• GoHome Professional
stanovi BEOGRAD od 20000 do 30000 evra porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi BEOGRAD od 20000 do 30000 evra porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi BEOGRAD od 20000 do 30000 evra porasla cena

  • Za upit "stanovi beograd od 20000 do 30000 evra porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 294.000 € na 324.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 268.000 €
16.05.2025 - 288.000 €
30.07.2025 - 284.000 €
07.11.2025 - 294.000 €
18.03.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 385.000 € na 415.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 415.800 €, 110,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2022 - 330.000 €
21.04.2023 - 423.500 €
17.11.2023 - 462.000 €
19.12.2025 - 385.000 €
13.03.2026 - 415.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4. 0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj fazi (spoljašnja stolarija je od šestokomornih PVC profila, podovi - hrastov parket). Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, ostava, toalet,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 548.900 €
02.03.2026 - 499.000 €
01.04.2026 - 489.000 €
08.04.2026 - 451.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 220.000 € na 240.000 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2024 - 195.000 €
13.02.2025 - 220.000 €
26.02.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat nalazi se u gornjem delu ulice Bulevar kralja Aleksandra na nekoliko minuta hoda od raskrsnice sa Ustaničkom ulicom. Predstavlja spoj moderne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 371.376 € na 381.692 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 381.692 €, 103,16 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2025 - 251.460 €
04.03.2026 - 366.218 €
03.04.2026 - 371.376 €
17.04.2026 - 381.692 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 511 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 305.000 € na 310.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 305.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.menadzer.biz

U prodaji je kompletno renoviran i izuzetno svetao stan u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima, zamenjene su elektro instalacije, postavljena nova keramika, kao i hrastov parket, što omogućava useljenje bez....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 226.769 €
05.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Dušana Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Mala i mirna ulica Stojana Protića locirana je....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 145.000 € na 152.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 152.000 €, 72,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 145.000 €
23.05.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 72 m2 u mirnom delu Kumodraža I u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9,u Vojvode Stepe iznad Farmceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 260.000 €
30.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo trosoban stan u najlepšem delu Vračara, u blizini Hrama Sv.Save, u ulici Stojana Protića. Nalazi se u urednoj zgradi stare, predratne, gradnje. Stan je kompletno renoviran i u besprekornom je stanju. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi beograd od 20000 porasla cena (887)
  • stanovi beograd od 20000 do 30000 evra (281)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>