• GoHome Professional
stan u okolini beograda što veći do 170000 eura li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u okolini beograda što veći do 170000 eura li - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u okolini beograda što veći do 170000 eura lift do 50 m2 interfon

  • Za upit "stan u okolini beograda što veći do 170000 eura lift do 50 m2 interfon" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 3.012 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KOVILOVO, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, profesionalno kompletno renoviran za potrebe ličnog stanovanja i vrlo lep dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle u Borči - Centar 3. Komforan i funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 134.090 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 172.800 €, 48,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja, a ujedno uvučen u mirnu i tihu ulicu koja pruža idealan balans između gradske dinamike i svakodnevnog mira. Ova mikrolokacija važi za jednu od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u okolini beograda što veći do 170000 eura lift do 50 m2 interfon'
119.900 €
140.000 €
187.000 €
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 118.910 €, 47,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.900 €, 40,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd- Vo��dovac, Vojvode Vlahovi��a, Miljana Miljani��a 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan povr��ine 40m2, sme��ten u mirnom i sve tra��enijem naselju Vojvode Vlahovi��a. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5, u urednoj i odr��avanoj zgradi. Po strukturi....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 138.000 €, 40,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 140.000 €
29.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, garderober i kupatilo. Odličan raspored prostorija. Izuzetno svetao stan. Blizina svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 98.670 €, 39,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom. U gradnji se koriste visoko kvalitetni materijali. Mogućnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 115.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 75.900 €, 30,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 124.900 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom srcu grada, u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj šarmantni salonski stan od 30 m². Smešten u prizemlju kvalitetne zgrade stare gradnje sa liftom i video-nadzorom, idealna je prilika za sve koji žele da žive u prestižnom delu Beograda ili da investiraju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>