• GoHome Professional
stan voždovac opremljen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan voždovac opremljen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac opremljen

  • Za upit "stan voždovac opremljen" pronađeno 280 nekretnina - prosečna cena 3.293 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Prodaje se odličan, dvosoban, uknjižen stan od 48m2 na Dušanovcu; Lekino brdo. -Stan je odmah useljiv i bez ulaganja, opremljen je nameštajem i aparatima. -Zgrada je novije gradnje, dobro održavana, a stan se nalazi na III spratu bez lifta. Grejanje je etažno na struju, po potrošnji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.000 €, 38,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115689, II/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju jednosoban stan od 37,94m2 u mirnom delu grada,na lokaciji između ulica Milisava Đurovića i Vojvode Stepe,sa pogledom prema Istočnoj kapiji.Ulaz u zgradu je moguć iz obe ulice.U pitanju je novogradnja čiji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 352.000 €, 142,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u novogradji na odlicnoj lokaciji nedaleko od prikljucenja za autoput. Stan poseduje lift i nalazi na VII spratu nove zgrade, opremljen je centralnim grejanjem, takođe u svakoj sobi ima klima za dodatno podešavanje temperature. Stan se sastoji se od dve terase, jedna na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 284.000 €, 124,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.690 €, 61,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi na jednoj od najtrazenijih lokacija u Beogradu,u mirnoj ulici Stan je svetao,sa odlicnim rasporedom prostorija,opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i sanitarijom.Kvalitet gradnje i zavrsne obrade ke na visokom nivou! Stan je pogodan kako za porodicno stanovanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u najlepšem delu Voždovca,u blizini parka Šumice. Renomiran investitor,izuzetan kvalitet gradnje i odlične prostorne organizacije.Projektovano za komforan život u gradu.Svaka stambena jedinica je projektovana s puno pažnje,maksimalno iskorišćen prostor u okviru date kvadrature.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 288.000 €, 98,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u blizini parka Šumice, u savremenoj zgradi sa video nadzorom, nudimo stan površine 98m² po ceni od 296.940 € (bez PDV-a). Stan je dizajniran tako da zadovolji visoke standarde modernog života. **Karakteristike stana:** - **Prostrana dnevna soba** sa otvorenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 154.000 €, 44,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJLNA PONUDA SNIŽEN CENA ✨ IDEALNA LOKACIJA NA VOŽDOVCU – BLIZINA AUTOKOMANDE – INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! ✨ DVOSOBAN STAN Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, dva kupatila, terasa i unutrašnje dvorište (ulaz isključivo iz zgrade). 📍 Bulevar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi na Voždovcu, na par koraka od Banjičke šume i FON-a. Stan je površine 75m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena i sa liftom. Luksuzno opremljen stan, kompletno namešten. Po strukturi se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, naselje Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića. Trosoban stan, površine 70m², terasa, sprat I/V, EG na struju, klima, interfon, video nadzor, gradnja: 2012. godina, uknjižen. Funkcionalni raspored prostorija u ovom moderno nameštenom stanu pruža mogućnost za udoban porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 149.000 €, 40,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

rodajemo luksuzan, jednosoban, sređen stan u suterenu, vrlo kvalitetne i savremene zgrade na Voždovcu. Stan je opremljen za "stan na dan" i izdaje se vec duže vreme sa razvijenim sigurnim biznisom i prilivom koji garantuje isplatu celog stana kroz nekoliko godina. Stan poseduje moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – MODERAN STAN U KOMPLEKSU „VOŽDOVE KAPIJE“ – ODMAH USELJIV! U prilici ste da zakupite luksuzan, kompletno namešten stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – VOŽDOVE KAPIJE. Reč je o novogradnji vrhunskog kvaliteta, izvedenoj po savremenim građevinskim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u okviru renomiranog stambenog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac – Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa osam spratova, koja poseduje dva lifta i garažu na tri nivoa, uz mogućnost kupovine parking mesta. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno namešten stan u novogradnji, u naselju Medaković 3. Stan je opremljen svim modernim uređajima i belom tehnikom, koja olakšava svakodnevni život. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, kupatilo, toalet i prostranu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.717 €, 56,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan u premium novogradnji, projektovanoj i izvedenoj po najvišim svetskim standardima, u mirnom delu Lekinog brda. Stan je izgrađen od najkvalitetnijih materijala i opremljen naprednim sistemima za grejanje i hlađenje – podno i zidno grejanje putem toplotnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan ukupne površine oko 80m2, od čega je 44m² zvanično uknjiženo na prvom nivou. Na drugom nivou duž celog stana ima mogućnost adatapcije tavana , voda,gas i struja izvedeni. Stan je u vlasništvu 1/1 i potpuno je opremljen. Brzo useljiv. Stan ima pripadajući podrum. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u neposrednoj blizini popularne ulice Vojvode Vlahovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.100 €, 43,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA – SAVRŠEN DOM U BLIZINI PARKA ŠUMICE! U ponudi imamo moderan stan u izgradnji sa planiranim završetkom 2026. godine. Ova nekretnina se nalazi na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini parka Šumice, pružajući savršen balans između prirode i urbanog života. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.400 €, 67,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan trosoban, nov, neuseljavan stan u poslovno-stambenom kompleksu Voždove kapije, na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Kompleks je obezbeđen video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem 24/7. Unutar kompleksa nalazi se uređen park sa dečijim igralištem, dok je u sklopu i okolini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom kutku nadomak naselja Braće Jerković, tik uz dobro poznati restoran Rič, nalazi se stan koji pruža savršen balans između komfora, funkcionalnosti i lokacije. Prostor je potpuno nov, opremljen pažljivo biranim nameštajem i modernom opremom koja nikada ranije nije korišćena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119956, klima, telefon, terasa. Izdaje se odlično organizovan i kompletno opremljen dvosoban stan od 40m2 koji se nalazi na četvrtom sptratu, u ulici Braće Jerković (zgrada bez lifta). Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa američkim plakarima, kuhinje sa šankom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Voždovcu, u blizini Darvinove pošte, površine idealne za udoban život. U neposrednoj blizini Fakulteta političkih nauka, FON-a, Saobraćajnog fakulteta i Visoke škole elektrotehnike. Takođe, u okruženju se nalaze svi sadržaji potrebni za kvalitetan život.Stan....