• GoHome Professional
stan voždovac do 70 m2 što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan voždovac do 70 m2 što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac do 70 m2 što veći

  • Za upit "stan voždovac do 70 m2 što veći" pronađeno 1 658 nekretnina - prosečna cena 3.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • lođa
    • prizemlje
    • interfon
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garazi na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima gradjevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se trosoban namešten stan u blizini FON-a. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i TA. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u ulici Bože Jankovića (Voždovac), prodaje se trosoban stan ukupne površine 70,93 m², sa terasom od čak 140 m² koja ima poseban izlaz u privatno dvorište – idealno za porodični život, odmor ili čak uređenje wellness kutka sa saunom! Struktura stana: -Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac centar. Pravo koriscenja terase od 140m2. Parking mesto uracunato u cenu. U Odlicnoj zgradi, staroj 10 godina, stan je neuseljavan. Uknjizen Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u sjajnoj novogradnji južno orijentisan. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija, široki tarket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima otvoren vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 184.000 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan od 70 m², uknjižen, na prvom spratu stambene zgrade u naselju Braće Jerković, u ulici Miljana Miljanica, Beograd. Osnovne informacije: Lokacija: Braće Jerković – Vojvode Vlahovića Površina: 70 m² Struktura: Trosoban stan Sprat: Prvi sprat Status: Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šumice prodaja stana. Prodaja prelepog stana od 70m2 u novijoj zgradi bez lifta, iz 2012 godine. Stan se nalazi na idealnom II spratu od III koliko ima zgrada. Jugoistočno je orjentisan i veoma svetao. Na minut hoda od Sportskog centra i parka Šumice. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kumodraškoj ulici na Voždovcu. Vrhunska gradnja, smart - home. Stan ima dve spavaće sobe, kupatilo, toalet sa vešarnicom, kuhinju, dnevno trpezarijski boravak i manju terasu. Grejanje je na toplotne pumpe, mogućnost daljinskog upravljanja preko aplikacije.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33147, V/, klima, lift, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u srcu Beograda – savršen spoj elegancije i komfora. Predstavljamo vam vrhunsku stambenu zgradu projektovanu u modernom arhitektonskom stilu, koja nudi idealan dom za one koji traže luksuzan i udoban život u samom centru Beograda. Ova ekskluzivna zgrada odlikuje se prostranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji jako lep , svetao , renoviran stna, korisne površene 70m , plus zastaklena lođa od 8m i pripadajuća podrumska prostorija. Stan je po strukturi dvoiposoban, sa centralnnim grejanjem , pvc stolarijom, jugoistočne orjentacije. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 99.900 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Medaković 1, u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog predsoblja, lepog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijskim delom, kuhinje, kupatila i terase. Iz dnevnog boravka se stepenicama ide na gornji nivo u spavaću sobu sa garderoberom. PROSTORIJE: I nivo- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 284.900 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji - U prilici smo da vam ponudimo trosoban, svetao stan na trećem spratu od šest spratova sa liftom. Dvostrano orjentisan (jug i zapad), na vrlo atraktivnoj lokaciji. U gradnji se koriste sledeći materijali: Bosalova sigurnosna ulazna i sobna vrata, aluminijumska spoljašnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.750 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji koja se gradi po najvišim standardima kvaliteta, estetike i energetske efikasnosti. Idealan izbor za kupce koji traže udoban, moderan i dugoročno vredan dom u Beogradu. Osnovne karakteristike stana: Visok kvalitet gradnje i savremena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 69.73m2 .. 69.73m2, 4.0, 2/3, EG, lift, terasa, garažno mesto, interfon, nov. Prodaje se četvorosoban stan u luksuznoj zgradi Stepina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan površine 70,86m2 u novogradnji na Lekinom brdu Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od dva sprata Ova atraktivna lokacija, smeštena između Vračara i Šumica, obezbeđuje sve uslove neophodne za kvalitetan svakodnevni život Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na Voždovcu, ulica Radovana Simića Cige na Medakoviću II. Stan ima 63 m2+ 7 m2 terase, nalazi se u lepo održavanoj zgradi stare gradnje sa liftom. Stan je odlično pozicioniran, ka parku i zelenilu. Blizina prevoza, odlična infrastruktura, prodavnice, škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 283 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Lokacija Stan se nalazi u prestižnom naselju Braće Jerković. Ova dvosmerna, široka i mirna ulica pruža idealno okruženje za miran i udoban život. Zgrada je strateški smeštena, samo 7 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, naselje Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića. Trosoban stan, površine 70m², terasa, sprat I/V, EG na struju, klima, interfon, video nadzor, gradnja: 2012. godina, uknjižen. Funkcionalni raspored prostorija u ovom moderno nameštenom stanu pruža mogućnost za udoban porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslednji slobodan stan u ponudi – jedini preostali! Na prodaju trosoban stan površine 70,86 m², smešten na prvom spratu nove luksuzne zgrade. Raspored prostorija čine hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Grejanje je podno i zidno,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

