• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u novom sadu novogradnja što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja što skuplji

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja što skuplji" pronađeno 4 832 nekretnina - prosečna cena 2.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • renovirano
    • parking
    • 3.sprat
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 361.200 €, 109,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju modernog stambenog kompleksa koji se nalazi u blizini Dunavskog keja i centra Novog Sada. Stambeni kompleks se sastoji od 2 lamele sa ukupno 95 stanova i pažljivo uređenim spoljnim prostorom, projekat je osmišljen za one koji žele sklad urbanog načina života i blizine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.950 €, 207,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 207m2. Stan je Penthouse. Nov, prazan i odmah useljiv. Retko na tržištu. Mogučnost kupovine i više parking mesta uz stan. Odličan i unikatan. Pet mokrih čvorova, prelepa terasa na koriščenje. Otvoren pogled na grad. Vrhunska komunikacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.500 €, 123,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrhunski opremljen nov stan u novogradnji, sa ogromnim dnevnim boravkom zajedno sa trpezarijom i kuhinjom ima 48m2 i četiri spavaće sobe od 19m2, 12m2, 11m2 i 9m2. Sve u stanu je dodatno rađeno, ekstra dva kupatila, ugradni plakari, prelepa kuhinja, veliki deo za trpezariju i više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Avenija Garden, nov sa garažnim mestom ++|++ Moderan, nov stan, opremljen nameštajem i tehnikom visokog kvaliteta. Po strukturi četvorosoban sa 2 terase i visinom plafona 3,2m! Dvostrano orijentisan, sa pogledom na Frušku goru i bulevare, izuzetno svetao i prozračan. Master spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052762…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, SALAJKA, KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN STAN, NOV STAN, PORODIČNA NEKRETNINA…GARAŽNO MESTO U SUTERENU ZGRADE… Salajka, tamo gde svaka ulica još uvek šapuće stihove Balaševića Radoja Domanovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Salajka, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Salajci, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Prodaje se prelep,delux,komforan cetverosoban stan 101 kvadrat.Stan je ususkan u mirnoj ulici u kvalitetnoj novogradnji,nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 179,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119040, 2a, spratna, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. Na prodaju dvojna kuća sa zasebnim ulazom na Telepu. Kuća je četverosobna sa grejanjem na gas. Ispred kuće ima tri parking mesta. Iza kuće prostor za uživanje. Telefon za kontakt je 066- 95- 18-151. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 359.660 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/535930....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 355.350 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan četvorosoban stan u Aveniji Garden, ulica Aranj Janoša, površine 112m2. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i dve terase. U stanu podno grejanje, parket najviše klase, španske pločice, elektro roletne,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350.200 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Stan dodatno rađen u izgradnji. Prodaje se polunamešten. Uknjižen. Dva parking mesta,natkrivena u dvorištu. Pozovite za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.5 soban duplex stan u NOVOM SADU, kod BULEVARA EVROPE u mirnoj ulici površine 136m2. Cena stana sa pdv Stan je nov i odmah useljiv. Nalazi na drugom spratu luksuzne vile, sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno sa kuhinjom i trpezarijom .Donji nivo takodje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350.200 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo opremljen duplex 4,5 soban u novogradnji. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna spavaća soba ima svoje zasebno prostrano kupatilo. U stanu ima 2 prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 350.100 €, 103,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni kompleks od 2 lamele sa stanovima raznih struktura i kvadratura. Kvadrature se kreću od 39m2 do 110m2 a strukture stanova od dvosobnih do četvorosobnih.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 208,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119189, III/III, lift, terasa, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se penthouse u novogradnji na Telepu. Zgrada završena u decembru 2023 godine.Ima zasebno svoj lift i hodnik, 5 soba, 5 kupatila, 2 dnevna boravka, velika terasa.Postoji mogućnost kupovine više garažnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 208,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119189, III/III, lift, terasa, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se penthouse u novogradnji na Telepu. Zgrada zavrsena u decembru 2023 godine. Ima zasebno svoj lift i hodnik, 5 soba, 5 kupatila, 2 dnevna boravka, velika terasa. Postoji mogucnost kupovine vise garaznih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 345.000 €, 112,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, potpuno nov troiposoban stan, AVENIJA GARDEN komplex. Opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dve terase.. U cenu uračunato jedno garažno mesto. Mogućnost kupovine još jednog (20 000eura)Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 345.000 €, 112,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov troiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, garaznim mestom i dve terase. Mogucnost kupovine jos jednog garaznog mesta. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija uracunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 340.000 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Telep- Novogradnja- Duplex- Urbana vila Agencija Gold nekretnine, predstavlja stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, novogradnja, urbana vila. Prodajemo stan u novogradnji na Telepu, nalazi se u prvom delu pomentog kraja kod Bulevara Evrope. Nekretnina se nalaz u stambenoj zgradi niže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 340.000 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov šestosoban dupleks stan bez kosina, 136 m2, na drugom spratu urbane vile na Telepu. