• GoHome Professional
stan voždovac Zadnjih 14 dana dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac Zadnjih 14 dana dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac Zadnjih 14 dana dvorište

  • Za upit "stan voždovac zadnjih 14 dana dvorište" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 3.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • novogradnja
    • bazen
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u prizemlju, stambene površine 50 m², sa privatnim dvorištem od čak 30,31 m², što predstavlja retku i veoma traženu pogodnost na tržištu nekretnina. Ovakav tip stana pruža osećaj kuće u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac zadnjih 14 dana dvorište'
375.000 €
375.000 €
301.600 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan 2.5 u novoj zgradi na Dušanovcu, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici, izdvojenoj od gradske buke, a opet odlično povezanoj sa svim važnim sadržajima. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 284.500 €, 93,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najluksuznijih objekata na odličnoj lokaciji od renomiranog i proverenog investitora. Realizovan je urbanom skladu forme i gradskog života. Sagrađen od najkvalitetnijih materijala koji market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamoruzni, fasada je bazirana na fasadnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 430.500 €, 87,69 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 87.69m2, dvorište 70m2, toplotne pumpe, lift, PR, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Prelep porodični stan u kvalitetnoj novogradnji. Idealna lokacija, blizina šetališta, marketa, dobra povezanost sa svum delovima grada. Lepota ovog stana je dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>