• GoHome Professional
stan voždovac zadnjih 14 dana 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac zadnjih 14 dana 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac zadnjih 14 dana 90 m2

  • Za upit "stan voždovac zadnjih 14 dana 90 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 3.330 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 315.000 € na 327.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 327.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan polunamešten trosobni stan ( potpuno opremljena kuhinja, trpezarija, kupatilo i plakari ). Sastoji se od prostranog hodnika, prostorije za odlaganje garderobe, kupatila sa ugrađenom kadom i tuš kabinom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Ovaj stan nije samo nekretnina, već prilika za život u potpunoj privatnosti i komforu. Glavne karakteristike stana: Struktura: Prostrana i svetla dnevna soba idealna za porodična okupljanja, dve udobne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac zadnjih 14 dana 90 m2'
327.000 €
350.000 €
308.000 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 315.000 €, 90,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Autokomanda, 90m2,pogled na Hram Sv.Save, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan četvorosoban stan, potpuno opremljen u kompleksu Park Villa Rezidence. Savršen dom za vas i vašu porodicu. Funkcionalan, moderno dizajniran. Opremljen Smart home sistem koji pruža pristup svim električnim uređajima. Odlična infrastruktura. Uknjižen. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 264.000 €, 88,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan u srcu Banjice, nova zgrada. Ova lokacija pruža savršen balans između mirnog porodičnog života i urbane infrastrukture. Cena stana je 272.800 evra + PDV 10%. Mogućnost povrata PDV-a za kupca prvog stana. Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 430.500 €, 87,69 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 87.69m2, dvorište 70m2, toplotne pumpe, lift, PR, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Prelep porodični stan u kvalitetnoj novogradnji. Idealna lokacija, blizina šetališta, marketa, dobra povezanost sa svum delovima grada. Lepota ovog stana je dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep, komforan, 4,0 soban duplex sa garažom u ulici Todora Dukina u neposrednoj blizini Šumica. Zgrada je iz 2009. nema lift, nema VPR tako da je stepenicama kao 2 sprat. Renoviran, izuzetno svetao - dvostran. Dnevni boravak izlazi na lepu i veliku terasu. Infostan je u proseku oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 286.395 €, 93,90 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 881 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor, izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. - U ponudi trosoban stan od 94m2. Kvalitetna gradnja i moderan stil obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Sanska, 2/2, gas, uknjižen, novo, lux, garaža,-Svetao stan, dvostrano orijentisan u izuzetno mirnoj ulici.Izuzetno funkcionala sa odličnim rasporedom prostorija.U stanu ostaje ugradna kuhinja i plakari.Stan je bez ulaganja, postoji mogućnost kupovine garaže uz stan.Stan za svaku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko tražite stan koji kombinuje komfor, mir i osećaj kuće – ova nekretnina je pravi izbor. Na Lekinom brdu, u Tikveškoj ulici, prodaje se izuzetno komforan dvosoban stan od 86 m², sa baštom od 20 m², idealnom za jutarnju kafu, opuštanje ili boravak sa decom i kućnim ljubimcima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Strumička, 3/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Moderan, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa puno zelenila, u blizini parka Šumice. Stan se nalazi u novijoj, dobro održavanoj zgradi visokog kvaliteta gradnje sa pikovanom fasadom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 94,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Bože Jankovića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 231.500 €, 84,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Todora Dukina, psut/3, ta, uknjižen-U mirnoj ulici na top lokaciji, pored Šumica u ponudi je odličan stambeni prostor. U polusuterenu je sa dvorištem od 24m2. Stan je sunčan, može da se prodaje i sa nameštajem. Kvalitetno urađen prostor, uz stan se prodaje i parking mesto u garaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Milovana Marinkovića Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 262.400 €, 82,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 240.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prostran trosoban dupleks smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici u blizini TC i okretnice tramvaja, merene površine 90m2. Deo Voždovca koji je dobro povezan sa svim delovim grada i ima odličan balans izmedju urbanog i porodičnog života. Prvi nivo se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.000 €, 98,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e) Kalnička, 1/2, gas, legalizacija-Stvarna površina-98m2, ugovorna površina-97.70m2 U prilici smo da Vam ponudimo stan u mirnom porodičnom delu Voždovca, u zgradi kvalitetno izgrađenoj krajem šezdesetih godina, za kompletno renoviranje, ali sa potencijalom da prostor uredite po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 262.400 €, 82,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodajutrosoban stan od 82 m2u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najatraktivnijih lokacija,Bulevar oslobođenja. Objekat je građen po visokim standardima, sa posebnim akcentom na kvalitet materijala, funkcionalnost i dugotrajnost. Stan je moderno projektovan, sa optimalnim rasporedom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>