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Strukturu stana na prvom nivou čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatilo i 3 terase. Na drugi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 340.000 €, 140,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u Dubrovačkoj ulici. Odličan kvalitet gradnje. Uz stan moguća kupovina garaže U cenu je uračunata agencijska provizijaZa više informacija nazvati 0695011004 alex nekretnine .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, delux četvorosoban stan od 101 m², smešten u mirnoj ulici na Salajci, u kvalitetnoj novogradnji u ulici Radoja Domanovića . Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom, potpuno je opremljen luksuznim nameštajem i vrhunskom tehnikom Bosch i Electrolux, te....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, nov, polunamešten 4.0 stan na Salajci, opremljen najnovijim nameštejem i tehnikom, tako da je sve pod garancijom. Nalazi se na drugom spratu nove zgrade koja ima lift i koja je odlično izolovana od buke. Na samo par minuta do centra. Ovaj odličan stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 339.900 €, 112,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokacjij u novogradnji. Četvorosoban nov neuseljavan stan sa prostranim osvetljenim i prelepim dnevnim boravkom otvorenog tipa koji je spojen sa kuhinjom i trpezarijskim delom i mogucnošću izlazska na terasu, tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, useljiv četvorosoban stan na Salajci. Drugi sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, grejanje centralno na gas. Cena sa novim nameštajem. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Agencijska oznaka 1005188 ( tel, 062/102-05-50, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan ukupne površine 101 m², većinski namešten. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi izdvojenoj od gradske buke, ali opet blizu svih potrebnih sadržaja što dodatno olakšava život budućih stanara. Nekretnina je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 339.900 €, 96,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je lux trosoban stan površine 96 m² u novogradnji na Telepu, jednoj od najtraženijih i najbrže rastućih lokacija u Novom Sadu. Ovaj moderni stan visokog kvaliteta predstavlja idealan izbor za porodičan život ili kao investicija u okviru ponude prodaja stanova Novi Sad.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 339.350 €, 103,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.000 €, 101,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten – delux Status: Izdato do jula 2026. Dodatne pogodnosti Terasa Lift Parking Mogućnost kupovine garažnog mesta Internet Satelitska i kablovska TV....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.000 €, 85,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Odličan, kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu. Sve na dohvat ruke - pešačka zona, glavna pošta, Spens, TC Promenada, Bulevar oslobođenja, vrtić, fakulteti Nalazi se na II spratu. Pri renoviranju vodilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERA Na prodaju luksuzan porodican stan povrsine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smesten na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 331.200 €, 144,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban 144m Sremska Kamenica Popovica novo LUX oprema preduseljenjem Cena: 331.200,00 EUR Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Popovica Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 144m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Podno Nivo u zgradi: Visoko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 330.380 €, 108,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nov četvorosoban stan u blizini pešačkog dela u centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhijom i trpezarijom, tri prostrane spavaće sobe, dva kupatila, velike terase U stanu se nalaze i prostor za ostavu, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 220 m2 nov prazan stan, CENTAR - STARI GRAD ul.Zmaj Jovina, tržni centar Lupus, 4 sprat, duplex, 2 terase, ugrađena kuhinja, lift, cg, ktv, useljiv, POGODAN ZA STANOVANJE I POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 1500 Evra + 1500 Evra depozit 064-829-5008, 064....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 330.000 €, 101,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep,delux,komforan cetverosoban stan 101 kvadrat.Stan je ususkan u mirnoj ulici u kvalitetnoj novogradnji,nadomak svih potrebnih sadrzaja za zivot.Odlicno je povezan sa glavnom saobracajnicom,kao i sa ostalim delovima grada.Stan se prodaje kompletno namesten delux namestajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 329.600 €, 87,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom+++Agencijska oznaka stana 1062748, Novi Sad, Vetrenička rampa, 87 m2, troiposoban, drugi sprat. Ukoliko želite mirno i komforno stanovanje, a želite terasu od 180 m2,svoju garažu, parking mesto, mali broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 329.600 €, 96,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno Vam nudimo, nekretninu koja se vrlo retko nalazi u ponudi, a koja predstavlja: Nov četvorosoban stan, površine 96 m2, sa visinom plafona 3.20 m, dvostrano orijentisan sa pripadajućim garažnim mestom površine 18 m2. Koncept stana je takav da će zadovoljiti i najzahtevnijeg....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 327.680 €, 120,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA, USELJIVO, SA PDV-OM MOGUĆNOST KUPOVINA GARAŽNOG MESTA Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u tek završenoj zgradi na Grbavici. Vrhunska oprema. Cena sa PDV-om. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 325.000 €, 115,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120465, II/III, klima, terasa, uknjižen, nov luks, stara gradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 324.100 €, 102,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Četvorosoban stan 102 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 433)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>