• GoHome Professional
stan voždovac pala cena parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac pala cena parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac pala cena parket

  • Za upit "stan voždovac pala cena parket" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 3.515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 860.000 € na 830.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 860.000 €
06.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru, u najlepšem delu ulice Gospodara Vučića, prodaje se luksuzan duplex površine 193m2. Stan se nalazi na petom spratu moderne šestospratnice sa dva lifta. U zgradi ima 26 stanova, a na petom spratu dva. Stan prestavlja malo remek delo arhitektonskog promišljanja. Kompletno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 310.000 € na 279.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 279.000 €, 105,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 315.000 €
13.03.2026 - 310.000 €
27.04.2026 - 279.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalan salonac u staroj kvalitetno građenoj zgradi sa zidovima debljine od preko 40cm. Trostrano orijentisan. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na početku Ustaničke ulice blizu Autokomande. Visoki plafoni (3.05), parket u solidnom stanju, dva kupatila, odvojena kuhinja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 286.700 € na 274.500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 274.500 €, 90,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 286.700 €
19.04.2026 - 274.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizina auto-puta, obrazovnih institucija, zdravstvenih ustanova i lak pristup javnom prevozu je nešto što Vam je potrebno za život bez stresa u metropoli kao što je Beograd. Na popularnoj Voždovačkoj lokaciji se nalazi zgrada u izgradi koja će biti useljiva Septembar/Oktobar 2025....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac pala cena parket'
268.394 €
632.000 €
 
-2%

Promena cene sa 468.865 € na 458.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 458.200 €, 118,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 468.865 €
08.05.2026 - 458.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan površine 118,70 m², sa dodatnom terasom od 7,45 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom: veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 230.000 €
16.03.2026 - 235.000 €
25.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola (placeno gradsko gradjevinsko zemljiste), mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 178.920 € na 169.970 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 169.970 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.09.2025 - 194.895 €
04.11.2025 - 189.925 €
10.02.2026 - 178.920 €
28.04.2026 - 169.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan sa dodatnom spoljašnjom izolacijom od 10cm. Visina od zemlje do simsa prozora 2m. Grejanje putem dve inverter klime. Renovirano sve osim unutrašnjih vrata u periodu 2016-2023 godina. PVC stolarija, hrastov parket prve klase, granitne pločice, Fidova sklopka itd....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 399.000 €
02.11.2025 - 380.000 €
19.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
14.01.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 172.000 € na 169.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 169.000 €, 41,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 172.000 €
29.04.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan na Lekinom brdu, u Belimarkovićevoj ulici, u novogradnji iz 2025. godine. Struktura stana je funkcionalna, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje korišćeni....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 199.500 €, 43,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 225.000 €
20.03.2026 - 195.000 €
23.03.2026 - 220.000 €
01.05.2026 - 199.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj ulici u novoj zgradi sa liftom i video nadzorom, prodaje se uknjižen jednoiposoban stan. Izuzetno lepa zgrada, izgradjena pre tri godine. Iznad stana je penthouse. Stan je u potpunosti natkriven. Primer stana koji spaja luksuz i udobnost. Dnevna sobu, trpezarija i kuhinja....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 350.000 €
27.03.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u novoj zgradi visokog kvaliteta, na odličnoj lokaciji, zapadno orijentisan, u blizini Autokomande. Prodaje se sa kuhinjom i američkim plakarom u hodniku. Troslojni hrastov parket velikih dimenzija, Bosal sigurnosna vrata, uvozna keramika i sanitarije, aluminijumska spoljna stolarija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>