• GoHome Professional
stan voždovac što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • stan voždovac što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što manji

  • Za upit "stan voždovac što manji" pronađeno 3 045 nekretnina - prosečna cena 3.145 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 49,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jovana Bijelića, Voždovac, 135000€, 49m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jovana Bijelića, Voždovac Jovana Bijelića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 112.500 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u Braće Jerković. Stan je kompletno renoviran,poseduje lođu,koja gleda na prirodu. Unutar stana postoji ostava,koja se može pretvoriti u toalet. Zgrada poseduje video nadzor. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini škola, T. C i autobuske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jovana Bijelića, Voždovac, 130000€, 49m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jovana Bijelića, Voždovac Jovana Bijelića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Braće Jerković, 47m2 . 47m2, 1.5, VPR/7, CG, lift, lođa, podrum, internet, telefon, za sređivanje. Odličan jednoiposoban stan, jednostrano jugozapadno orijentisan, ušuškan sa pogledom na park.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 156.928 €, 49,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 49,61m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, vešernice, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.000 €, 49,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjizen, podrum, stambena zgrada. U najlepsem delu Brace Jerkovic,prodaje se uknjizen stan,u blizini kompletne infrastrukture potrebne za zivot,300m udaljen od 2 skole,vrtica,doma zdravlja,pijace,maxi posluje,sa puno zelenila,u mirnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 203.037 €, 49,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Savremeni poslovno-stambeni kompleks useljiv u Septembru 2025, spratnosti 4G+P+7+Ps, koji se sastoji od dve lamele sa ukupno 208 stambenih jedinica koje su projektovane sa posebnom pažnjom u cilju postizanja što efikasnije funkcionalnosti prostora, osvetljenosti i tehničke opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Braće Jerković II, VP,i zvorno stanje, jednoiposoban po strukturi, CG. Ušuškan stan u mirnom delu naselja sa puno zelenila, igrališta. U blizini vrtić, škola, Vero, Maxi, pijaca, DZ, TC Stadion. Odlična povezanost sa gradom. Linije 18,26,50.. Za svaku preporuku Posrednička naknada....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. Jednoiposoban stan, mereno 43 m2 + 6m2 zastakljena lodja + 9m2 zaseban ozidan podrum. Stan je orijentisan ka parku,jugozapadno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na dobroj lokaciji u ponudi je stan od 49m2, gde je uknjiženih 39m2. U nivou polusuterena i ima još stanova. Stan je renoviran, pvc stolarija i sigurnosne rešetke. Urađena je kompletna zidna izolacija i spoljna i unutrašnja rasveta na plafonu, laminat na podovima, špatulat na zidovima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan u jednoiposoban. Poseduje veliku dnevnu sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju, kupatilo i lođu od 6m2. GREJANJE - CG, sprat 11/11, LIFT, PARKING,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 109.900 €, 49,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan 2,5-soban stan u novogradnji u lepom i mirnom delu Jajinaca a blizu svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Odlični materijali gradnje. Rok završetka radova jesen 2026. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Kupovina je od vlasnika, bez PDV-a PROSTORIJE: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 103.000 €, 49,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan u novogradnji u lepom i mirnom delu Jajinaca. Odlični materijali gradnje. Rok završetka radova leto 2026. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je izražena bez PDV-a. PROSTORIJE: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan, adaptibilan u 2.0, površine 41 m2, mereno 43 m2 + lođa 6 m2. Drvena stolarija - očuvana. Ima pripadajući podrum površine 9 m2. Orijentisan je ka mirnom parku pored zgrade. Centralno grejanje. U blizini je veći broj prodavnica, Vero, Lidl, TC Stadion, vrtići, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117315, I/III, klima, podrum, stambena zgrada. *** Svetao, komforan, renoviran dvosoban stan, lokacijski odlično pozicioniran.*** Sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane sobe, od kojih jedna ima izlaz na lođu, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan, merene povrsine 43 m2 (po ugovoru o otkupu 41 m2) + 6 m2 lodje, sa pripadajucim zidanim podrumom od 9 m2. Nalazi se u prizemlju, koje zbog konfiguracije terena odgovara visokom prizemlju, u odrzavanoj zgradi sa urednim ulazom u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 142.100 €, 49,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju stan sa jednom spavaćom sobom u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Novogradnja visokog kvaliteta, funkcionalan raspored i odlična lokacija. Stan poseduje terasu, PVC stolariju sa aluminijumskim roletnama, sigurnosna ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan ukupne površine 49m2, koji uključuje veliku lođu od 6m2 i podrum od 9m2, u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne i održavane stambene zgrade iz 1974. godine, u najlepšem i najzelenijem delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 153.000 €, 49,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjižen, podrum, stambena zgrada. U najlepšem delu Braće Jerković,prodaje se uknjižen stan,u blizini kompletne infrastrukture potrebne za život,300m udaljen