• GoHome Professional
stan voždovac što veći Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac što veći Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan voždovac što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 81 nekretnina - prosečna cena 3.341 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • opremljen
    • podno grejanje
    • lođa
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 510.000 €, 183,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dom koji spaja luksuz i toplinu porodičnog života Ova prelepa stambena zgrada osmišljena je s posebnom pažnjom, kombinujući vrhunski kvalitet i eleganciju. Svaki detalj pomno je odabran kako bi pružio dugotrajnost i visok standard stanovanja. Veliki prozori donose obilje prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac što veći zadnjih 7 dana'
140.000 €
375.000 €
423.000 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjižen. Retko u ponudi, autentičan stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao trostran stan sa spektakularnim pogledom sa natkrivene terase od 37m. Na terasi je sprovedeno CG kao i mč. Stan je renoviran: hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 383.400 €, 142,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 406.000 €, 140,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan porodičan stan smešten u ulici Olge Spiridonović, u mirnom i lepo uređenom delu grada, idealnom za porodičan život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne manje stambene zgrade novije gradnje, sa malim brojem stanova, što budućim vlasnicima pruža dodatni osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 435.000 €, 140,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini parka Šumice, u mirnom okruženju, prodajemo komforan stan površine 140m². Brz i lak pristup auto-putu omogućava i dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je zapadno orijentisan i poseduje otvoren pogled ka gradu, sa puno prirodne svetlosti tokom dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 468.865 €, 119,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte dom koji savršeno odražava vaš životni stil – stan koji spaja vrhunski kvalitet, moderan dizajn i funkcionalnost na najvišem nivou. U dinamičnom ritmu svakodnevice, važno je imati prostor koji pruža osećaj mira i luksuza, gde svaki detalj doprinosi harmoniji i udobnosti života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan penthouse na Lekinom brdu – spoj savremene arhitekture, vrhunske gradnje i porodične harmonije. U ponudi je ekskluzivan penthouse u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo. Ovaj stan predstavlja pravi primer moderne arhitekture i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 625.000 €, 117,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, kompletno opremljen četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, u ulici Milovana Marinkovića, ukraju popularnom pod nazivom- Voždovačko Dedinje. Spoljna stolarija je aluminijum, troslojni paket sa nisko emisionim staklom punjenim argonom, hromirane ručke Nore nemačke, elektro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 320.000 €, 115,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u zgradi sa 3 stana. Sam na spratu, iznad je tavan. Trostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavace sobe, radne soba, 2 kupatila i terase. Izvorno stanje. Agencijska nadoknada 2% uknjizen 1/2 Tome Rosandića || dokumentacija : uknjizen Tome....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 374.725 €, 115,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

VAŠA NOVA PRIČA POČINJE NA VOŽDOVCU Za one koji maštaju o savremenom domu u mirnijem delu urbanog grada, u pripremi su jedinstveni S121 Garden stanovi. Voždovac, Vojvode Stepe 121, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve (Crkva Svetog Cara Konstantina i carice Jelene). Moderan objekat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 368.960 €, 115,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 109 m², uknjižen 1/1, koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Postoji mogućnost podele stana na dve stambene jedinice. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, dve kuhinje, dve terase i prostranog dnevnog boravka. Jedan deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prelepoj lokaciji, punoj zelenila, okruženo svim sadržajima za lagodan život(, škola, vrtići, fakulteti, pijaca, Lidl..a i saobraćajna veza sa svim delovima grada je odlična).nalazi se ova vrlo kvalitetne gradnje, zgrada, iz 1999godine. Stan je trenutno u funkciji dve stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 107,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 . Na prodaju luksuzan i kompletno opremljen stan – 107 m² + terasa 12 m² U ponudi ekskluzivan, moderno renoviran stan smešten na 3. spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova, što pruža dodatni mir,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu, u ponudi je stan u zgradi koja već na prvi pogled ostavlja utisak vrhunske gradnje i sofisticiranog urbanog duha. Objekat je pažljivo projektovan da zadovolji visoke standarde savremenog stanovanja, a pri izgradnji su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Jove Ilića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 284.500 €, 93,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najluksuznijih objekata na odličnoj lokaciji od renomiranog i proverenog investitora. Realizovan je urbanom skladu forme i gradskog života. Sagrađen od najkvalitetnijih materijala koji market može da ponudi. Stanovi su veoma prostrani i glamoruzni, fasada je bazirana na fasadnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 272.000 €, 91,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan komforan trosoban stan površine 82 m², ukupno 91 m² sa lođama. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na lođu; odvojena kuhinja; hodnik i degažman u spavaćem bloku; dve spavaće sobe (jedna sa lođom); kupatilo sa toaletom; gostinjski toalet; odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzno opremljen stan u ulici Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji kod raskrsnice sa Save Mašković, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, brojnih prodavnica, restorana, kafića i sa odličnom povezanošću sa gradskim prevozom sa svim delovima grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 315.000 €, 90,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 90m2,pogled na Hram Sv.Save, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 308.000 €, 88,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 88 m2m, pogled na Hram Sv.Save, Vi VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 430.500 €, 87,69 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 87.69m2, dvorište 70m2, toplotne pumpe, lift, PR, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Prelep porodični stan u kvalitetnoj novogradnji. Idealna lokacija, blizina šetališta, marketa, dobra povezanost sa svum delovima grada. Lepota ovog stana je dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep i jako funkcionalan stan na Banjici. Nalazi se u zgradi od fasadne cigle od 6 spratova sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i 2 lođe. Jako funkcionalan jer se iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno komforan dvoiposoban stan sa terasom u novijoj zgradi, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u jednoj od najlepših ulica na Lekinom brdu. Ono što ovaj stan izdvaja je odličan raspored prostorija (obe spavaće sobe imaju svoje kupatilo + toalet). Stan odlikuje lep pogled.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u prizemlju, stambene površine 50 m², sa privatnim dvorištem od čak 30,31 m², što predstavlja retku i veoma traženu pogodnost na tržištu nekretnina. Ovakav tip stana pruža osećaj kuće u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 80,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je luksuzan petosoban dupleks, moderan, prostran, odmah useljiv u kvalitetnoj novogradnji. 120 mkv mereno (80mkv uknjiženo). Idealan za višečlanu porodicu. Dva kupatila, dve kuhinje. Terasa. U cenu stana ulazi i garažno mesto u zgradi. Odmah useljiv, hitna prodaja, fiksna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA – SAVRŠEN DOM U BLIZINI PARKA ŠUMICE! U ponudi imamo moderan stan u izgradnji sa planiranim završetkom 2026. godine. Ova nekretnina se nalazi na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini parka Šumice, pružajući savršen balans između prirode i urbanog života. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 80)

<< <1 2> >>