• GoHome Professional
stan voždovac potkrovlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac potkrovlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac potkrovlje Najnovije

  • Za upit "stan voždovac potkrovlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 494.613 €, 184,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan u modernom kompleksu na Trošarini. U neposrednoj blizini je sportski centar, autobuske, tramvajske i trolebujske linije, kao i ostali sadržaj neophodan za svakodne aktivnosti (marketi, pošta, banka, apoteka, ugostiteljski objekti). Sama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan u Jajincima 66m2 Na prodaju – Nov stan 66m² + 10m², Jajinci – spomen park Prodaje se potpuno nov, funkcionalan i svetao stan u Jajincima, u blizini Spomen-parka Jajinci. Ova mirna lokacija idealna je za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, ali uz odličnu povezanost sa centrom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 312.800 €, 92,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Smešten u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i ulice Vojvode Stepe, ovaj moderan porodični stan pruža odličan balans između mirne lokacije i brze povezanosti sa svim delovima grada. Stan odlikuju visoki plafoni, obilje prirodne svetlosti i kvalitetna završna obrada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 201.600 €, 56,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

LUX novogradnja – Lekino brdo – 56m² – poslednji sprat Na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija je idealna za miran porodičan život, ali i investiciju zbog blizine Vračara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 3. 0, 90m2 (lođa 5m2), 6/9, podno grejanje, klima, lift, interfon, video nadzor, garaža Prodaje se luksuzan porodični stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, prodavnica, kafića i sa odličnom vezom gradskog prevoza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 70m2, terasa, CG, lift, podrum, I/VI, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 70m2 građevinske površine, 63m2 korisne površine. Lep, svetao stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , trpezarije, kupatila i toaleta, terase sa prelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 218.320 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.0, 54.58 m2 sa terasom od 9.14 m2, I od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.880 €, 66,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.0, 65.97 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 232.920 €, 58,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.5, 58.23 m2 sa terasom od 9.14 m2, II od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 26,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju garsonjera površine 26 m², smeštena u Ljermontovoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan voždovac najnovije (66)
  • stan voždovac potkrovlje (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.