• GoHome Professional
stan voždovac do 240000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan voždovac do 240000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac do 240000 eura

  • Za upit "stan voždovac do 240000 eura" pronađeno 1 821 nekretnina - prosečna cena 3.018 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 225.000 €, 53,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u ulici Jove Ilića, jednoj od najlepših ulica na Voždovcu. Novogradnja iz 2025, sunčan, svetao sa prelepim panoramskim pogledom na stadion i Dedinje. U blizini se nalazi vrtić, škola, gimnazija, FON, FPN, marketi i na svega par minuta od Autokomande. Zgrada ima građevinsku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Cena 225.000 plus PDV. Dostupna mogućnost kupovine parking mesta. GREJANJE - CG, sprat 3/4, LIFT, TERASA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42728. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u novogradnji, odmah useljiv. Pdv nije uračunat u oglasnu cenu. Mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana. Velika dnevna soba sa mnogo svetlosti. Odvojen spavaći blok sa dve sobe. Keramika za kuhinju i kupatila je spremna za ugradnju, može biti drugačiji izbor kupca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 225.000 €, 77,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan sa pogledom na Hram – Autokomanda, Triše Kaclerovića Na prodaju svetao i funkcionalan 3.0-soban stan površine 77m² (uknjiženo 70m²), u soliteru na 5. spratu od ukupno 12, sa dva lifta i urednim ulazom. Stan je dvostrano orijentisan, odmah useljiv i renoviran – uključujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 225.000 €, 70,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji jako lep , svetao , renoviran stna, korisne površene 70m , plus zastaklena lođa od 8m i pripadajuća podrumska prostorija. Stan je po strukturi dvoiposoban, sa centralnnim grejanjem , pvc stolarijom, jugoistočne orjentacije. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 224.000 €, 65,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvoiposoban stan u ulici Vladimira Tomanovića, u neposrednoj blizini Šumica. Stan se nalazi na petom spratu zgrade odlične gradnje iz 1994. godine sa veoma prostranim i uredno održavanim ulazom i liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu u Ustaničkoj ulici. Po strukturi je trosoban, orijentisan severoistocno. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 222.000 €, 60,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan, novogradnja, koja je useljiva do oktobra ove godine. Stan na drugom spratu sa terasom koja gleda na Strumičku. Zgrada ima energetski pasoš. Poseduje lift, klime, uradjeno kvalitetnim materijalom. U blizini park, vrtići, marketi. Za keš kupce. Prostorije: predsoblje, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 222.000 €, 59,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 Savski venac, Autokomanda, Ljutice Bogdana, kod stadiona Crvene zvezde, 59 m2, stan nema terasu. Uknjižen, II sprat od 13, CG, lift. Stan je u veoma dobrom stanju sa PVC stolarijom i roletnama. Izuzetna lokacija, jako komforan i funkcionalan stan, sunčan, lepo osvetljen, dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 243.000 €, 76,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na prelepoj lokaciji. Garažno mesto se plaća 20.000 eura. Agencijska provizija 2%. . Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.463 €, 74,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 74.23m2 . 74.23m2, 3.0, 2/6, podno grejanje, lift, terasa, interfon, telefon. Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 52,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina samoposluge Blizina škole Namešteno Opremljena kuhinja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo odličan funcionalan stan, na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom, u naselju Kumodraž 2 ispod Farmaceutskog fakulteta. Bulevar Peka Dapčevića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Kumodraž 2, Bul.Peka Dapč., funkcionalan, 2.sprat, papiri 1/1.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118404, VI/VII, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju trosoban stan površine 72 m² u novogradnji na 6. spratu (zgrada sa liftom), u odličnoj zgradi. Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 47,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Stepe, Voždovac, 220000€, 47m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vojvode Stepe, Voždovac Vojvode Stepe.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 96,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Rade Končara, Voždovac, 220000€, 96m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Rade Končara, Voždovac Rade Končara.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Kostolačka, u blizini Voždovačke crkve i FON-a, dvosoban uknjižen stan od 58m2 (sa terasom 60m2), na prvom od dva sprata besprekorno sređene zgrade, urađena fasada, rekonstruisan krov, interfon, dvorište. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i sunčan i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Odlican dvoiposoban stan na Lekinom brdu u novogradnji. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja, dve spavace sobe, kupatilo, terasa. Mogucnost kupovine na kredit, kao i mogucnost povracaja PDV-a za kupce prvog stana. Cena stana je sa uracunatim PDV. Rok useljenja maj 2026.god.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 2.5-soban stan, 60m2. Sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Nalazi se na 1. spratu, jugo-zapadno orijentisan, grejanje je etažno .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118404, VI/VII, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju trosoban stan povrsine 72 m² u novogradnji na 6. spratu (zgrada sa liftom), u odlicnoj zgradi. Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, kupatilo, terasa. Stan se nalazi....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 190.000 €
