• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD dvorište 1.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi NOVI SAD dvorište 1.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD dvorište 1.sprat

  • Za upit "stanovi novi sad dvorište 1.sprat" pronađeno 106 nekretnina - prosečna cena 2.525 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.000 €, 62,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep dvosoban,polunamešten stan na Novoj Detelinari,u Kopernikovoj. Stan se nalazi na prvom spratu,zgrada bez lifta,pogled u dvorište.Javni parking van zone.Prodaje se zajedno sa ugradnim plakarima i kuhinjom. Moguća kupovina na kredit. Na postignutu prodajnu cenu dodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 153.470 €, 62,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100113, Novi Sad, Novo Detelinara, dvosoban, 62m2, prvi sprat. Prostran dvosoban stan, dvostrano orijentisan, na Novoj detelinari, u neposrednoj blizini Sajma, na prvom spratu, sa pogledom na mirno dvorište. Poseduje veliku dnevnu sobu,kuhinju, hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Telep,vrhunski stan,snižena cena***Trosoban stan (novogradnja) sa zidanom i popločanom garažom u ceni u sklopu objekta. Stan se nalazi u zgradi sa četiri stana, na prvom spratu. Zgrada i dvorište su pokriveni sa četiri video kamere. U cenu ulazi i kompletna kuhinja sa Bosch tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 92.480 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.870 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog troiposobnog stana na prelepoj lokaciji sa puno zelenila, uknjižen na 75 m2 u prorodi 85m2, jer je uvećan za dve terase koje nisu ušle u kavdraturu stana. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, zgrada je smeštena u dvorištu. Ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 272.950 €, 143,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prizemlje: smešetn je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 112,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Adamovićevo naselje, savršeno mesto za stanovanje, garaža , malo dvorište. Agencijska oznaka 1095807. U prodaji je deo kuće na najtraženijoj lokaciji za mirno porodično stanovanje . Kuća je sa dva velika stana i dva mala. Stara gradnja , mada je stan jenoviran kompletno pre 15 godina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.770 €, 41,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE PRELEP STAN U CENTRU KOD RIBLJE PIJACE ULICA STEVANA MILOVANOVA NA PRVOM SPRATU DVE TERASE KOJE NISU USLE U KVADRATURU JEDNA GLEDA NA ULICU JEDNA NA DVORISTE OD 3+8m2 STAN SE PRODAJE KOMPLETNO NAMESTEN JEDNA SOBA OD 12m2 KUHINJA SA TRPEZARIJOM 15m2 SOBA 22m2 CENA 174.070eur....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 192.000 €, 70,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan (novogradnja) sa zidanom i popločanom garažom u ceni u sklopu objekta. Garaža je uknjižena u katastru kao poseban objekat. Ni stan ni garaza nemaju tereta, tako da se brzo moze odobriti kredit. Stan se nalazi u zgradi sa četiri stana, na prvom spratu. Zgrada i dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.175 €, 42,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.500e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 136.300 €, 47,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju Izuzetno funkcionalnog manjeg dvoiposobnog stana na atraktivnoj lokaciji, kako za život tako i za izdavanje. Nekretnina se sastoji iz: Prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa hladnom ostavom. Stan je na prvom spratu sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 100.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2023.,

www.klikdooglasa.com

VLASNIK prodaje stan od 49m2 na prvom spratu(od moguća tri) , stan se nalazi u relativno novijoj zgradi i u mirnom kraju (Novi Sad) Novog naselja, odmah kod okretnice gde staju svi gradski autobusi i gde ima uvek parking mesta,a iza zgrade nova lepa pešačka zona koja se prostire skroz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 117.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2023.,

www.klikdooglasa.com

Vlasnik-Prodajem dvosoban stan 46 m2 na Grbavici ul. Miše Dimitrijevića 68 u kvalitetnoj zgradi Alexandar gradnje. Prvi sprat sa pogledom na dvorište. Prostrano predsoblje, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom, zatvorena terasa. Vlasnik 1/1 uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 28m2 na 1. spratu u ulici Slobodana Bajića, blizu Betanije, Sajma, Bulevara. Stan gleda na dvorište, ima veš mašina, klima. Ima mogućnost parkig mesta u dvorištu. Mali troškovi, grejanje na gas, plaća se u grejnoj sezoni. Cena 300eu+depozit. Kontakt....