• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja parket - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u novom sadu novogradnja parket - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja parket

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja parket" pronađeno 235 nekretnina - prosečna cena 2.626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 199.800 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet, renoviran, svetao trosoban stan, dvorišno orijentisan površine 69m2, na 7.spratu u zgradi sa liftom, na Limanu 4. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase sa ostavom. Stan je u potpunosti renoviran, PVC prozori sa alu roletnama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.250 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.800 €, 43,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.300 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* NOVOGRADNJA * POVRAT PDV * Nudimo Vam različite strukture stanova na atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici na Telepu- Severni Telep. Stanove karakteriše savremen koncept, maksimalna iskorištenost prostora, prostrani dnevni boravci i velika osvetljenost. Oprema vrhunskog kvaliteta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 93,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2 – NOVA DETELINARA, NOVI SAD! Cena: 225.000 € sa mogućnošću kupovine parking mesta Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola, pijaca, marketi, restorani i dečije igraonice – sve na dohvat ruke! Četvoroiposoban duplex stan | 93 m² | 120....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 56,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122000, I/, lift, terasa, novogradnja. Prodaje se nov, neuseljavan komforan dvosoban stan sa terasom u ulici petefi Šandora, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi u prelepom kompleksu Atrium Residence, od Sweet Life gradnje. Rok završetka gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.990 €, 41,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.500 €, 45,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121881, VPR/III, uknjižen, novogradnja. Nov stan, ulica Petefi Šandora, blizu pravoslavne crkve i Shell-ove benzinske crkve. Izuzetno kvalitetna stolarija, parket, terasa. Kupatilo prostano i funkcionalno. Uz kupovinu stana može se kupiti i parking mesto u polusuterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.300 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122125, I/II, stambena zgrada. Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Novog Naselja – mirno porodično okruženje tik uz glavnu saobraćajnicu, a opet dovoljno uvučeno da obezbeđuje mir i privatnost. Na svega nekoliko minuta dostupni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 102.500 €, 40,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.790 €, 42,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 199.420 €, 81,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novogradnji.PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, harstov parket. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.500 €, 59,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117010, IV/IV, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 59,28 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Ulaz: predsoblje 4,84 m2. Nekoliko stepenika (parket) do ulaska u stan. 2 spavace sobe. Podovi: zvucna i toplotna i hidroizolacija uradjeni. Parket: uvoz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117326, III/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 47,66 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Lift. Dnevna soba 20,72 m2. Spavaca soba 10,40 m2 (staje francuski krevet). U predsoblju mesto za ugradni plakar (iza ulaznih vrata). U kupatilu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 149.100 €, 31,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo Trosoban Dupleks stan 78 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI u Traženom kraju Naseljastan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Šestokomorna stolarija Nemačkog profila,Sigurnosna vrata čelične konstrukcije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.700 €, 86,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVOGRADNJA U ŠIREM CENTRU* POVRAT PDV-A Nudimo Vam nove stanove, različitih struktura na fantastičnoj lokaciji u širem centru grada. Stambeno-poslovni objekat kojeg karakteriše odličan kvalitet gradnje i završnih radova kao i izbor prvoklasnih materijala ( šestokomorna pvc stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 117.610 €, 43,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.900 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099867 - Nov dvoiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; Hrastov parket Ri Keramika domaćih proizvođača I klase Kupatilske sanitarije i klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.400 €, 42,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 137.800 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117007, VPR/IV, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 53,49 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Odlican na visokom prizemlju, veoma visoko, 8 stepenika od nivoa zemlje. Odlicna povezanost sa centrom grada, fakultetima. Blizina Sajma. 2 spavace sobe. Iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.750 €, 33,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 173.500 €, 82,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo Trosoban stan 82 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI u Traženom kraju Naseljastan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Šestokomorna stolarija nemačkog profila,Sigurnosna vrata čelične konstrukcije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iskljucivo na duzi period izdajem 41m2 jednoiposoban kompletno namesten stan u novijoj zgradi blizu centra grada. Pogodan je za porodicno stanovanje jer je ulica mirna a u neposrednoj blizini stana je skola , dom zdravlja , dve prodavnice , piljara i pekara. Stan je odmah useljiv....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-235 (od ukupno 235)

<< <1 2 3 4 5 6> >>