• GoHome Professional
stan voždovac parking za studente - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac parking za studente - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac parking za studente

  • Za upit "stan voždovac parking za studente" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 3.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Šumica, u ulici Ljermontova, u ponudi je funkcionalna garsonjera površine 25m², uknjiženih 23m2, smeštena na idealnom drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste otvoren pogled na park, koji pruža osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 767.592 €, 213,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025. - 767.592 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Ljuba Vuckovica, 1.5, 47 m2, bez terase, IV od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, delimicno renoviran, uknjizen na 47 m2, podrum, starogradnja. Lep 1.5 stan u cetvorospratnici, u ulici Ljuba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac parking za studente'
268.394 €
460.985 €
238.700 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.915 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025. - 460.915 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan trosoban stan u novoj zgradi, smeštenoj u neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Sve prostorije su funkcionalno raspoređene, a stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 162.000 €, 45,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam Stepinu Magnoliju, savremen objekat na Voždovcu u mirnom i bezbednom kraju, odlično povezanom sa svim delovima grada. Lokacija: Blizina fakulteta: Fakultet političkih nauka, FON, Saobraćajni fakultet – idealno za studente Odlična povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 194.370 €, 57,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 42,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj jedinstven stan u našoj ponudi, koji je u potpunosti opremljen za udoban život. Nalazi se novijoj, urednoj zgradi, na trećem spratu u šestospratnici sa liftom i centralnim grejanjem, koje može da se uključuje i isključuje po potrebi na samom ulazu u naselje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u Vojvode Vlahovica u okviru manje zgade 400 E ukljuceni svi troskovi, postoji parking.Stan se nalazi u mirnom delu naselja, pogodan je za bracni par ili dve osobe. U cenu je uracunato grejanje, struja voda i odnosenje smeca. Moguce je preneti svoj paket za internet i kablovsku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji sa parking mestom u blizini fakulteta Političkih nauka i FON-a useljiv od 1. novembra. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. U odličnom je stanju, kuhinja i kupatilo su kompletno opremljeni. Mogućnost izdavanja stana bez i sa nameštajem.....