• GoHome Professional
stan voždovac što veći uknjižen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • stan voždovac što veći uknjižen - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što veći uknjižen

  • Za upit "stan voždovac što veći uknjižen" pronađeno 698 nekretnina - prosečna cena 3.158 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • interfon
    • lođa
    • 2.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izvanredan stan u zgradi iz 2023. godine. Stan se nalazi na pravom visokom prizemlju - 1,2m od trotoara. Po strukturi je trosoban: dnevno-kuhinjsko-trpezarijski deo, dve spavace sobe, kupatilo, ostava i terasa. Stan je u besprekornom stanju, u izvanrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Danijelova ulica. Dvoiposoban stan, površine 54m² na drugom spratu u novogradnji. Grejanje je etažno, na struju. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ataše nekretnine Vam nude luksuzan dvoiposoban stan sa ogromnom terasom na Lekinom brdu, u Petrovaradinskoj ulici. Kvadratura: 54m2 + natkrivena terasa 80m2 > 134 m2 Struktura: 2.5 (dvoiposoban) Sprat: PR od III Raspored i oprema: Funkcionalan antre (ulazni hodnik) koji vodi u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 197.500 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u mirnom i zelenom delu Voždovca, na samo nekoliko koraka od Voždovačke crkve u ulici Jove Ilića, na prvom spratu manje, uredne zgrade u blizini javnog prevoza, škola, prodavnica i parkova i u blizini svih važnih sadržaja. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 150.000 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan na veoma traženoj lokaciji, Dom zdravlja Voždovac, SC Šumice, hotel Srbija. Uknjižen na 54 m2, realne merene površine 65 m2. Zgrada je veoma uredna i održavana, lak pristup auto-putu. Nalazi se na visokom prizemlju, u visini prvog sprata. Okružen parkom i zelenilom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 53,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u novom stambenom objektu čija je izgradnja u poodmakloj fazi. Zgrada je ukrovljena i prijavljen je završetak radova u konstruktivnom smislu. Planirani rok završetka radova i useljenja: septembar 2026. godine. Lokacija Objekat se nalazi u blizini Zaplanjske ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 184.900 €, 52,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan i funkcionalan stan na Autokomandi, početak Kumodraške ulice. Raspored: dve spavaće sobe 9 m2 i 12 m2, dnevno trpezarijski prostor 16 m2, kuhinja, kupatilo, hodnik i lepa, komforna lođa od 6.5 m2 sa pogledom na ulicu. Stan je istočno orijentisan, svetao i prilično tih. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je stan površine 52 m² u porodičnoj stambenoj zgradi sa više stanova, smešten u prizemlju. Stan je uknjižen, može se kupiti na kredit i odmah je useljiv, što ga čini odličnom prilikom i za porodični život i za sigurnu investiciju. Grejanje je na struju, a kvalitetna PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3. 0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Povrsina: 52,2 m² Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba, kupatilo i terasa) Opremljenost: Stan se prodaje sa kompletnim namestajem i belom tehnikom (ukljuceno u cenu) – idealno za zivot ili izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Rada Neimara, vp/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-50.00m2, Zgrada ima energetski pasoš. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Površina: 52,2 m²Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa)Opremljenost: Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i belom tehnikom (uključeno u cenu) – idealno za život ili izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Iz ponude izdvajamo odličnu nekretninu Lux dvosoban stan na Voždovcu Na trećem spratu uredne zgrade, u mirnom delu urbanog dela grada, nalazi se ovaj svetao i trostrano orijentisan stan koji odiše toplinom i komforom. Ukupna površina je 51 m2, dok je grejna površina: 36 m a terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 183.000 €, 51,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Iz ponude izdvajamo odličnu nekretninu – Lux dvosoban stan na Voždovcu ( Trošarini) Na trećem spratu uredne zgrade u Pazinskoj ulici, u mirnom delu urbanog dela grada, nalazi se ovaj svetao i trostrano orijentisan stan koji odiše toplinom i komforom. Ukupna površina je 51 m2, dok....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-436 (od ukupno 437)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>