06.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji predstavlja pravi spoj modernog i funkcionalnog u mirnom okruženju. Stan je površine 60m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stambena zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Slike su grafički prikaz i primer kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je stan u mirnom okruženju, duplex, četiri spavaće sobe, dnevna,trpezarija kuhinja, 2 kupatila, dve prelepe terase, u pristojnom stanju. Blizina škole,prevoza,vrtića,snabdevanja. Pogodno za investitore Agencijska provizija 2% Agent: Ljiljana Janković br. licence 798 "Art....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 68,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Gostivarska, Voždovac, 220000€, 68m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Gostivarska, Voždovac Gostivarska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Rastka Petrovića, Voždovac, 220000€, 119m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Rastka Petrovića, Voždovac Rastka Petrovića.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 190.000 €
19.12.2025 - 195.000 €
01.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac - Lekino brdo 2.0, 60m2, vpr/3, CG, lift, interfon, internet, KATV, klima, garaža Odlično pozicioniran 2.0 stan ukupne površine 60m2 u stambenoj zgradi visoko kvalitetne gradnje u najlepšem delu Lekinog brda. Stan je funkcionalan, spoj modernog i savremenog načina života,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nadomak centra Beograda, u najlepšem delu opštine Voždovac između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja nalazi se Charm Residences. Modernog eksterijera, ova zgrada je projektovana tako da sem estetskog ugođaja svojim stanarima pruži najnovije trendove i standarde arhitekture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 220.000 €, 94,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja četvorosobnog stana u Paunovoj ulici, 84 m, izuzetno svetao i prostran, sa terasom, idealan za porodični život. Četvorosoban stan sa terasom, izuzetno svetao i prostran, nalazi se u mirnom delu Paunove ulice i predstavlja idealan izbor za porodičan život. Funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan funcionalan stan, na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom, u naselju Kumodraž 2 ispod Farmaceutskog fakulteta. Na samo par minuta kolima od Trošarine, prodajemo veoma svetao stan koji se nalazi u zgradi bez lifta na drugom spratu sa pogledom na zelenilo. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju, Kostolačka - Voždovac (Voždovačka crkva)Na prodaju je prostran, svetao i sunčan dvoiposoban stan površine 60 m2, smešten u Kostolačkoj ulici, u kvalitetnoj starijoj zgradi sa dvorištem, u mirnom i veoma traženom delu Voždovca, u blizini Voždovačke crkve.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 52,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine, površine 52 m, sa terasom i pripadajućim garažnim mestom od 13 m. Stan je moderan, funkcionalan i izuzetno očuvan, a prodaje se kompletno namešten nameštajem odličnog kvaliteta, uz svu belu tehniku koja ostaje u stanu. Uz....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine, površine 52 m², sa terasom i pripadajućim garažnim mestom od 13 m². Stan je moderan, funkcionalan i izuzetno očuvan, a prodaje se kompletno namešten nameštajem odličnog kvaliteta, uz svu belu tehniku koja ostaje u stanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Preporučujemo Vam uknjižen, u veoma lepoj ulici, sa ukusom kapitalno renoviran troiposoban stan sa dva mokra čvora i centralnim grejanjem. Zgrada je pozicionirana u parkovskom okruženju sa kompletnom infrastrukturom, idealno za organizovan porodičan život, posebno za porodice sa malom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 219.900 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno kvalitetan 2,5-soban stan površine 60 m2 u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu - Lekino brdo, Tetovska ulica. Zgrada se završava u mesecu junu 2026. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi sa 4 sprata, dok se ispod stana nalazi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada ima građevinsku dozvolu i biće useljiva u junu 2026-e. Prijatan i tih stan na prizemlju a na visini visokog prizemlja. Visina od zemlje do vrata terase je 1.1m ali pošto je lokal ispod stana ukopan, visina je 3m. Podno grejanje sa podešavanjem mobilnim telefonom, putem toplotne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3. 0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine 60m2, smešten na visokom prizemlju moderne zgrade, sa planiranim završetkom radova u junu 2026. godine. Stan je funkcionalno projektovan i poseduje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan 2,5-soban stan površine 60 m² u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo, Tetovska ulica, opština Voždovac. Zgrada se završava u mesecu Maju 2026. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi sa 4 sprata, dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 219.230 €, 45,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura. Rok završetka radova, septembar 2025 godine. Moderan dizajn, visok kvalitet gradnje, pažljivo birani građevinski materijali i oprema, kako za unutrašnjost, tako i za spoljašnost objekta. Stambene jedinice su osmišljene, tako da....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 472)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>