• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u novom sadu novogradnja Zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja zadnjih 14 dana" pronađeno 76 nekretnina - prosečna cena 2.861 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 2.sprat
    • duplex
    • lift
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 146.380 €, 68,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 112.160 €, 32,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limanske pijace, osnovne škole, vrtića, centra grada.. Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.248 €, 52,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina nove Muzičko-baletske škole, osnovnih škola, vrtića, Limanske pijace i parka, Štranda, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 241.550 €, 90,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Veliki Četvorosoban stan 90 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa, Pvc Stolarija grejanje je na gas sa kalorimetrima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.350 €, 48,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.625 €, 80,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem prelep porodičan stan u Veterničkoj rampi Namešten može kredit! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na drugom spratu od tri, orijentisan je i na ulicu i na dvorište Zgrada poseduje dvorište u kom se nalazi malo igralište za decu pa je ovaj stan odličan izbor za porodicu,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 125.000 €
23.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ponuda br. 1328 NS PRO – 2 soban, 42m2, novogradnja SA PARKING MESTOM! Telep, Mornarska ulica Visoki parter - pripadajuće parking mesto (ispod terase stana - levo) - bez ulaganja – novogradnja iz 2024. - idealan za život u mirnom i tihom okruženju ili kao investiciona nekretnina -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Idealan za udoban i kvalitetan život. Nalazi se u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan je trostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Prostrana i svetla dnevna soba povezana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.640 €, 80,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan stan na Grbavci U jednoj od najpoznatijih ulica prodaje se stan od 80m2 dobar raspored prostorija, četiri sobe, dva kupatila, dve terase Takodje poseduje i parking mesto kao i podrumske prostorije.. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 80 m 2 Sobe: 4 Tip....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.990 €, 35,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov namešten stan na 5min od centra i Bulevara Oslobođenja. Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Stan je dvorišno orijentisan Grejanje je na gas, po potrošnji. Mogućnost kupovine bez nameštaja, cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132171, II/, lift, terasa. Prodaje se nov, neuseljavan stan u modernom kompleksu, investitor poznat po kvalitetnoj gradnji i zavrsnoj obradi. Stan je jugoistocno orijentisan, sa prelepim pogledom ka Fruskoj gori, izuzetno svetao tokom celog dana. Oprema i karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knežev park. Stan je na četvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 27,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama. Stan je u prizemlju zgrade uknjđen kao garaža. U ceni stana ostaje većina nameštaja . Sve je novo u stanu. Okolin mirna za stanovanje, uvek....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.500 €, 29,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama, površine 29m² sa dodatnom natkrivenom terasom od 2 m². Stan se nalazi na drugom spratu i pažljivo je opremljen kvalitetnim nameštajem rađenim po meri, kako bi svaki deo prostora bio maksimalno funkcionalan i udoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.500 €, 39,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica. Stan se nalazi u modernoj novogradnji (sa video nadzorom) i prodaje se potpuno opremljen namestajem i tehnikom, ukljucujuci kompletnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 42,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, neuseljavan stan u savremenom kompleksu Atrium Residence. Stan je jugoistočno orijentisan i poseduje prelep otvoren pogled ka Fruškoj gori, uz obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina je građena kvalitetnim materijalima i opremljena modernim sistemima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se moze kupiti i parking mesto posebno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270.000 €, 80,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten nov cetverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namesten i uknjizen . Ovo je pravi porodicni stan za zivot i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 62,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i porodičnog mira. Ovaj svetao i funkcionalan stan površine 60 m² nalazi se na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odlican kako za zivot tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Vise informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.000 €, 42,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

 
 
 
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132408, V/VI, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju potpuno namešten nov četverosoban stan u luksuznoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se prodaje kompletno namešten i uknjižen . Ovo je pravi porodični stan za život i za ljude koji cene kvalitet. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.000 €, 40,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101173 Jednosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 40m² · 117.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.900 €, 87,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Polozaj: dvostrano. Blizina Dunava i setalista. Blizina 2 osnovne skole! Stan "Elegancija"....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.115 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj novogradnji visokog kvaliteta gradnje, sa video nadzorom, i predstavlja odličnu priliku kako za kupce koji traže siguran dom, tako i za investitore....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, kao nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep trosoban stan sa garažnim mestom u luksuznom kompleksu zgrada Avenija Garden. Stan je nov, useljen pre tri godine, istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu- bez gradske buke. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.800 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, tek izgrađen jednoiposoban stan na Adicama, ulica Sime Milutinovića Sarajlije, površine 26m2. Stan je knjižen kao garaža. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila i hodnika. Vredno svakog razgledanja. Odmah useljivo. U cenu stana je uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvosoban stan u novogradnji preko puta Lipovog gaja i Fudbalskog centra Vujadin Boškov,I sprat,ulično orjentisan,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,spavaća soba,kupatilo,terasa . . . uknjižen.U ceni ostaje kuhinja ,klima i plakar a po dogovoru može i ostalo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.800 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

-Nov, neuseljavan stan, idealnog rasporeda prostorija -Orijentacija jugo-istok - pogled na Frušku Goru -Moderno dizajniran kompleks nadomak bulevara Patrijarha Pavla, Evrope i Cara Lazara. -Klima, protočna topla voda, elektro podizači roletni, podno grejanje Idealna nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.740 €, 57,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na drugom spratu izuzetno održavane stambene zgrade visokog kvaliteta, nudi se na prodaju trosoban stan ukupne površine 57 m². Stan je potpuno nov, uredno uknjižen i pravno bez tereta. Prostorni raspored uključuje ulazak u hodnik, komforan dnevni boravak, potpuno opremljenu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 361.200 €, 109,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju modernog stambenog kompleksa koji se nalazi u blizini Dunavskog keja i centra Novog Sada. Stambeni kompleks se sastoji od 2 lamele sa ukupno 95 stanova i pažljivo uređenim spoljnim prostorom, projekat je osmišljen za one koji žele sklad urbanog načina života i blizine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-76 (od ukupno 76)

<< <1 2> >>