• GoHome Professional
stan voždovac parking renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan voždovac parking renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac parking renovirano

  • Za upit "stan voždovac parking renovirano" pronađeno 72 nekretnina - prosečna cena 2.932 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 153.000 €, 49,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjižen, podrum, stambena zgrada. U najlepšem delu Braće Jerković,prodaje se uknjižen stan,u blizini kompletne infrastrukture potrebne za život,300m udaljen od 2 škole,vrtića,doma zdravlja,pijace,maxi posluje,sa puno zelenila,u mirnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 224.000 €, 65,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvoiposoban stan u ulici Vladimira Tomanovića, u neposrednoj blizini Šumica. Stan se nalazi na petom spratu zgrade odlične gradnje iz 1994. godine sa veoma prostranim i uredno održavanim ulazom i liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 290.000 €, 73,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi, Gospodara Vučića. II sprat, trostrano orijentisan, veoma svetao. Visina plafona 2,7 m. Raspored: dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, spavaća soba sa izlazom na drugu zastakljenu terasu, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101665, XI/XI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Odlično pozicioniran, renoviran, svetao stan. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TOP PONUDA – Kompletno renoviran trosoban stan 60m² Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 60m², idealnog rasporeda – dve spavaće sobe i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan odiše svetlošću i pruža maksimalnu udobnost za porodičan život. Nekretnina je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 118.000 €, 41,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan poslovni prostor površine 41m2 na opštini Savski Venac u Zvečanskoj ulici, u blizini Hyde parka koji je na samo 5 min udaljenosti, u blizini su vam takođe i Topčiderska zvezda, Autokomanda je na samo 1km od ovog poslovnog prostora Odlična povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 68,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 199.900 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan renoviran stan, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. 69m2 grejne površine, 75m2 je sa lođom. Adaptabilan u 3.5, svetao, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Javni parking ispred zgrade. Dobro pozicioniran u naselju, blizina gradskog prevoza, marketa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73923, 2a, spratna, sut+pr+i+2+ptk, klima, terasa(4), uknjižen, renoviran, fasada dobra, garaza, parking, može zamena(), vertikala. Vertikala kuće u jednoj od najmirnijih delova Voždovca,tzv.diplomatskom delu,kompletno renovirana i veoma funkcionalna kuća koja može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 225.000 €, 77,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan sa pogledom na Hram – Autokomanda, Triše Kaclerovića Na prodaju svetao i funkcionalan 3.0-soban stan površine 77m² (uknjiženo 70m²), u soliteru na 5. spratu od ukupno 12, sa dva lifta i urednim ulazom. Stan je dvostrano orijentisan, odmah useljiv i renoviran – uključujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno dvosoban stan odlične strukture u zgradi iz 80-ih, sa pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa od 6kvm. Stan ima pripadajući podrum i mesto za odlaganje bicikla u prizemlju zgrade. U stanu renovirano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 178.000 €, 60,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 2.0, lako adaptabilan u 2.5. 57m2 grejne površine + 3m2 terase. Pre par godina je renovirano kupatilo i stavljena pvc stolarija. Obezbeđen parking za stanare zgrade. U lepo održavanoj zgradi, na odličnoj lokaciji. Svetao stan, dvostrano orjentisan, odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BANJICA – Bulevar oslobođenja, renoviran trosoban stan. U ponudi je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran trosoban stan sa odvojenim spavaćim blokom i dva mokra čvora. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle na Banjici . Iz stana se pruža predivan pogled na park. U zgradi postoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117488, IV/IV, lift, terasa, parking, ostava. *** Veoma svetao, komforan, opremljen, potpuno renoviran stan, odlično lokacijski pozicioniran. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila. Stan krasi terasa od 30m2, pogodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 59m2 59m2, 2.5, 3/4, CG, terasa, parking, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 300.000 €, 86,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lep, potpuno renoviran stan u dobroj zgradi u najlepšem delu Južnog Bulevara u neposrednoj blizini parka, škole, vrtića, prodavnice, autobuskog stajališta i izlaza na auto - put. Stan je opremljen luksuznom stolarijom, ugradnim plakarima, kuhinjom, nameštajem i tehnikom. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetan stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac. Površine je 71m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dečije sobe, prostrane spavaće sobe, ostave, toaleta i kupatila. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 49,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107269, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, parking, ostava, Adaptibilanu u 2.5. Prelep dvosoban stan, površine 49 kvm (+ podrum 12 kvm), 4/4 sprat bez lifta i video nadzorom, na odličnoj lokaciji u naselju Braće Jerković u ulici Jovana Bjelića koji je okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 270.000 €, 118,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini gradske oaze i parka Šumice,prodaje se komforan 3.0 -soban stan. Nalazi se na drugom spratu u mirnoj ulici. Kompletno renoviran, osunčan, dvostrano orjentisan. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.500 €, 57,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121567, V/, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan od 57 m² u jednoj od najlepših i najširih ulica u naselju – Piva Karamatijeviča, okruženoj zelenilom i sa velikim parking prostorom ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.900 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 3.0, renoviran, bez ulaganja. Izuzetno svetao, dvostrano orjentisan. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Javni parking ispred zgrade. Odlično pozicioniran u naselju. Blizina gradskog prevoza, škole, marketa. Odlična saobraćajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 160.000 €, 69,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom delu Banjice, okružen zelenilom, odlične konfiguracije strukture 3,5 soban merene korisne površine na 73m2 ,visoki plafon. Stan se sastoji od: prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122810, I/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Nudimo vam stan u Kumodražu,blizu Farmaceutskog fakulteta i Torlak. Sagrađeno je kao kuća sa tri stana,sva tri zaseban ulaz,svaki stan....