• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u novom sadu novogradnja što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja što skuplji

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja što skuplji" pronađeno 4 845 nekretnina - prosečna cena 2.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 4.sprat
    • kablovska
    • centralno grejanje
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 243.340 €, 86,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja na izuzetnoj lokaciji, u blizini centra. Veoma kvalitetna gradnja i visok nivo unutrašnje opreme. Podovi u sobama su od tarketa, dok su podovi u kuhinjama, sanitarnim čvorovima i lođama od keramičkih pločica prve klase. Unutrašnja stolarija je standardna od medijapana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 242.300 €, 98,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban odličan stan , novogradnja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 242.250 €, 95,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126514, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 95 m2 - 3 spavaće sobe SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Polozaj: jug. Pogled na Frusku goru. Osuncan i svetao.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 242.000 €, 69,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Bulevar oslobođenja, 69m²++|++ Potpuno nov, neuseljavan trosoban stan na odličnoj lokaciji od poznatog investitora. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 20 000 evra. U navedenoj oglasnoj ceni je uključen PDV i posrednička naknada od 3%. Za više informacija pozovite 0631062670....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 87,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063023 - Nov troiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Kupatilo i toalet. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 241.550 €, 90,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Veliki Četvorosoban stan 90 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa, Pvc Stolarija grejanje je na gas sa kalorimetrima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nov. Odmah useljiv. Mirna ulica u strogom centru Novog Sada. Vekike spavaće sobe. Ogroman dnevni boravak. Kupatilo je dodatno rađeno. Posebno toalet. Dvostrano orijentisan. Ima i garažu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt. 064/120-41-93 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 241.050 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov. Odmah useljiv. Mirna ulica u strogom centru Novog Sada. Velike spavaće sobe. Ogroman dnevni boravak. Kupatilo je dodatno rađeno. Posebno toalet. Dvostrano orijentisan. Ima i garažu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.900 €, 73,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja trosobnog stana – Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja izuzetan trosoban stan na Podbari, udaljen svega 10 minuta peške od centra grada. S tan je useljiv i uknjižen, a kupci prvog stana ostvaruju pravo na povrat PDV-a na 40 m². Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 84,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

U samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na autentičan način nosi duh, tradiciju i nenametljivu eleganciju Novog Sada. Ovo je nekretnina u kojoj se prepliću istorijski karakter, prostranost i savremeni potencijal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namesten trosoban stan 60m2, sa garaznim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvoriste. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garazu. Vise informacija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namešten trosoban stan 60m2, sa garažnim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvorište. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garažu. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 104,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105115, I/IV, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, ostava, pogodan za pp. Odličan 3,5 soban stan pogodan za poslovnu delatnost i stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, Riblje pijace, parkirališta. osnovne škole i Zmaj Jovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 239.570 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov neuseljavan PDV uračunat u cenu. 021544684 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 239.150 €, 106,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nov, u izgradnji, četvorosoban stan na Adicama, u okviru zelene oaze nadomak Dunava. Adice su naselje sa ubrzanim razvojem malih više-porodičnih objekata sa svom potrebnom infrastrukturom. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa samo 3 sprata. kvalitetne i moderne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 238.400 €, 75,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban stan 75m2, sa parking mestom u urbanoj vili koja je smeštena u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. Vrhunski kvalitet materijala i opreme. Mogućnost povrata PDV-a. Vila poseduje lift, video nadzor, toplotne pumpe, interfon, podno grejanje, kalorimetre, smart sistem za roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.180 €, 70,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 236.900 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep, nov 3.5 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 80m2. Odličan raspored prostorija, izuzetno funkcionalan. Extra kvalitet gradnje. Blizina svih potrebnih sadržaja za život,škola, vrtić,megamarketi. