• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD dvorište parking porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi NOVI SAD dvorište parking porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD dvorište parking porasla cena

  • Za upit "stanovi novi sad dvorište parking porasla cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.344 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 176.130 € na 199.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 199.000 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 176.130 €
06.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je elegantan, vrhunski opremljen četvorosoban stan smešten na drugom spratu urbane vile, izdvojen kao jedini stan na toj etaži, što pruža dodatnu privatnost i mir. Prostor je pažljivo projektovan kako bi spojio udobnost, funkcionalnost i moderan dizajn. Iz centralne zone,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 143.950 € na 148.320 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 78,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 143.950 €
17.04.2026 - 148.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu sa privatnim dovorištem za stanare. Izdvajamo iz ponude odličan, veoma funkcionalan četvorosoban stan veličine 78m2 koji ima dodatnu krovnu terasu od 80m2. Pozicioniran na lepoj i mirnoj....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 53.500 € na 55.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.600 €, 28,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 53.500 €
27.03.2026 - 55.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Veternik, 28m2, jednoiposoban stan, dvorišno orjentisan, ima sa strane svoje dvorište i parking mesto. Odlična ponuda na izuzetnoj lokaciji u Veterniku! U prodaji je praktičan jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom delu Veternika, a u neposrednoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad dvorište parking porasla cena'
184.000 €
184.000 €
 
+9%

Promena cene sa 118.865 € na 129.170 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.170 €, 48,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 123.500 €
20.02.2026 - 118.865 €
01.05.2026 - 129.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je svetao i funkcionalan dvosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Smešten je u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, što ga čini pogodnim kako za porodičan život, tako i kao dobru investiciju za izdavanje. Stan ima ukupno 48....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 120.000 € na 135.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 120.000 €
19.03.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1053934 NOVI SAD, NOVO NASELJE , JEDNOIPOSOBAN STAN, 50 m² Iz ponude izdvajamo odličan jednoiposoban stan od 50 m² na lokaciji Novo Naselje - BISTRICA. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, dobar raspored stana. Spavaća soba je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 65.000 € na 73.150 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.000 €
20.02.2026 - 73.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>