• GoHome Professional
stan voždovac do 2900 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan voždovac do 2900 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac do 2900 eura/m2

  • Za upit "stan voždovac do 2900 eura/m2" pronađeno 1 297 nekretnina - prosečna cena 2.501 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • klima
    • 1.sprat
    • pogodan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 426.800 €, 162,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan penthouse u odličnoj novogradnji. Funkcionalan raspored. Stan se prostire na dva nivoa, na prvom se nalaze dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Na drugom nivou nalaze se tri spavaće sobe i kupatilo. Na oba nivoa su terase. Za svaku preporuku. Useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 144.900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 55m2, terasa, EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske stanice od T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 144.900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su moderni, svetli i funkcionalni stanovi u novoj stambenoj zgradi koja se nalazi u jednom od najtraženijih delova Beograda – Jajincima. Ovi stanovi su savršen izbor za sve koji žele da žive u mirnom okruženju, a opet u blizini svih potrebnih sadržaja i sa odličnom povezanošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica,Saše Simeunovića ulica (bivša Crnotravska), 3.0,76kvm,uknjižen i renoviran stan, NOVA kuhinja,pvc,komarnici, od prostorija-kuhinja+dnevna+lodja+2 spavaće sobe+kupatilo+zastakljena terasa pvc-om, odvojen spavaći blok ,2 klime, cg (u info stanu je i topla voda), blind vrata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.980 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom i traženom delu naselja Braće Jerković, u ulici Braće Jerković. Nalazi se na 9. spratu od ukupno 11, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Stan je korisne površine 69m2, sa terasom ima ukupno 76 m². Raspored je izuzetno praktičan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Mar 2027 . Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

IZUZETNA NOVOGRADNJA NA LEKINOM BRDU – LUKSUZ, MIR I SAVREMENI KOMFOR Predstavljamo vam vrhunsku novogradnju na jednoj od najtraženijih lokacija – Lekino brdo. U pitanju je moderna, luksuzna zgrada sa malim brojem stanova, osmišljena za one koji žele privatnost, kvalitet i dugoročnu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 97,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji, zgrada useljiva do kraja 2025. godine. Trosoban stan, nije orijentisan ka ulici, nalazi se na 2. spratu u zgradi od 7 spratova. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 184.000 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan od 70 m², uknjižen, na prvom spratu stambene zgrade u naselju Braće Jerković, u ulici Miljana Miljanica, Beograd. Osnovne informacije: Lokacija: Braće Jerković – Vojvode Vlahovića Površina: 70 m² Struktura: Trosoban stan Sprat: Prvi sprat Status: Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.500 €, 46,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u novogradnji iz 2014.godine. Nalazi se na šestom spratu održavane zgrade. Zgrada poseduje dva lifta. Stan je odlično organizovan . Poseduje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak u čijem sastavu se nalazi moderna kuhinja sa vrhunskom italijanskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 115m2(tri terase), 1/2, EG na gas, bazen, parking, interfon, internet, ktv, video nadzor Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja je novije naselje građeno u poslednjih dvadeset godina u poleđini Farmaceutskog fakulteta. Kraj karakterističan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Europolis nekretnine Vam nude 2.5 stan u izvornom stanju koji zahteva renoviranje u daljoj budućnosti. Odlične je strukture i izuzetno funkcionalan. U pitanju je visoko prizemlje kome je donja ivica prozora preko 2 metra. Stan je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini Maksija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 144.000 €, 55,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Jajinci, blizu Paunovog brega, Voždovac. Stan je u novogradnji i površine 55m2. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostrano orijentisan stan na odlicnoj lokaciji u Brace Jerkovic. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno izgradjene zgrade sa slobodnim parking prostorom. U blizini se nalazi nekoliko autobuskih stajalista, SC Stadion, osnovne skole, supermarketi, pijaca i sav drugi sadrzaj neophodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 285.000 €, 109,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini kružnog toka na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe prodaje se stan koji je lokacijski savršeno povezan sa svim delovima grada. Stan je svetao i trostrano orijentisan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i zaseban je na celom spratu. Fino sređen, lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Dušanovcu, u ulici Vidskoj, na odličnoj lokaciji. Stan je po strukturi jednosoban, površine 44m2, i adptibilan je u jednoiposoban. Od prostorija stan ima ulazno predsoblje, kuhinju sa prirodnom ventilacijom, izuzetno komotnu trpezariju, dnevnu sobu, kupatilo, ostavu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Braće Jerković, 47m2 . 47m2, 1.5, VPR/7, CG, lift, lođa, podrum, internet, telefon, za sređivanje. Odličan jednoiposoban stan, jednostrano jugozapadno orijentisan, ušuškan sa pogledom na park.