od 2 škole,vrtića,doma zdravlja,pijace,maxi posluje,sa puno zelenila,u mirnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 176.940 €, 49,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u ekskluzivnom stambenom objektu, gde je svaki detalj pažljivo biran da obezbedi udobnost, sofisticiranost i dugotrajan kvalitet stanovanja. Osnovne karakteristike objekta: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 49,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 158.752 €, 49,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 49,61 m², koji se nalazi na prvom spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Ovaj stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom — sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 90.000 €, 49,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan u novogradnji u lepom i mirnom delu Jajinaca. Odlični materijali gradnje. Rok završetka radova jesen 2025. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je izražena bez PDV-a. PROSTORIJE: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 171.745 €, 49,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 49,07 m², koji se nalazi na prvom spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Funkcionalan raspored stana obuhvata ulazni hodnik, kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, vešernicu i terasu – idealnu za opuštanje i boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.000 €, 49,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan, izuzetno funkcionalan dvosoban stan površine 49 m², sa pripadajućim privatnim dvorištem od čak 31 m² – prava oaza mira u srcu grada. Stan se nalazi u ekskluzivnom stambenom objektu koji kombinuje savremeni arhitektonski izraz sa vrhunskim standardima gradnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 49,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107269, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, parking, ostava, Adaptibilanu u 2.5. Prelep dvosoban stan, površine 49 kvm (+ podrum 12 kvm), 4/4 sprat bez lifta i video nadzorom, na odličnoj lokaciji u naselju Braće Jerković u ulici Jovana Bjelića koji je okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 95.900 €, 49,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5-soban stan u novogradnji u lepom i mirnom delu Jajinaca a blizu svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Odlični materijali gradnje. Rok završetka radova jesen 2025. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Kupovina je od vlasnika, bez PDV-a PROSTORIJE: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.0 stan, svetao, renoviran, bez ulaganja. Odmah useljiv, prodaje se namešten. Na dobroj lokaciji, kompletna infrastruktura. Blizina više fakulteta, marketa, gradskog prevoza. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 172.980 €, 49,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 174.580 €, 49,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju, sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na jednoj od najmirnijih delova naselja Braće Jerković, po strukturi jednoiposoban adaptivan u dvosoban. Stan poseduje zastakljenu lođu i pripadujući ozidan podrum od 9m2 sa strujom i vodom. Stan se nalazi u blizni okretnice autobusa 26, Super Vera, apoteka i TC Stadion.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prazan, odmah useljiv, uknjižen stan. Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa dva lifta. Adaptibilan, stan za svaku preporuku. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Сам почетак насеља одмах после Степе Степановића Стамбени блок зграда из деведесетих година у одличном стању са лифтом и централном грејањем са топлом водом. Стани захтева улагања. Поред велике вишенаменске собе са кухињом,која може бити потпуно одвојена, стан има и малу спаваћу собу....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 171.745 €, 49,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lekinom Brdu, u neposrednoj blizini škola, vrtića, parkova i marketa, prodaju se stanovi u modernoj zgradi koja spaja urban život i porodičnu udobnost. Početak radova: maj 2025 Završetak izgradnje: septembar 2026 (rok 14 meseci) Osnovne karakteristike....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu. Površine je 49.07m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Darvinova pošta, Kumodraška, 49m2 . 49m2, 2.0, 1/2, EG, lođa, podrum, interfon, telefon, renoviran. Dvosoban stan u zgradi sa malim brojem stanara. Trostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.012 €, 49,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi u prizemlju luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 49,17m2 i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 50 m², sa dodatnih 5 m² lođe u okviru stana. Stan je uknjižen i nalazi se na 5. spratu održavane zgrade sa ukupno 12 spratova. Raspored je veoma praktičan. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije bez izgubljene kvadrature. Dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan, svetao i prostran dvosoban stan na drugom spratu nove stambene zgrade, smeštene u jednom od najpoželjnijih delova Beograda – Jajincima. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji žele miran i kvalitetan život u prijatnom okruženju, uz brzu i jednostavnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u novoj urbanoj zgradi sa svega 16 stambenih jedinica, što garantuje privatnost i miran život u zelenom okruženju. Objekat kombinuje funkcionalnost, estetiku i vrhunski kvalitet gradnje, savršen za porodični život ili investiciju. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Jajinci, blizu Paunovog brega, Voždovac. Stan je u novogradnji i površine 50m2. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 514)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>