• GoHome Professional
stanovi PARAĆIN - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi PARAĆIN - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PARAĆIN

  • Za upit "stanovi paraćin" pronađeno 56 nekretnina - prosečna cena 1.132 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 91000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 2.sprat
    • parket
    • pogodan
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PARAĆIN, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Jednosoban stan, Paraćin | Prodaja · 25m² · 40.000€.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 49.000 € na 53.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 53.000 €
20.03.2026 - 49.000 €
01.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, mini kuhinjom ,komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Garaža od 24m2 sa strujom Moguća....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 58.500 €, 62,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno renoviran, aluminijumska stolarija, dve terase. Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 62m² · 58.500€.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 49.000 € na 53.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 53.000 €
20.03.2026 - 49.000 €
01.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na grad. Stan se prodaje sa zatečenim nameštajem. Vredi pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 58.000 €, 54,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 2.0: POMORAVSKI OKRUG- Paraćin-Centar, , , 54m2, 58000 eur .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 55.000 € na 60.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 60.000 €, 56,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sai trpezarijom, kupatilo, terasa, podrum. Stan je renoviran, stolarija pvc, podovi hrastov parket, ulazna i sobna vrata zamenjeni. Ugradni nameštaj ostaje u stanu. Za kupce prefinjenog ukusa treba pogledati.....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 56.000 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN - POSLOVNI PROSTOR JE LUX SREĐEN, SASTOJI SE OD DNEVNOG BORANKA, KUHINJE, KUPATILA I SPAVAĆE SOBE, GREJANJE JE NA GAS. STANU PRIPADA PARKING MESTO I PODRUMSKA PROSTORIJA. Novogradnja.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, Na upit, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2025.,

www.heroldo.com

Izdajemo potpuno opremljen stan u jednoj od najlepših zgrada u Paraćinu. Zgrada je poznata kao jedna od onih koje se nalaze u samom centru, a istovremeno u potpuno mirnom delu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban život. Nalazi se na drugom spratu, poseduje svoje parking mesto....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 56.700 €, 63,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan, Paraćin | Prodaja · 63m² · 56.700€.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 16.000 €, 29,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 16.000 €, 29,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u Paraćinu, površine 43 m2. Stan se nalazi na drugom spratu. Vlasništvo 1/1. Za cenu, pozvati broj telefona: 065 955 2019 Dragan Terasa.

 
 
 
 
+40%

Promena cene sa 25.000 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 35.000 €, 39,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 25.000 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 39m² · 35.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-56 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>