• GoHome Professional
stanovi SURČIN - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi SURČIN - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi SURČIN

  • Za upit "stanovi surčin" pronađeno 138 nekretnina - prosečna cena 2.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • podno grejanje
    • dvorište
    • luksuzan
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 87.450 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u vrlo kvalitetnoj novogradnji u blizini skretanja za aerodrom. Zgrada je rađena po Švajcarskom sistemu gradnje čelične konstrukcije, tako da je sezmički 2x bolja od klasične novogradnje i 2,3x energetski efikasnija od drugih novogradnji. Ima podno grejanje nove generacije....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.430 €, 65,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Investicija u oblasti Expo centra u Surčinu predstavlja strateški potez sa značajnim potencijalom za rast vrednosti nekretnina koji je uveliko u toku. Grad se uveliko proširio na Surčin koji se transformiše u novi urbani centar. Lokacija je dobila na značaju zbog blizine Expo centra,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 51,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, sa parking mestom, terasom,useljenje za 2 meseca, na građevinsku dozvolu , asfalt,struja voda kanalizacija , Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 92.000 €, 38,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na Ledinama površine 46m2, ukupne cene 92.000€+PDV. Idealan je za sve koji traže moderan prostor u mirnom i urbanom okruženju. Parking mesto se doplaćuje 3000€. Planirani završetak radova je u avgustu 2025. godine. Stan se sastoji od funkcionalnog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 280.000 €, 220,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121475, 5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, cela. Prodaje se porodicna kuca bruto 240 m2 a neto 220 m2 za SVAKU PREPORUKU,NOVA stara 7 godina iz 2018,bez ikakvog ulaganja....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 280.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.trionekretnine.rs

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza Prodaja | Beograd, Surčin, Surčin (mesto), 133 m 2 , 280.000 €.

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.mojoglas.rs

Stan je u novogradnji opremljen i izdaje se na duzi vremenski period. Stan poseduje svoje dvoriste od 20m2 plus i svoje parking mesto. Kontakt 0642124799 .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 167.000 € na 149.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 149.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 167.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je dobro pozicioniran, svetao i predstavlja pravu priliku za porodični život....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 365.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.klikdooglasa.com

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita Stratimirovica Street, 101m2, VPR/4, 25m2 terrace, central heating radiators, two inverter air conditioners. Equipment, appliances, furniture....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 364.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se isključivo za poslovni prostor, odličan, svetao i potpuno nov, neuseljavan, jednoiposoban stan korisne površine 42m². Nalazi se na drugom spratu zgrade u centru Surčina, nedaleko od svih značajnih objekata. Orijentisan je južno i obiluje sa dosta dnevne svetlosti. Poseduje....