• GoHome Professional
stan voždovac 60 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac 60 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac 60 m2 3.sprat

  • Za upit "stan voždovac 60 m2 3.sprat" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.839 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.438 €, 57,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo 3.0 stan od 57m2 i mogućnošću kupovine garažnog mesta. Planirani završetak radova karajem 2026. godine sa građevinskom dozvolom. Zgrada ima 10 stanova i dva nivoa garažnih mesta ispod zemlje. Stan se nalazi na 3. spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo dvosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji u ulici Ljuba Vučkovića, nadomak Vojvode Stepe. Odlično je povezan sa svim delovima grada, parking je slobodan u okolini zgrade. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac 60 m2 3.sprat'
182.850 €
182.850 €
182.220 €
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Braće Jerković, u zgradi iz osamdesetih, na prodaju svetao i prostran stan površine 65 m² ( uknjiženih 60 m² + 5 m² lođe ) odličan za porodični život ili pametnu investiciju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade sa liftom. Pozicija stana je dobra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.220 €, 60,74 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 909 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stanovi koji kombinuju eleganciju, funkcionalnost i praktičnost. - Stan od 61m2. Ovakav stan je dostupan i na trećem spratu. - Struktura stana: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 155.500 €, 61,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan orijentisan na dve strane sa prelepim pogledom na zelenilo sa obe strane. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe, spavaće sobe, ostave, kuhinje sa trpezarijom i velike zastakljene lođe. Postoji mogućnost adaptacije po sopstvenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 200.000 €, 62,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u novijoj zgradi,, ulica Gospodara Vučića, neposredna blizina Ekonomske škole. Nalazi se na 3. spratu/4 u lepo održavanoj zgradi, bez lifta. Stan je veoma svetao, 62 m2, sa odličnom strukturom. Uz sstan se prodaje i garažno parking mesto po ceni od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 140.000 €, 57,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude izvorno dvosoban, a adaptiran u trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ustaničkoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, površine 57 m², sa centralnim grejanjem. Uknjižen je i odmah useljiv, a pripada mu i podrum. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 176.500 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom korišćenja. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Agencijska provizija se plaća u iznosu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo manji dvoiposoban stan na Voždovcu, u neposrednoj blizini Dušanovačke pijace, u novoj i uknjiženoj zgradi iz 2025. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i površine je 56 m². Sastoji se od dve manje spavaće sobe, kupatila sa prirodnom ventilacijom, kombinovanog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 178.656 €, 56,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 55,83m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, vešernice, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....