• GoHome Professional
stan voždovac useljiv - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan voždovac useljiv - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac useljiv

  • Za upit "stan voždovac useljiv" pronađeno 292 nekretnina - prosečna cena 3.180 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • renovirano
    • klima
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400.000 €, 88,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Četvorosoban stan, Autokomanda, Prilepska ulica, 89 m² uknjiženo / 125 m² mereno Na prodaju četvorosoban stan na odličnoj lokaciji – Autokomanda, Prilepska ulica. Stan se nalazi na trećem spratu (3/3) u novoj zgradi sa liftom, u mirnoj i lepo uređenoj ulici. Uknjižena površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 317.660 €, 91,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 538.181 €, 131,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nadomak centra Beograda, u najlepšem delu opštine Voždovac između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja nalazi se Charm Residences. Modernog eksterijera, ova zgrada je projektovana tako da sem estetskog ugođaja svojim stanarima pruži najnovije trendove i standarde arhitekture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan, funkcionalan dvosoban stan površine 70 m² korisne površine (od čega je 58 m² uknjiženo), u mirnom delu Činovničke kolonije na Voždovcu. Stan se nalazi u suterenu zgrade, a odlikuje se odličnim rasporedom prostorija: dnevni boravak, spavaća soba, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4.0 Vracar, Krunski venac, 76m2+T, II/V, cg, lift, izuzetna mikrolokacija, uredna i vrlo lepo odrzavana zgrada gradnje 1990-ih, renoviran kompletno, funkcionalnog rasporeda, veoma svetao, ususkan, sa predivnim pogledom na platoUknjizen, useljiv. Retko u ponudi. Struktura: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 340.000 €, 126,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjiženih 101m2, sa dodatnih 25 kvadrata (3 terase) po neverovatno povoljnoj ceni. Ovaj prostrani stan se proteže na dva nivoa: donji nivo ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompaktan jednoiposoban stan na Voždovcu, u neposrednoj blizini Dušanovačke pijace, u novoj i uknjiženoj zgradi iz 2025. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i površine je 37 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude izuzetno prostran i svetao trosoban stan na Lekinom brdu u kod opštine Voždovac, ugao Banjalučke i Todora Dukina. Stan je površine 58m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od 5 sprata. Zgrada poseduje lift Po strukturi se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 148.700 €, 45,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobe Kompletno opremljen stan 1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom 2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BANJICA – Bulevar oslobođenja, renoviran trosoban stan. U ponudi je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran trosoban stan sa odvojenim spavaćim blokom i dva mokra čvora. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle na Banjici . Iz stana se pruža predivan pogled na park. U zgradi postoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 93.000 €, 32,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan u Zaplanjskoj ulici, renoviran i sa nameštajem. Stan je odmah useljiv i bez ulaganja. Od prostorija ima predsoblje, trpezariju sa kuhinjom, dnevni boravak, spavaću sobu, ostavu i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Ima pogled na zelenilo, suprotno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 164.352 €, 51,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najlepših delova grada, smešten je stan koji spaja vrhunsku arhitekturu, savremeni komfor i toplinu porodičnog doma. Objekat u kojem se nalazi pažljivo je projektovan u skladu sa principima modernog urbanog stanovanja – elegantne forme, besprekorne funkcionalnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.500 €, 46,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u novogradnji iz 2014.godine. Nalazi se na šestom spratu održavane zgrade. Zgrada poseduje dva lifta. Stan je odlično organizovan . Poseduje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak u čijem sastavu se nalazi moderna kuhinja sa vrhunskom italijanskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 304.000 €, 80,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121776, III/III, dupleks, lift, francuski balkon, uknjižen, garaza, stambena zgrada. Stan je uknjižen, odmah useljiv, u odličnom stanju i građen od izuzetno kvalitetnih materijala. Na prodaju prelep i funkcionalan dupleks stan površine 80 m² (40 m² po etaži), Donji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 433.000 €, 110,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, svetao, funkcionalan stan u lux novogradnji u blizini Specijalnog suda. Stan je sastoji od open space-a kuhinja-trpezarija i dnevna soba, 2 kupatila i 3 spavaće sobe. Stan je useljiv do Nove godine, moguća kupovina na kredit. U cenu stana je uključeno garažno mesto. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 166,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Voždovca, u jednoj od najlepših ulica, prodajemo luksuzni, dizajnerski uređen penthouse sa fantastičnim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3 spratu, novije zgrade sa malim brojem stanova. Ukoliko sta ljubitelj autentičnog stana čije je uređenje potpisao renomirani arhitekta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 38,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 💰 Cena: 245.000 € (3.505 €/m²) – cena nije fiksna, moguć dogovor. 💳 Kupovina putem stambenog kredita. 💵 Za keš kupce – posebne pogodnosti! 