• GoHome Professional
stan voždovac potkrovlje Oglasi objavljeni od posl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac potkrovlje Oglasi objavljeni od posl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac potkrovlje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan voždovac potkrovlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 234.000 €, 59,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 59m2, mereno 120m2 plus 3 terase, 5.0, I i II sprat, 2 kupatila, funkcioniše kao 2 stambene jedinice, EG. U porodičnoj zgradi, stan na dva nivoa površine 120m2 plus 3 terase na Banjici, u mirnom kraju. Originalno na jednom nivou su tri spavaće sobe sa kupatilom, a na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 235.000 €, 100,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe. Stambena jedinica se sastoji od tri etaže: prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju stana je ulazni hodnik, stepenište, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 155.000 € na 185.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan, u potkrovlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Gornjačka, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Autokomanda, Gornjačka, lux.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 338.000 €, 64,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Duplex stan dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan, sa pažljivo osmišljenim rasporedom prostorija. Donji nivo obuhvata prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, izlaz na terasu sa otvorenim pogledom ka centru Beograda, spavaću sobu i kupatilo, ukupne površine....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća od 91m2. Prostorije: Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo, potkrovlje: dve spavaće sobe i kupatilo. U ceni je zidana garaža u koju se ulazi sa ulice. Odlična lokacija. Samo keš kupci....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan voždovac potkrovlje (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>