• GoHome Professional
stan voždovac što veći opremljen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan voždovac što veći opremljen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što veći opremljen

  • Za upit "stan voždovac što veći opremljen" pronađeno 280 nekretnina - prosečna cena 3.293 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • bazen
    • parket
    • podrum
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 42,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj jedinstven stan u našoj ponudi, koji je u potpunosti opremljen za udoban život. Nalazi se novijoj, urednoj zgradi, na trećem spratu u šestospratnici sa liftom i centralnim grejanjem, koje može da se uključuje i isključuje po potrebi na samom ulazu u naselje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen jednosoban stan 42m2 (37m2+5m2 zatvorena terasa) na Vozdovcu, naselje Brace Jerkovic ul.Indire Gandi (odmah iza Maxi-a). Stan je na 6. tj poslednjem spratu. Garderoberi i ostave su novi kao i stolovi i stolice, sva tehnika u stanu je u garanciji a sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.520 €, 41,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u Vojvode Stepe, u blizini Autokomande Stan je jednoiposoban kvadrature 41m2 Struktura stana - dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (sa garderoberom u koji se ulazi - walk in closet), kupatila i terase Stan se nalazi u novoj, luksuznoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 154.660 €, 41,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan u premium novogradnji, projektovanoj i izvedenoj po najvišim svetskim standardima, u mirnom delu Lekinog brda. Stan je izgrađen od najkvalitetnijih materijala i opremljen naprednim sistemima za grejanje i hlađenje – podno i zidno grejanje putem toplotnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 142.000 €, 40,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

rodajemo luksuzan, jednosoban, sređen stan u suterenu, vrlo kvalitetne i savremene zgrade na Voždovcu. Stan je opremljen za "stan na dan" i izdaje se vec duže vreme sa razvijenim sigurnim biznisom i prilivom koji garantuje isplatu celog stana kroz nekoliko godina. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 142.000 €, 40,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

rodajemo luksuzan, jednosoban, sređen stan u suterenu, vrlo kvalitetne i savremene zgrade na Voždovcu. Stan je opremljen za "stan na dan" i izdaje se vec duže vreme sa razvijenim sigurnim biznisom i prilivom koji garantuje isplatu celog stana kroz nekoliko godina. Stan poseduje moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 107.622 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompleks Garden Residence Banjica. Okružen zelenilom i trim stazom za trčanje, izdvojen od buke i gradske gužve, a opet na idealnoj i popularnoj gradskoj lokaciji, nedaleko od TC Banjica, ovaj kompleks pruža odličan odnos lokacije, kvaliteta gradnje, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 149.000 €, 40,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119956, klima, telefon, terasa. Izdaje se odlično organizovan i kompletno opremljen dvosoban stan od 40m2 koji se nalazi na četvrtom sptratu, u ulici Braće Jerković (zgrada bez lifta). Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa američkim plakarima, kuhinje sa šankom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.400 €, 39,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon, interfon Prostorije: predsoblje, soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa/dvorište površine 27m2 (koja nije uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.000 €, 38,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115689, II/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju jednosoban stan od 37,94m2 u mirnom delu grada,na lokaciji između ulica Milisava Đurovića i Vojvode Stepe,sa pogledom prema Istočnoj kapiji.Ulaz u zgradu je moguć iz obe ulice.U pitanju je novogradnja čiji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 103.600 €, 37,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 37 m², koji se nalazi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji. Idealan je kako za život pojedinca ili para, tako i kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom, kao i odvojene spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 117.000 €, 36,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namešten stan, površine 36m2.Stan je opremljen ugradnom belom tehnikom ( sudomašina, ugradna rerna i ploča) frižider sa frizom, mikrotalasna rerna. U kupatilu je mašina za pranje i sušenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 116.970 €, 35,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih s tan zapadne osvetljene orjentacije sa otvorenim pogledom na grad. Iznad stana je tavanski prostor, tako da je stan zimi topao a leti nije vrućina i pritom je mir zagarantovan jer niko ne živi iznad vas. K rov u odličnom stanju, što ćete moći i videti. Etažno g rejanj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 131.239 €, 35,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 149.900 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO RENOVIRAN, OPREMLJEN 2.0 STAN – PAŠINO BRDO - VOŽDOVAC, RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 149.900 € Površina: 34m2 Lokacija: Voždovac, Pašino brdo, sprat 4 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - kuhinje; - spavaće sobe;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, kao nov, lep i svetao jednoiposoban stan u perfektnom stanju, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu uredne i dobro održavane zgrade novijeg datuma, bez lifta, u mirnoj i tihoj Pirotskoj ulici na Lekinom brdu, na Voždovcu. Uknjižen je na ime....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 115.000 €, 33,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA-SNIŽENA CENA DO 15.MAJA ✨ IDEALNA LOKACIJA NA VOŽDOVCU – BLIZINA AUTOKOMANDE-INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! ✨ 📍 Bulevar Oslobođenja | Voždovac | Beograd Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u jednom od najtraženijih delova Voždovca! Savršeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetno funkcionalnu garsonjeru smeštenu na Lekinom brdu. Garsonjera se prostire na 30m2 i nalazi se u niskom prizemlju zgrade sa četiri sprata, koja poseduje samo četiri stambene jedinice, osiguravajući mir i privatnost. Njena strateška lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji sa parking mestom u blizini fakulteta Političkih nauka i FON-a useljiv od 1. novembra. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. U odličnom je stanju, kuhinja i kupatilo su kompletno opremljeni. Mogućnost izdavanja stana bez i sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 115.000 €, 27,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera sa prostranim dvorištem – odlična prilika! Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji, idealna za život ili kao investicija. Posebnu vrednost ovog stana daje prostrano dvorište koje nudi mir, privatnost i prostor za uživanje na otvorenom. Stan je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 107.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0. 5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.0, 25m2, EG, lift, PR/IV, telefon, interfo. Legalizacija. Potpuno renovirana i moderno uređena garsonjera • Zaseban ulaz za potpunu privatnost • Kompletno opremljena: kuhinja, frižider, šporet, veš mašina, TV, klima • Udoban krevet i sav nameštaj za prijatan boravak 📍 Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-280 (od ukupno 281)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>