• GoHome Professional
stan voždovac potkrovlje do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac potkrovlje do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac potkrovlje do 200000 eura

  • Za upit "stan voždovac potkrovlje do 200000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.337 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 185.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, šarmantan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici! U ponudi je funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju, smešten na četvrtom spratu novije, uredne i održavane zgrade sa liftom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija ovog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 155.000 € na 185.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac potkrovlje do 200000 eura'
160.000 €
160.000 €
160.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća od 91m2. Prostorije: Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo, potkrovlje: dve spavaće sobe i kupatilo. U ceni je zidana garaža u koju se ulazi sa ulice. Odlična lokacija. Samo keš kupci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.000 €, 38,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, stan na odličnoj lokaciji. Zgrada uredna i održavana iz 2007. Izuzetno očuvan, svetao, sa odvojenom spavaćom sobom. Ravan plafon bez kosina. Iznad stana je većim delom stan u potkrovlju. Komunikacija sa gradom odlična, blizu autobuskog stajališta, parka i ostalih sdržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan stan površine 65 m² (50 m² osnovnog prostora + 15 m² galerije), smešten na poslednjem spratu potkrovlja u zgradi sa liftom. Ova nekretnina kombinuje komfor, savremeni dizajn i funkcionalnost, pružajući jedinstven ambijent za prijatan život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan, u potkrovlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Gornjačka, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Autokomanda, Gornjačka, lux.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 11)

<< <1> >>