• GoHome Professional
stan voždovac što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan voždovac što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što manji

  • Za upit "stan voždovac što manji" pronađeno 3 036 nekretnina - prosečna cena 3.143 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • dvorište
    • kablovska
    • 1.sprat
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 131.239 €, 35,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan u premium novogradnji, projektovanoj i izvedenoj po najvišim svetskim standardima, u mirnom delu Lekinog brda. Stan je izgrađen od najkvalitetnijih materijala i opremljen naprednim sistemima za grejanje i hlađenje – podno i zidno grejanje putem toplotnih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda Stan se nalazi na trećem spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata, iznad je povučeni sprat Površina stana je 35,47m2, open space koncept Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa mini kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.887 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi moderan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu – Lekino brdo. Stan se nalazi na drugom spratu i orijentisan je ka dvorišnoj strani objekta, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Struktura stana: ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 68.592 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 126.000 €, 35,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Kačarskoj ulici na Voždovcu u blizini više fakulteta. 35m2 grejne površine plus 5m2 terase. Odlična povezanost autobuski, linijama do grada. Mogućnost kupovine garažnog mesta-klackalica (dogovor oko cene) Lako izvodljive prepravke u 1.5 stan. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 87.500 €, 35,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u Kumodražu Stan se nalazi u prizemlju zgrade od tri sprata Zgrada je redovno održavana Stan je površine 35m2 Sastoji se od hodnika, dnevno spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i ostave Grejanje u stanu je centralno ima i klimu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Stan je površine 35m2 Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od sedam Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja, velika soba i lođa PVC stolarija Grejanje u stanu je centralno Stan ima toplu vodu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izvrstan stan. Po strukturi 1.5, 35m2, 15m2 terase koju koristi samo ovaj stan. Nalazi se u prizemlju, grada od 5 spratova, južno orijentisan. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, izlazom na terasu, kupatila, spavaće sobe sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 104.632 €, 36,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju garsonjera u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Beranska, Beograd, Srbija ; Voždovac, Banjica, Beranska, 36m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.menadzer.biz

Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan, u urednoj i održavanoj zgradi sa dva nova lifta. Stan je renoviran i spreman za useljenje, a odlikuje ga dobar raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom. Poseban kvalitet daje panoramski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 104.632 €, 36,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju garsonjera u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Novogradnja visokog kvaliteta, funkcionalan raspored i odlična lokacija. Stan poseduje terasu, PVC stolariju sa aluminijumskim roletnama, sigurnosna ulazna vrata, Tarkett....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 131.240 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su luksuzni stanovi u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta, osmišljenom tako da svaki detalj pruža udobnost, sofisticiranost i dugotrajnu vrednost. Osnovne karakteristike: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta, drvenim oblogama, skrivenom rasvetom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u mirnom delu Voždovca,sam stan ima pogled na zelenilo. Ispred zgrade market, a nedaleko je i autobusko stajalište,kao i škola.Prodaje se namešten. Bez ulaganja. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/5599-139 Mateja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U lepom delu naselja, okružen zelenilom i parkovima, u blizini škole, Doma zdravlja, TC Stadion i svih bitnih sadržaja za lep i lagodan život., nalazi se ova zgrada, vrlo uredna i očuvana. Stan je vrlo funkcionalan, bez ulaganja, sa odličnim rasporedom prostorija i stan bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u mirnom delu Voždovca,stan gleda na park i igralište. U blizini se nalazi Osnovna Škola,super market i autobuska stanica. Stan je kompletno namešten. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/5599-139 Mateja .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 230.000 € na 209.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 209.000 €, 36,00 m2 cca 5810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2025 - 230.000 €
06.03.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno renoviran stan. Na dobroj lokaciji. Svetao. Useljiv po dogovoru. Originalno jednosoban 36m2, sa dozvolom stanara proširen na dvoiposoban od 90m2 sa uračunatom velikom terasom (71+19m2 terasa). Razlika u kvm predata na legalizaciju i prodavac je spreman da je završi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 109.000 €, 36,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Odličan , funkcionalan jednoiposoban stan u naselju Kumodraž. Dobro organizovan, dvostrano orijentisan , poseduje veliku terasu od 12m2 koja pruža dodatni komfor. Idealan je za život ili kao investicija za izdavanje. Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, blizina javnog prevoza,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 78.000 €, 36,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran stan sa terasom od 10m2, kod Bircaninove, jako retko u ponudi, 0652707927 .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 96.228 €, 36,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i lepo uređen stan površine 36 m², na 1. spratu, po strukturi jednoiposoban – idealan za samca, par ili kao investicija za izdavanje u ulici Generala Đoke Popovića. Stan odiše modernim i toplim enterijerom. Dnevni deo je povezan sa kuhinjom i trpezarijom u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 117.000 €, 36,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namešten stan, površine 36m2.Stan je opremljen ugradnom belom tehnikom ( sudomašina, ugradna rerna i ploča) frižider sa frizom, mikrotalasna rerna. U kupatilu je mašina za pranje i sušenje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kompletno renoviran 1,5 stan na veoma traženoj lokaciji u Zaplanjskoj ulici, naselje Braće Jerković. Stan ima 36m² i odličan funkcionalan raspored, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje, a uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 36,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN STAN NA VOŽDOVCU. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture (prodavnice, škola, obdanište, stanica gradskog prevoza itd.).Smeštena je u mirnoj ulici bez gradske buke i direktnog zagađenja. Izuzetno je kvalitetno građena sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 62.100 €, 36,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117211, NPR/, uknjižen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Odlična lokacija, useljenje za mesec dana, dobra investicija za izdavanje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 99.500 €, 36,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117112, II/IV, uknjižen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Svetao, blizu prodavnice, vrtića i škole. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac,Ustanička ulica-kod Autokomande i u blizini izlaza na auto put,1.5,36kvm,namešten, dnevna+spavaća soba, klima,pvc, cg (info 7500din),katv 1700din, useljiv 01.10. novija gradnja, 400e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1. 5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Vlahovića Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2015 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 37,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je odličan, uknjižen 1.5- soban stančić u novoj zgradi, na dobroj lokaciji. Nalazi se u mirnoj ulici između Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja, u neposrednoj blizini stadiona Marakane. Zgrada ima prelep, lux, prostrani ulaz, kao i interfon i video nadzor. U blizini je svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 109.150 € na 122.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 122.400 €, 37,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 102.000 €
23.01.2026 - 109.150 €
20.03.2026 - 122.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova gradnja,mesto za automobile na privatnom prilazu. Zgrada uknjizena. Uredna dokumentacija. Trenutno mogu samo kes kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 107.000 €, 37,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95135, III/IV, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Izuzetan 1.5 stan pozicioniran na 3.spratu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, ušuškane terase (na koju se ulazi iz dnevne sobe), spavaće sobe i kupatila. Odlična mikrolokacija : picerija, apoteka, velnes,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 103.600 €, 37,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu. Površine je 37m2 i nalazi se u niskom prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Nalazi se u zgradni modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 102.000 €, 37,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompaktan jednoiposoban stan na Voždovcu, u neposrednoj blizini Dušanovačke pijace, u novoj i uknjiženoj zgradi iz 2025. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i površine je 37 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 103.600 €, 37,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 37 m², koji se nalazi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji. Idealan je kako za život pojedinca ili para, tako i kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom, kao i odvojene spavaće sobe.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 514)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>