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na jednoj od najmirnijih delova naselja Braće Jerković, po strukturi jednoiposoban adaptivan u dvosoban. Stan poseduje zastakljenu lođu i pripadujući ozidan podrum od 9m2 sa strujom i vodom. Stan se nalazi u blizni okretnice autobusa 26, Super Vera, apoteka i TC Stadion.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u održavanoj zgradi, u prizemlju, u Kumodražu. Lokacija je odlična na samo 15 minuta kolima od Autokomande. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, 2 spavaće sobe i prostranog kupatila. Stan je uknjižen i prodaje se namešten. Sa spoljne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo lux novogradnju na Vozdovcu proverenog investitora sa dugogodisnjim iskustvom. Navescemo samo neke karakteristike: Blizina vrtica, skole, fakulteta, autoputa, pijace Svaki stan ima terasu Podno etazno grejanje, inverter klima U procesu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv, uknjizen na 39 m2, starogradnja. Svetao, trostrano orijentisan stan na 1. spratu stare zgrade. 2000. godine izvedena je nadogradnja zgrade i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan 3,5 soban stan na prvom spratu četvorospratnice. Ima 71 m2 ukupne površine, dok je 39m2 uknjiženo. Trostrano je orijentisan, sa puno svetla. Jedna od najvećih prednosti ovog stana je njegova lokacija - u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe, Voždovačke crkve,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118152, I/IV, uknjižen, ostava, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran *** trostrano orijentisan, svetao, adaptibilan stan. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, od kojih najmanja ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 198.000 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Braće Jerković, Voždovac, 198000€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Braće Jerković, Voždovac Braće Jerković.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u novom stambenom objektu čija je izgradnja u poodmakloj fazi. Zgrada je ukrovljena i prijavljen je završetak radova u konstruktivnom smislu. Planirani rok završetka radova i useljenja: septembar 2026. godine. Lokacija Objekat se nalazi u blizini Zaplanjske ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 98,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u blizini parka Šumice, u savremenoj zgradi sa video nadzorom, nudimo stan površine 98m². Stan je dizajniran tako da zadovolji visoke standarde modernog života. **Karakteristike stana:** - **Prostrana dnevna soba** sa otvorenim konceptom, povezana sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 100.000 €, 38,44 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 476.000 €, 183,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena novogradnja sa prelepim pogledom na Hram Sv. Save i panoramom Beograda. Penthouse 183 m2, duplex. Prostorije nivo 1 - površina 101 m2: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, toalet, dva terase. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Nivo 2 -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan trosoban stan u novoj zgradi, smeštenoj u neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Sve prostorije su funkcionalno raspoređene, a stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeno - poslovni objekat na Voždovcu !!! Za one koji imaju potrebu i razmišljaju o mirnijem delu urbanog grada, u pripremi su stanovi u funkcionalnom, savremenom objektu koji se gradi po najviši arhitektonskim standardima uz korišćenje vrhunskih materijala. Sama ulica Vojvode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.000 €, 80,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini kružnog toka na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe nalazi se stan na prodaju koji je lokacijski savršeno povezan sa svim delovima grada. Svetao, trostrano orijentisan. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od tri etaže. Fino sređen, lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 277.300 €, 94,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Objekat je izgrađen prema savremenim standardima, sa visokokvalitetnim arhitektonskim i građevinskim rešenjima: Grejanje i hlađenje obezbeđuju najsavremeniji sistemi toplotnih pumpi i multi-split sistema sa fancoilovima Kupatila su opremljena italijanskom granitnom keramikom i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan površine 50m² sa čak 30m² privatnog dvorišta, smešten u prizemlju moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu. Ukupni komfor od 80m² funkcionalnog prostora (stan + dvorište) pruža osećaj života u kući, uz sve prednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BANJICA – Bulevar oslobođenja, renoviran trosoban stan. U ponudi je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran trosoban stan sa odvojenim spavaćim blokom i dva mokra čvora. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle na Banjici . Iz stana se pruža predivan pogled na park. U zgradi postoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 192.000 €, 74,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada je novije gradnje, useljena 2015. godine. Stan je nov – neuseljavan. Po strukturi je troiposoban. Sastoji se od: ulaznog predsoblja, kupatila, kuhinje, tri spavaće sobe, dnevnog boravka i dve terase. Stan je dvostrano orijentisan – sever zapad. Kuhinja je kompletno ugrađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan u zgradi novije gradnje sa dva garažna mesta na platformi. Stan je u dva nivoa, funkcionalan, svetao i sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Maksima Gorkog Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 482)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>