• GoHome Professional
stan voždovac što veći dvorište - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan voždovac što veći dvorište - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što veći dvorište

  • Za upit "stan voždovac što veći dvorište" pronađeno 139 nekretnina - prosečna cena 3.000 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 114.000 €, 46,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan dvosoban stan na prizemlju, sa velikom terasom-baštom, u mirnom i porodičnom naselju Vlahović. Stan se nalazi u kvalitetnoj, tek završenoj izgradi, idealnoj za porodice, parove ili kao investicija za izdavanje. - adaptibilan u dvosoban - mogućnost proširenja na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 148.700 €, 45,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, pijace,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 106.392 € na 117.031 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 117.031 €, 44,33 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 126.296 €
25.01.2026 - 114.814 €
15.02.2026 - 110.825 €
27.02.2026 - 117.031 €
04.03.2026 - 106.392 €
10.04.2026 - 117.031 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 157.045 € na 161.532 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.532 €, 44,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 165.464 €
27.02.2026 - 157.045 €
01.04.2026 - 161.532 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

*** Direktna prodaja Bez Provizije *** Prodaje se dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovac, u neposrednoj blizini Studentski dom 4. april. Stan se nalazi u maloj i mirnoj ulici, a na samo nekoliko minuta od glavnih saobraćajnica kao što su Vojvode Stepe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 154.000 €, 44,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJLNA PONUDA SNIŽEN CENA ✨ IDEALNA LOKACIJA NA VOŽDOVCU – BLIZINA AUTOKOMANDE – INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! ✨ DVOSOBAN STAN Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, dva kupatila, terasa i unutrašnje dvorište (ulaz isključivo iz zgrade). 📍 Bulevar....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 158.000 € na 135.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 158.000 €
22.02.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.400 €, 39,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon, interfon Prostorije: predsoblje, soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa/dvorište površine 27m2 (koja nije uračunata u navedenu....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 96.228 €, 36,45 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
15.02.2026 - 91.125 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 36,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN STAN NA VOŽDOVCU. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture (prodavnice, škola, obdanište, stanica gradskog prevoza itd.).Smeštena je u mirnoj ulici bez gradske buke i direktnog zagađenja. Izuzetno je kvalitetno građena sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 115.000 €, 27,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera sa prostranim dvorištem – odlična prilika! Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji, idealna za život ili kao investicija. Posebnu vrednost ovog stana daje prostrano dvorište koje nudi mir, privatnost i prostor za uživanje na otvorenom. Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-139 (od ukupno 140)

<< <1 2 3 4> >>