• GoHome Professional
stan voždovac lift - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • stan voždovac lift - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac lift

  • Za upit "stan voždovac lift" pronađeno 865 nekretnina - prosečna cena 3.226 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • uknjižen
    • podrum
    • dvorište
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.500 €, 46,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u novogradnji iz 2014.godine. Nalazi se na šestom spratu održavane zgrade. Zgrada poseduje dva lifta. Stan je odlično organizovan . Poseduje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak u čijem sastavu se nalazi moderna kuhinja sa vrhunskom italijanskom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 249.900 € na 245.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 245.000 €, 95,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 249.900 €
26.04.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude renoviran, četvorosoban dupleks u ulici Dragice Končar. Nalazi se na petom spratu bez lifta. I nivo: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, ostava. II nivo: Dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Stan se nalazi na jednoj od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 100.000 €, 31,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan, u kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada sa liftom i etažnim grejanjem. Parking za stanare zgrade. Svetao, dobro pozicioniran u naselju. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agent....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan stan površine 38 m² + lođa 7 m², smešten na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici, na izuzetno traženoj lokaciji, u blizini svih sadržaja neophodnih za komforan život – marketa, škola, vrtića, kao i sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.400 €, 44,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Kačarskoj ulici na Voždovcu u blizini više fakulteta. 36m2 grejne površine plus 8m2 terase. Odlična povezanost sa gradom. Mogućnost kupovine garažnog mesta-klackalica(dogovor) Za više informacija pozvati. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.800 €, 74,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za prodaju - Voždovac, Bulevar OslobođenjaOvaj trosoban stan se nalazi u mirnom i popularnom delu Voždovca, na Bulevaru Oslobođenja. Površina stana je 73,64 m2, a cena iznosi 4.200 eura po kvadratu, bez PDV-a. Smešten je na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 209.000 €, 66,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan i očuvan stan na visokom prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini supermarketa “Vero”, javnog prevoza, škola i svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini voždovačke crkve, nalazi se ovaj autentičan i veoma prijatan stan trosoban stan, smešten u uredno održavanoj zgradi sa 2 lifta. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan, ispunjen prirodnom svetlošću tokom celog dana, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

4.0 Vracar, Krunski venac, 76m2+T, II/V, cg, lift, izuzetna mikrolokacija, uredna i vrlo lepo odrzavana zgrada gradnje 1990-ih, renoviran kompletno, funkcionalnog rasporeda, veoma svetao, ususkan, sa predivnim pogledom na platoUknjizen, useljiv. Retko u ponudi. Struktura: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u Beogradu u ulici Vojvode Stepe.Stan se nalazi na 6 spratu, ima 60 m2,od prostorija ima xodnik, kuhinju sa trpezarija,soba iz koje se izlazi na terasu,dnevni boravak,spavaću sobu,špajiz,kupatilo,terasa,podrum,na međuspratu ima ima i ostavu 1m2,ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Braće Jerković, u ulici Braće Jerković. Idealna pozicija za porodičan život, sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Stan je dobro organizovan i sastoji se od: - dnevnog boravka - kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 186.000 €, 53,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan na prvom spratu, orijentisam ka ulici, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 103.600 €, 37,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu. Površine je 37m2 i nalazi se u niskom prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Nalazi se u zgradni modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam elegantan trosoban stan površine 73,76 m² sa prostranom terasom od oko 12 m², smešten na drugom spratu ekskluzivne novogradnje projektovane za udoban i savremen život. Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 229.990 €, 48,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U modernom stambenom kompleksu izuzetnog kavaliteta gradnje prodaje se stan na drugom spratu. Zgrada ima dva lifta , portira i parking. Stan je odličan, vrlo svetao, juzno orjentisan. Stolarija vrlo kvalitetna alu drvo. Grejanje je centralno sa kalirometrima. Odličan parket. Od prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 143.000 €, 45,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini okretnice tramvaja, nalazi se ovaj stan u zgradi sa dva lifta. Stan je preuređen i renoviran kada je terasa pripojena grejnoj površini sobe. Stanu pripada i zajednička ostava na spratu. Blizu su Osnovna škola, tramvajski, trolejbuski i autrobuski prevoz, tržni centar, pijaca,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 271.359 €, 82,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u novoj zgradi, luks. EG na struju, kao i podno grejanje, 2 mokra čvora. Portir u zgradi, dečje igralište u kompleksu. Svetao stan, odmah useljiv. Retko u ponudi, mogućnost kupovine parking mesta. Za svaku preporuku. U cenu je uračunat PDV. Agent Aleksandra Adamović....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-439 (od ukupno 439)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>