• GoHome Professional
stan voždovac 60 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac 60 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac 60 m2 dvorište

  • Za upit "stan voždovac 60 m2 dvorište" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 3.232 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • klima
    • podno grejanje
    • namešten
    • parking
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 139.872 € na 153.859 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 153.859 €, 58,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 166.039 €
25.01.2026 - 150.945 €
15.02.2026 - 145.700 €
27.02.2026 - 153.859 €
04.03.2026 - 139.872 €
10.04.2026 - 153.859 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

DIREKTNA PRODAJA Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 155.000 € na 185.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan u maloj, kvalitetno rađenoj zgradi. Uknjižen na 58m2 a mereno ima 70m2. Nalazi se u najlepšem delu Voždovca u blizini parkova, šetališta i svih bitnih sadržaja - vrtića, škola, fakulteta. Saobraćajno odlično povezan sa svim delovima grada kao i sa autoputem i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac 60 m2 dvorište'
210.000 €
210.000 €
236.000 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju, Kostolačka - Voždovac (Voždovačka crkva)Na prodaju je prostran, svetao i sunčan dvoiposoban stan površine 60 m2, smešten u Kostolačkoj ulici, u kvalitetnoj starijoj zgradi sa dvorištem, u mirnom i veoma traženom delu Voždovca, u blizini Voždovačke crkve.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Kostolačka, u blizini Voždovačke crkve i FON-a, dvosoban uknjižen stan od 58m2 (sa terasom 60m2), na prvom od dva sprata besprekorno sređene zgrade, urađena fasada, rekonstruisan krov, interfon, dvorište. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i sunčan i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
14.01.2026 - 234.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 240.000 €, 61,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo u našoj ponudi! Na prodaju dva stana, jedan dvoiposoban (58m2) i jedan jednosoban (30m2), u dvojnoj kući sa posebnim ulazima. Na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta od Vojvode Stepe i na podjednakoj pešačkoj udaljenosti do Visoke elektrotehničke škole i Fakulteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119939, PSUT/I, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, ostava. Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici nadomak Autokomande, izdaje se funkcionalan stan površine 58m2. Sastoji se od prostrane dnevna soba, odvojene i kompletno opremljene kuhinje (frižider, šporet, mikrotalasna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 252.360 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u kući sa dvorištem, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, predsoblja i velike terase sa prelepim pogledom na zelenilo. U cenu je uključeno parking mesto. Stan idealan za miran , porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 208.734 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 194.075 € na 199.620 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.620 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 205.165 €
27.02.2026 - 194.075 €
01.04.2026 - 199.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*** Direktna prodaja Bez Provizije *** Prodaje se dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovac, u neposrednoj blizini Studentski dom 4. april. Stan se nalazi u maloj i mirnoj ulici, a na samo nekoliko minuta od glavnih saobraćajnica kao što su Vojvode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.799 €, 65,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 219.120 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>