• GoHome Professional
stan voždovac lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan voždovac lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac lođa

  • Za upit "stan voždovac lođa" pronađeno 139 nekretnina - prosečna cena 2.979 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • interfon
    • parket
    • namešten
    • dve lođe
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 281 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Lokacija Stan se nalazi u prestižnom naselju Braće Jerković. Ova dvosmerna, široka i mirna ulica pruža idealno okruženje za miran i udoban život. Zgrada je strateški smeštena, samo 7 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 283 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Lokacija Stan se nalazi u prestižnom naselju Braće Jerković. Ova dvosmerna, široka i mirna ulica pruža idealno okruženje za miran i udoban život. Zgrada je strateški smeštena, samo 7 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 197.000 €, 84,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv stan na trećem i poslednjem spratu, u zgradi sa liftom, upisane korisne površine 79m2, građevinske 84m2. Dnevnom boravku je pripojena velika lođa a manja lođa i toalet su adaptirani u drugo kupatilo. Stan se prodaje sa započetim renoviranjem. U celom stanu je na podu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 163.200 €, 76,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112543, I/III, klima, telefon, izvorno stanje, stara gradnja. Lep,prostran,funkcionalan stan,u mirnom naselju.Četvorosoban stan,dvorišno orjentisan,TA peć,stara gradnja,lođa,dobra povezanost sa gradom,u blizini TC Stadion.Idealan za veliku porodicu.Delimično uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac Stan je površine 35m2 Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od sedam Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja, velika soba i lođa PVC stolarija Grejanje u stanu je centralno Stan ima toplu vodu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 244.000 €, 74,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini, javnog prevoza, škola i svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe i kuhinje (open space), tri spavaće sobe, lođe, ostave, kupatila I toaleta. Iz stana se pruža otvoren pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.500 €, 69,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada Vojne ustanove "Jedinstvo" nalazi se nedaleko od Voždovačke crkve". Stan se nalazi u aneksu zgrade. Severno - istočno orijentisan. Dvoiposoban stan: ulazni deo, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom. U centralnom delu stana se nalazi dnevni boravak i trpezarija. Velika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 160.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaja stana Autokomanda, Triše Kaclerovića VLASNIK Triše Kaclerovića, 7/8, lift, funkcionalan dvoiposoban stan, u izvornom stanju, na 150m od kružnog toka na Autokomandi, na granici Savskog venca i Voždovca. Centralna kombinovana prostorija je u funkciji trpezarije iz koje se ide....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-139 (od ukupno 139)

<< <1 2 3 4> >>