• GoHome Professional
stan voždovac što veći prizemlje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan voždovac što veći prizemlje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što veći prizemlje

  • Za upit "stan voždovac što veći prizemlje" pronađeno 230 nekretnina - prosečna cena 3.048 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izvrstan stan. Po strukturi 1.5, 35m2, 15m2 terase koju koristi samo ovaj stan. Nalazi se u prizemlju, grada od 5 spratova, južno orijentisan. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, izlazom na terasu, kupatila, spavaće sobe sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 73.000 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep i potpuno namešten jednosoban stan, smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini TC Stadion. Navedena mikrolokacija odlično je povezana sa drugim delovima grada i obiluje zelenilom. Na udaljenosti od svega 5-10 minuta peške (2 minuta autom) od stana nalaze se: - Osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 96.000 €, 34,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Voždovac - Vojvode Stepe Prodaje se 1.5-soban stan ukupne površine 34m2. Smešten u mirnoj ulici, bez buke. U blizini Fona, Saobraćajnog fakulteta. Odlična investicija! Nalazi se na Prizemlju. Stan poseduje prostoriju van stana, površine 3m2. Pogodna za....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 112.000 € na 96.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 16m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 134.000 € na 132.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 132.000 €, 30,00 m2 cca 4400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 142.500 €
21.12.2025 - 139.500 €
31.12.2025 - 137.500 €
04.02.2026 - 135.500 €
20.02.2026 - 134.000 €
22.02.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep dvosoban stan, na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici Rada Neimara, na Lekinom brdu, nadomak Šumica. Stan se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade, a sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno-podno u celom stanu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetno funkcionalnu garsonjeru smeštenu na Lekinom brdu. Garsonjera se prostire na 30m2 i nalazi se u niskom prizemlju zgrade sa četiri sprata, koja poseduje samo četiri stambene jedinice, osiguravajući mir i privatnost. Njena strateška lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119080, PR/, klima, renoviran, stara gradnja, lokal. Izdaje se renoviran, ulični lokal površine 30m2. Nalazi na odličnoj i frekventnoj lokaciji (blizina Obilićevog stadiona, škole Vojislava Ilića). Sastoji se od dve prostorije, potpuno nove kuhinje i kupatila. Lako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 86.000 €, 28,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Tc Stadion - Selimira Jeftića 0.5, 28m2, VPR/2, EG, interfon, klima. Prodaje se garsonjera-studio na Voždovcu u blizini TC Stadion. Nalazi se na visokom prizemlju, ima 28m2, grejanje je etažno na struju, stolarija je PVC, na podu je parket. Izuzetno kvalitetna gradnja. Moguć....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 91.000 €, 27,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje kompletno namešten. Grejanje na struju, TA peć ili Norveške radijatore. Odličan za izdavanje, u blizini prodavnica, stanice autobusa 39,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera 27 m2, sa velikom terasom od 20 m2, prizemlje , kompleks Banjička oaza, ulica Porodice Trajković , u neposrednoj blizini Bajfordove šume i ulice Vojvode Stepe . Moderna novogradnja, etažno grejanje , parking prostor ispred zgrade, stan je izdat do 1.juna pa budući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera 27 m2, sa velikom terasom od 20 m2, prizemlje , kompleks Banjička oaza, ulica Porodice Trajković , u neposrednoj blizini Bajfordove šume i ulice Vojvode Stepe . Moderna novogradnja, etažno grejanje , parking prostor ispred zgrade. Useljiv od 26.maja 2025.godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0.5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u Kumorazu, kod okretnice autobusa 39. u blizini farmaceutskog fakulteta. Uknjižen, vlasnik. Bez hipoteke, moze i na kredit. Delimicno renoviran i odmah useljiv. Moze i sa namestajem. Terasa 5m2 i veliki podrum. 4 stana u zgradi (prizemlje + prvi sprat) Molimo agencije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 24 m², smeštena na niskom prizemlju novije stambene zgrade. Stan se sastoji od: -ulaznog hodnika, -dnevno-spavaće sobe, -izdvojene kuhinje, - kupatila. Stan je veoma funkcionalno organizovan, u dobrom stanju, i prodaje se sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, Na upit, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak Dušanovačke pošte, opština Voždovac. Stan je površine 23m2 i po strukturi je garsonjera. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od šest spratova. Okrenut je ka Vračarskom delu. Sastoji od predsoblja, dnevno spavaćeg dela, odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 56.000 €, 21,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude garsonjeru u perfektnom stanju, potpuno novu, praznu, odmah useljivu, ugovorne površine 21m² korisnog prostora. Sastoji se od sobe, kuhinje i kupatila. Nalazi se u prizemlju tek sazidane zgrade, u ulici Vojvode Stepe u Kumodražu, na Voždovcu. Sama zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.900 €, 21,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji kod Voždovačke crkve. Odlična garsonjera u zgradi novije gradnje sa sopstvenim parkingom. Stan je sunčan, svetao. Gleda na Vitanovačku i Vojvode Stepe. Visoko prizemlje, visina prvog sprata. U blizini više linija gradskog prevoza, ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Lekino brdo ulica Braće Kovač, nov, uknjižen stan, toplotna pumpa grejanje i hlađenje, namešten kompletno, stambena površina je [telefon] m [telefon] + [telefon] m [telefon] terasa u prizemlju, okrenut ka dvorištu, odmah useljiv, cena [telefon] . [telefon] € .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 149.999 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2019.,

www.klikdooglasa.com

Specijalna ponuda, Voždovac, Beograd, Duplex, LUX stan [telefon] m [telefon] - [telefon] € m [telefon] - [telefon] . [telefon] €. Stan se nalazi na raskrsnici Danijelove i Vojvode Djurovica, kod infostana. nedaleko od univerziteta Singidunum, [telefon] . beogradske gimnazije i stadiona....