📆 Ponuda važi do....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Prodaje se odličan, dvosoban, uknjižen stan od 48m2 na Dušanovcu; Lekino brdo. -Stan je odmah useljiv i bez ulaganja, opremljen je nameštajem i aparatima. -Zgrada je novije gradnje, dobro održavana, a stan se nalazi na III spratu bez lifta. Grejanje je etažno na struju, po potrošnji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 82.86m2, CG, PSUT/II, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 58m2. Dvosoban stan u porodičnoj stambenoj zgradi, u mirnoj ulici u blizini Autokomande, FON-a,FPN-a, Saobraćajnog fakulteta i Banjičke šume. Stan se nalazi u polusuterenu. Prirodno je osvetljen, merene korisne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 39,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan dvostrano orijentisan dvosoban stan od 39m². Sa terasom ukupna površina je 46m². Nalazi se u kvalitetnoj zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Stan je odmah useljiv i sa odličnim je rasporedom. Svaki kutak odiše komforom i praktičnošću. Garažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u Kumorazu, kod okretnice autobusa 39. u blizini farmaceutskog fakulteta. Uknjižen, vlasnik. Bez hipoteke, moze i na kredit. Delimicno renoviran i odmah useljiv. Moze i sa namestajem. Terasa 5m2 i veliki podrum. 4 stana u zgradi (prizemlje + prvi sprat) Molimo agencije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenjaodmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna vrata,alarm,lift -Trostrano orjentisan,2.sprat,75kvdve spavaće sobe,dva kupatila,komforni dnevni boravak,odvojena kuhinja,hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.000 €, 60,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u kvalitetnoj nadogradnji. Svetao, dvostrano orjentisan, sa etažnim grejanjem. Bez ulaganja, useljiv. Visina plafona je 2.80m. Mereno ima 66m2, na odličnoj lokaciji. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 362.310 €, 120,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ekskluzivnom delu Voždovca, u mirnoj, jednosmernoj ulici, na prvom spratu luksuzne novogradnje, okrenut ka dvorištu, u prilici smo da Vam ponudimo četvorosoban, moderan stan, opremljen materijalima premium kvaliteta. Blizina Autokomande, Osnovne škole, XII beogradske gimnazije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prazan, odmah useljiv, uknjižen stan. Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa dva lifta. Adaptibilan, stan za svaku preporuku. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Poštovani zakupci, u prilici smo da Vam ponudimo nov, do sada ne useljavan dvosoban stan od 47m2 u srcu Voždovca, u neposrednoj blizini Trošarine, Lidla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan ukupne površine oko 80m2, od čega je 44m² zvanično uknjiženo na prvom nivou. Na drugom nivou duž celog stana ima mogućnost adatapcije tavana , voda,gas i struja izvedeni. Stan je u vlasništvu 1/1 i potpuno je opremljen. Brzo useljiv. Stan ima pripadajući podrum. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 132.000 €, 120,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo izuzetno komforan i luksuzan, dvosoban stan, u jednom od najlepših delova Voždovca i jednoj od najlepših ulica - Koste Jovanovića, koja je udaljena samo 3km od centra grada. U neposrednoj je blizini klinike Bel Medic, Marakane, Atletske dvorane, FONa, Fakulteta političkih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u novogradnji, odmah useljiv. Pdv nije uračunat u oglasnu cenu. Mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana. Velika dnevna soba sa mnogo svetlosti. Odvojen spavaći blok sa dve sobe. Keramika za kuhinju i kupatila je spremna za ugradnju, može biti drugačiji izbor kupca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.500 €, 75,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u najlepšem delu Lekinog brda, smešten u mirnoj i lepoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice, sportskog centra i crkve. Idealna lokacija za porodičan život u urbanom, a mirnom okruženju. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, adaptiran u izgradnji u troiposoban, smešten na četvrtom spratu moderne i nove zgrade koja je deo većeg stambeno-poslovnog kompleksa, jedinstvenog po arhitektonskom konceptu i kvalitetu gradnje. Stan je idealno organizovan za porodičan život i sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Uknjižen na 58m2 od toga 55m2 grejne površine i 8m2 lođe koja je zastakljena. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi čvrste stabilne gradnje sa 4 sprata. Vrlo funkcionalan stan, dvostrano orijentisan, sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 232.500 €, 93,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 4.spratu od IV u kvalitetnoj novogradnji sa liftom. Karakteristike: Podno grejanje na toplotnu pumpu, Pvc stolarija, Blind vrata, Dve klime, kompozitni parket. Mogućnost kupovine garaznog mesta na klackalici 15.000 plus PDV. Stan je useljiv za dva meseca. Cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 379.225 €, 153,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118243, VII/VIII, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stambeno poslovni objekat SQUARE 2, spratnosti po1+po2+pr+7+ps , je podeljen u tri lamele sa ukupno 97 stanova. Luksuzni stan na sedmom spratu, sa prelepom velikom terasom i jedinstvenim pogledom sadrži tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u poslovno-stambenom kompleksu Voždove kapije, na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Kompleks je obezbeđen video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem 24/7. Stan je jednostrano orijentisan i pruža predivan pogled na veći deo Beograda. Odmah je useljiv. Raspored....