• GoHome Professional
stan voždovac 1.sprat novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac 1.sprat novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac 1.sprat novogradnja

  • Za upit "stan voždovac 1.sprat novogradnja" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 3.289 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 699.000 €, 242,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjižen, novogradnja, garaža(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana spojena 122m + 120m , plus 3 garažna mesta , trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 159.990 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog izvorno 2,0sobnog stana lako adaptibilnog u 2,5sob, na izuzetno mirnoj lokaciji okruzenoj prirodom, velikim brojem slobodnih parking mesta, nadomak glavne saobracajnice Vojvode Stepe. U neposrednoj blizini se nalaze infrastrukturni objekti neophodni za zivot.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac 1.sprat novogradnja'
539.000 €
122.400 €
277.000 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan na Lekinom brdu, u ulici Braće Kovač. Nepokretnost se nalazi na prvom spratu moderne novogradnje iz 2025. godine, sa urednim i reprezentativnim ulazom, kao i liftom. Stan je funkcionalno organizovan i obuhvata ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 132.250 €, 58,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u izgradnji. Stan je po strukturi 3.0, nalazi se na prvom spratu zgrade od PR+2+PTK. poseduje odobrenje za pocetak radova i prateca dokumentacija je uredna. nema refundacije PDV-a. Samo za kes kupce. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 207.000 €, 46,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov, neuseljavan. Kompletno namešten, EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 177.000 €, 62,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo u ponudi Dvoiposoban stan koji se po projektu vodi kao poslovni apartman. Iz tog razloga je moguća kupovina samo iz ličnih sredstava. Nalazi se na prvom spratu i odmah je useljiiv. Jako kvalitetna gradnja, ozblljan projekat, pouzdan investitor. Stan ima 62,13 m2, sa 2 mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 355.000 €, 106,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

4.0, VOŽDOVAC, LEKINO BRDO, NOV, LUX, 106m2, garaža. Odličan stan na dobroj lokaciji u luxuznoj zgradi koja je u završnoj fazi izgradnje, u mirnoj, porodičnoj ulici na Voždovcu, u neposrednoj blizini Specijalnog suda. Stan je dvostrano orjentisan, svetao, funkcionalan i lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.000 €, 73,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123539, I/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan 73m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Kralja Vladimira u jednoj od najlepsih ulica na Vozdovcu. Stan je polunamesten takav se i prodaje ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 699.000 €, 242,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana spojena 122m + 120m , plus 3 garazna mesta , trenutno funkcionise kao poslovni prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garazi na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima gradjevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 260.766 €, 119,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

AKCIJSKA CENA DO KRAJA MESECA | 4.0 | 118m² | Novogradnja Voždovac U ponudi je izuzetno prostran četvorosoban stan površine 118m², smešten na prvom spratu moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Nekretnina je registrovana kao poslovni apartman,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 236.000 €, 96,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo u ponudi vise stanova razlicitih struktura i kvadratura, useljivi.. Jako kvalitetna gradnja, ozblljan projekat, pouzdan investitor.Jedan u nizu stanova u ponudi ima 97m2 po strukturi je 4,0soban, vodi se kao apartman. Nalazi se na 1. spratu. Odlicna spratnost, Novogradnja radjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 102.000 €, 37,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova gradnja,mesto za automobile na privatnom prilazu. Zgrada uknjizena. Uredna dokumentacija. Trenutno mogu samo kes kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.088 €, 51,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi na prvom spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 50,58m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 340.000 €, 103,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilepska ulica , Savski venac , Autokomanda. Troiposoban stan površine 103 m2 plus terasa 19 m2. Dva mokra čvora, tarket podovi , prvi sprat. Reprezentativna novogradnja u završnoj fazi radova, visok stepen završne obrade. Objekat sa 5 stanova. Funkcionalan, sa terasom koja povezuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan površine 70,86m2 u novogradnji na Lekinom brdu Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od dva sprata Ova atraktivna lokacija, smeštena između Vračara i Šumica, obezbeđuje sve uslove neophodne za kvalitetan svakodnevni život Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 158.752 €, 49,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 49,61 m², koji se nalazi na prvom spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Ovaj stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom — sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, komforne spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>