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 236.900 €, 91,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU,BULEVAR EVROPE, površine 91 m2. Nalazi se u modernom objektu u novogradnji. Sve je lepo raspoređeno i osmišljeno. Grejanje je na gas i plaća se samo tokom grejne sezone. Stan je kompletno namešten, stilski nameštaj, trpezarijski sto, svi ugradni elementi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dušana. LIFT. Useljenje: kraj proleca ove godine. Veliki dnevni dnevni boravak, terasa, 2 spavace sobe, kupatilo i mali toalet. U cenu ulaz još i: koriscenje zajednicke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje: kraj proleca ove godine. Veliki dnevni dnevni boravak, terasa, 2 spavace sobe, kupatilo i mali toalet. U cenu ulaz jos i: koriscenje zajednicke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.900 €, 69,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.284 €, 95,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.200 €, 96,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99247, III/. Prodaje se nov SMART stan, 96m2, na Telepu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Blizina Limana. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.200 €, 96,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99247, III/. Prodaje se nov SMART stan, 96m2, na Telepu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Blizina Limana. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.000 €, 94,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122676, II/II, terasa, novogradnja. Na prodaju četverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust ove godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 234.800 €, 97,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban Dupleks 97 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan je dvostrano orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta, Staklene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 234.700 €, 74,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, komforan četvorosoban stan u novoizgrađenom modernom stambeno-poslovnom objektu. Lokacija: Salajka, između Kisačke i Temerinske ulice, nedaleko od Podbare i centra grada. Ova lokacija je idealna za moderan život sa svim neophodnim sadržajima u blizini. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 238.000 € na 234.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 234.500 €, 67,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 238.000 €
10.04.2026 - 234.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat. Prodaje se kompletno opremljen vrhunski sređen dvoiposoban stan površine 68 m², na 2. spratu moderne zgrade iz 2023. godine, u lepo uređenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 234.308 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053175.. SATELIT, NOVOGRADNJA, TROSOBAN STAN 71M2 Predstavljamo Vam stanove svih struktura u novogradnji na top lokaciji u Novom Sadu - objekat se zida najkvalitetnijim materijalima, sa vrhunskom opremom završnih radova uz mogućnost odabira opreme po želji kupca. Ceo projekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 78,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1041767 NOVI SAD, CENTAR, NOV, NEUSELJAVAN, 79m2 TROSOBAN. Ekskluzivna prodaja odličnog trosobnog stana. Trosoban , dvostrano orjentisan. Stan je dodatno rađen u odnosu na osnovu opremu. Kuhinja je odvojena sa svojim prozorom na svetlarnik. Stan ima posebno taolet i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 233.440 €, 69,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 69m2. Cena sa pdv. Stan se nalazi u extra kvalitetnoj novogradnji. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Nov i useljiv po isplati. Mirna ulica u blizini svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, pijaca kao i ostali sadržaji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 233.300 €, 151,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina u novogradnji u delu Lipovog Gaja. Urbana vila sa 3 stana - USELJIVA! Uz svaki stan ide i parking mesto, svaki stan ima svoj zaseban kotao za grejanje na gas. Oprema je odlična, italijanska keramika, sedmokomorna PVC stolarija. Pozovite za više informacija našeg....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan u NOVOM SADU, kod LIPOV GAJA površine 151m2. Odličan porodičan stan u kvalitetnoj novogradnji. Cena stana sa pdv. Parking mesto uz stan.Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je izuzetno funkcionalan. Dva mokra čvora. Podno grejanje. Odlično je povezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvoroiposoban dupleks stan | 93 m² | V sprat Novogradnja (2020. god.) | Uknjižen 1/1 | Lift Sa mogućnošću kupovine parking mesta i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu (za vise informacija pozvati: +381 63 663 944) Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100813 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, toaleta i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalazi velika master....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan NOV četvorosoban stan na Novoj detelinari. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Stan je u dva nivoa, veoma lepog i funkcionalnog rasporeda. Na prvom nivou je hodnik sa ugradnim plakarom, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2– NOVA DETELINARA, NOVI SAD, CENA: 231.750 eur sa mogućnošću kupovine parking mesta, i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu. Četvorosoban duplex stan | 93 m² | V sprat Novogradnja | Zgrada stara 5 godina | Uknjižen 1/1 I Lift Parking mesto - prodaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 435)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>