• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u novom sadu novogradnja što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja što veći

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja što veći" pronađeno 4 845 nekretnina - prosečna cena 2.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • parking
    • pogodan
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41548, 061 234 30 11 Stefanela, Prodajemo vrhunski trosoban stan na Grbavici. Stan ima 94 kvadrata i terasu od 19 kvadrata koji nije ušla u kvadraturu samog stana. Stan se nalazi u blizini centra i svih važnih sadržaja. Pošto je smešten u mirnom kraju, okružen je zelenilom, ali u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.820 €, 94,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 četvoroiposoban stan u novogradnji na Klisi, treći sprat, terasa, cena sa PDV-om. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita, IDS 70454. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 213.000 €, 94,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, uknjižen, četvorosoban stan površine 94m2 u novom stambeno-poslovnom kompleksu. Petii sprat u zgradi sa liftom. Komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila. Terasa. Pogled na grad. U cenu je uračunata agencijska provizija. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 94,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

529426 Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 245.480 €, 94,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 94,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan duplex u kvalitetnoj i urednoj zgradi, idealan za porodični život. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom, toalet i terasa ulične orijentacije. Gornji nivo sadrži tri spavaće sobe, kupatilo i dve terase, što pruža dodatni komfor i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 199.000 €, 94,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Nov, neuseljavan,odličan kvalitet gradnje i opreme. Nalazi se u blizini svih sadržaja neophodnih za život: Dom zdravlja, vrtići, škole, marketi, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com AGENCIJSKI ID: 529426 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 203.320 €, 94,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Temerinska ulica - Nov, neuseljavan, komforan, veoma svetao, troiposoban stan. Na samo par minuta vožnje strogog centra grada, u blizini doma zdravlja, škole, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost gradskim autobuskim linijama....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 208.500 €, 94,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov četvorosoban stan 94m2 u novoj zgradi. Stan se nalazi u modernom novoizgrađenom kompleksu. Stan ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasu. Zgrada je kvalitetno građena, modernog enterijera. Za više informacija pozvati 060....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.000 €, 94,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122676, II/II, terasa, novogradnja. Na prodaju četverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust ove godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 203.320 €, 94,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 250.810 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Četvoroiposoban dupleks stan | 93 m² | V sprat Novogradnja (2020. god.) | Uknjižen 1/1 | Lift Sa mogućnošću kupovine parking mesta i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu (za vise informacija pozvati: +381 63 663 944) Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dupleks na top lokaciji. Zgrada sa svega 7 stanova i svaki stan poseduje svoje parking mesto u dvorištu. Fantastično iskorišćen prostor, sve dubine od kosina iskorišćene za ugradne plakare. Cena stana je sa kompletnim nameštajem i moguć je dogovor oko iste. Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan nov odmah useljiv!!! šifra 454365, b130 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125468, lift, novogradnja, parking. Hitno prodajem cetvorosoban stan u suterenu objekta sa dva ulaza iz dvorista i sa glavnog ulaza. Stan se nalazi u suterenu stambenog objeta. Veliki dnavni boravak sa kuhinjom, tri sobe, dva mokra cvora i dva Wc-a. Vise informacija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2– NOVA DETELINARA, NOVI SAD, CENA: 231.750 eur sa mogućnošću kupovine parking mesta, i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu. Četvorosoban duplex stan | 93 m² | V sprat. Novogradnja | Zgrada stara 5 godina | Uknjižen 1/1 I Lift. Parking mesto - prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 153.140 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI!Prodaje se duplex stan u potkrovlju jedne zgrade u novogradnji. Zgrada se nalazi u vrlo prometnoj ulici, na par minuta od gotovo svih važnijih saobraćanica, kako u gradu tako i u najbližoj okolini. U zgradi se nalazi i lift koji olakšava odalzak do stana. U donjem delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov odmah useljiv!!! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-klisa-velikirit/454365 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Temerinskoj ulici, na deset minuta hoda od pešačke zone grada, četvorosoban, komforan stan, u novogradnji. Ima dnevnu sobu i još tri spavaće sobe (jedna je sa bračnim krevetom). Ima terasu, klimu, veš i sudo mašinu; lift, gradsko grejanje. Useljiv odmah. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 303.600 €, 93,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov četvorosoban stan 93m2, sa parking mestom u urbanoj vili koja je smeštena u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. Vrhunski kvalitet materijala i opreme. Mogućnost povrata PDV-a. Vila poseduje lift, video nadzor, toplotne pumpe, interfon, podno grejanje, kalorimetre, smart sistem....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova detelinara, 93m2 duplex+++ Agencijska oznaka-1063965 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, toaleta i terase na donjoj etaži, dok se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, PETROVARADIN, površine 82 m², Stan je Potkrovlje- DUPLEX-dole se samo ulazi i stepeništem se ide na gornji nivo.Stan je nov i useljiv Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 187.250 €, 93,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban PENTHAUS 101 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom spratu u Podkrovlju zgrade,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 93,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2 – NOVA DETELINARA, NOVI SAD! Cena: 225.000 € sa mogućnošću kupovine parking mesta Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola, pijaca, marketi, restorani i dečije igraonice – sve na dohvat ruke! Četvoroiposoban duplex stan | 93 m² | 120....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan NOV četvorosoban stan na Novoj detelinari. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Stan je u dva nivoa, veoma lepog i funkcionalnog rasporeda. Na prvom nivou je hodnik sa ugradnim plakarom, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, KLISA, površine 93 m².Stan je useljiv,uknjizen,nov.U blizini je svih sadržaja za porodiučni život, a autobuskom linijomi dobro povezan sa gradom.Vredi pozvati pogledati stan. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov odmah useljiv!!! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 92,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1053207, NOVI SAD; TELEP JUŽNI; NOV NEUSELJVAN ČETVOROSOBAN STAN! Poštovani klijenti, izdvajamo za vas odličan, NOV neuseljavan četvorosoban stan na JUŽNOM TELEPU. Kvalitene gradnje. Veoma je svetao i prostran. Kuhinja je nova, sa BOSCH tehnikom i klimom. Sobe su komotne i....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 231.000 € na 272.950 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 272.950 €, 92,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 231.000 €
26.04.2026 - 272.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Nov stan sa PDV-om. Lepa i mirna lokacija, puno parkinga oko zgrade, sve potrebno za život u neposrednoj blizini. Zgrada je sagradjena 2024 godine, prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.830 €, 92,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV sa PDV-om+++ Agencijska oznaka-1061574 Na prodaju POTPUNO NOV trosoban stan sa mogućnosti odvajanja još jedne sobe na Alibegovcu. SA PDV-om. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom (open space concept), dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 136.000 €, 92,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126985, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 3,0-ban stan 92,34 m2. NEMA TERASU. IZUZETNO LEP STAN! Svaki kvadrat iskoriscen u potpunosti. Cena dogovor. Privatni ulaz do stana. Parketirano stepeniste! Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, dnevni boravak 21,00 m2, 2 spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 228.412 €, 92,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan trosoban stan površine 92 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno opremljen stan idealan je za porodičan život ili kao investicija za prodaju stanova Novi Sad u atraktivnom delu grada. Stan se nalazi u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.700 €, 92,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov četvorosoban stan na Telepu. U cenu ulazi Nova kuhinja sa tehnikom. Povrat PDV-a za kupce prvog stana. Postoji mogućnost kupovine parking mesta ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 264.180 €, 92,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, kvaliteta i moderne opreme, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 446)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>