 100,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,5 Savski venac , Senjak , Simiceva , rezidencijalna zona , 100m2 merena kvadratura , 85m2 uknjizena kvadratura , 1 / 3 , cg / gas , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan , Alu stolarija , parket Hrast 1. klase , sanitarije Geberit , Hans - Grohe , Italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 355.000 €, 78,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo potpuno nov, moderno namešten trosoban stan smešten u ekskluzivnoj rezidencijalnoj zoni naselja Senjak, u modernoj vili sa bazenom. Stan se nalazi na prvom spratu vile i pruža izuzetan osećaj privatnosti i komfora. Enterijer je pažljivo osmišljen i odlikuje se besprekornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 97.800 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji nadomak Sajma, na donjem Senjaku, nalazi se renovirana garsonjera koja predstavlja savršen spoj praktičnosti, lokacije i kvaliteta. Stan se sastoji od dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, funkcionalnog hodnika i kupatila. Iako kompaktan, prostor je promišljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 289.000 €, 77,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Senjaka, prodaje se četvorosoban stan savršen za porodicu koja zna da ceni pravu vrednost. Zeleni rezidencijalni kraj, okružen ambasadama, internacionalnim školama i elitnim vrtićima, sa parkom na samo nekoliko koraka — ovaj stan pruža idealan balans sigurnosti, prestiža i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 619.500 €, 177,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, Senjak, Vrnjačka, 27m2 . 27m2, 0.5, 3/8, TA, lift, parking, interfon, renoviran. Kompletno opremljena garsonjera, renovirana, jednostrano orijentisana, ušuškana i okružena zelenilom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 91.200 €, 76,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 74.400 €, 62,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121246, PR/II, klima. *** Izuzetna lokacija *** Veoma funkcionalna garsonjera, kompletno opremljena. Niski režijski troškovi. Ulaz pokriven kamerama. Poželjan zakup na minimum godinu dana, obavezan depozit od 500 evra! Bez kućnih ljubimaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-115 (od ukupno 116)

<< <1 2 3> >>