+381 11 3618 371 Braće Jerković.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu u Ustaničkoj ulici. Po strukturi je trosoban, orijentisan severoistocno. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 69m2, terasa, EG, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Stepina Magnolija – Luksuz, komfor i stil na Voždovcu! ✨ Na prodaju prelep troiposoban stan u modernom kompleksu Stepina Magnolija, koji odiše elegancijom i kvalitetom! Lokacija: Blizina ulice Vojvode Stepe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 69m2, terasa, EG, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Stepina Magnolija – Luksuz, komfor i stil na Voždovcu! 🏡✨ Na prodaju prelep troiposoban stan u modernom kompleksu Stepina Magnolija, koji odiše elegancijom i kvalitetom! 🌆 📍 Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 69,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ustanička, Voždovac, 160000€, 69m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ustanička, Voždovac Ustanička.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 240.000 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je cetverosoban stan, duplex uknjižen na 69m2 + 40m2 galerija. Po strukturi je 4.0 sa dve lode od kojih je jedna zastakljena, a druga pretvorena u ostavu. I nivo stana cine hodnik, kuhinja, trpezarija, kupatilo, loda, dnevna soba i spavaca soba. II nivo cine hodnik, 2 spavace....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 197.797 € na 205.405 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 205.405 €, 69,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 169.128 €
13.02.2026 - 197.797 €
20.03.2026 - 205.405 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 69.16m2 69.16m2, 3.0, 2/6, podno, 2xterasa, lift, garaža, interfon, telefon, nov. Stan je u novogradnji, na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 69,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u luksuznom stambenom kompleksu koji nudi više od standardnog stanovanja, spa centar, vrtić,video nadzor, obezbeđenje 24h, dečije igralište,u lepo uređenoj zoni novoizgrađenih objekata. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan funcionalan stan, na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom, u naselju Kumodraž 2 ispod Farmaceutskog fakulteta. Na samo par minuta kolima od Trošarine, prodajemo veoma svetao stan koji se nalazi u zgradi bez lifta na drugom spratu sa pogledom na zelenilo. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.900 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 3.0, renoviran, bez ulaganja. Izuzetno svetao, dvostrano orjentisan. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Javni parking ispred zgrade. Odlično pozicioniran u naselju. Blizina gradskog prevoza, škole, marketa. Odlična saobraćajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.990 €, 69,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na fantastičnoj lokaciji, kod Voždovačke crkve, na drugom spratu u održavanoj zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa tprezarijom, dve spavaće sobe, renoviranog kupatila, kuhinje, terase i ulaznog hodnika. Stanu pripada ostava i podrum. Uknjizen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 69,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban, noviji stan ,gradnja 2015. godine ,na odličnoj lokaciji, 50m od Dušanovačke pošte. Prodaje se polunamešten, u cenu stana ulazi i garažno mesto. agencijska provizija 2% uknjizen 1/4 Đorđa Kratovca -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 239.855 €, 69,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 843 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor-izrada i overa kupoprodajnih ugovora obezbeđena. - Trosoban stan, na odličnoj lokaciji. U blizini Hrama Svetog Save, Karađorđevog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 229.900 €, 69,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforan, funkcionalan dvosoban stan površine 69m², smešten u mirnoj ulici Đorđa Kratovca, na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu – Lekinom brdu. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi iz 2025.godine i idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 160.000 €, 69,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom delu Banjice, okružen zelenilom, odlične konfiguracije strukture 3,5 soban merene korisne površine na 73m2 ,visoki plafon. Stan se sastoji od: prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 493)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>