• GoHome Professional
stan u novom sadu luksuzan što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u novom sadu luksuzan što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu luksuzan što veći

  • Za upit "stan u novom sadu luksuzan što veći" pronađeno 1 729 nekretnina - prosečna cena 2.967 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 360.000 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno moderan i luksuzan stan u centru kod spensa 065-6005422 Potreban depozit, Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 360.000 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111149.Izdaje se luksuzan, moderno opremljen četvorosoban stan (180 m2) na 2. spratu stambene zgrade sa liftom u Centru. U cenu zakupa je uključena i informatika. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo Četvorosoban Lux stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,stan je uknjižen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 176,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1051753. NOVI SAD, CENTAR, ČETVOROSOBAN STAN, 176 m2 + 64 m2 KROVNA TERASA. Predstavljamo vam ovu jedinstvenu ponudu na tržištu, četvorosoban dupleks stan, sa krovnom terasom. Stan je kompletno i luksuzno opremljen, poseduje smart sistem, daljinsko upravljanje rasvete, klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 175,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica- Tatarsko brdo , odličan komforan porodičan stan sa pripadajući delom dvorišta , lux nekretnina , uknjiženo ., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049042 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 175,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129221, III/IV, lift. Prodaja LIMAN 5, fantasican *PENTHOUSE BEZ KOSINA LUX LUX* 175,03 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Cena: DOGOVOR. 4 spavace sobe, 3 kupatila + mali toalet 2,45 m2. Useljiv OKTOBAR ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 309.000 €, 169,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan, lux stan na lokaciji Železnička stanica. Tri spavaće sobe, velika dnevna. Fenomenalna nekretnina. Za više informacija, pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 169m2 stambene površine + 120m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 585.000 €, 167,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Park city, 167m² ++|++ Luksuzno opremljen stan u Park city-u na Limanu III sa poglednom na park. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih je jedna master sa kupatilom i garderoberom. Ima odvojenu prostoriju za vešeraj. Velika terasa sa pogledom na....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 412.000 € na 367.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 367.200 €, 167,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 412.000 €
29.04.2026 - 367.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency Popovica, na izuzetnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada. Penthouse ima 107m2 stambenog prostora, uz dve prostrane terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052397 NOVI SAD, PRODAJA STANA, ČETVOROSOBAN, LIMAN, LUX 166 M2, NAMEŠTEN Želite sav potencijal za luksuzan porodični život u mirnoj i zelenoj oazi, onda ste na pravom mestu. Posebno izdvajamo iz naše ponude četvorosoban stan 166 m2 sa posebnim potencijalom, opremom, namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 397.400 €, 164,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZNA URBANA VILA u mirnoj ulici. Predstavljamo vam stan u izgradnji u zgradi sa svega 4 stambene jedinice na najatraktivnijojj lokaciji za porodični život. Nalazi se u blizini hotela Šeraton, a u najužem okruženju je obdanište, osnovna škola, muzička škola, prodavnice, drogerije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 462.290 €, 163,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stan u izgradnji !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 530.080 €, 161,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 290.000 €, 161,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 160,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115673, II/, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX PENTHAUS, 160m2, na TELEPU u urbanoj vili. 2 kupatila, 2 terase. Stan se nalazi na drugom spratu, na dva nivoa je I nema kosine. Idealan za velike porodice ili za firmu kao kancelarijski prostor. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 379.000 €, 158,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban, 5.0 lux, 158m² ++|++ Na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Bogdana Šuputa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla, nalazi se odmah useljiv, prostran i moderan petosoban stan površine 158 m². Ovaj izuzetno funkcionalan stan odlikuju četiri odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.640 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.460 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 464.270 €, 157,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban . Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 157,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 591.000 €, 155,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Doživite vrhunac modernog luksuza u lux vili sa ekskluzivnim stanovima namenjenim humanom porodičnom stanovanju u mirnom okruženju, a lokacijski, saobraćajno odlično povezanim ka svim pravcima grada, na svega 10-tak min.vožnje ili 20-tak min laganog hoda do strogog centra grada. U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 380.070 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 154m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Na gornjoj etaži se nalaze tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380.690 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.650 €, 153,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.640 €, 153,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 383.000 €, 153,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupovinu jedinstvenog četvoroiposobnog salonskog stana od 153 m², smeštenog u prelepom i istorijskom prostoru – prestižnoj palati iz 1911. godine. Ovaj luksuzni stan nalazi se u samom srcu Novog Sada, u najpoželjnijem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn, dvostruko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 580.000 €, 152,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052815 Prodaja stanova, luksuzan penthouse 152m2 +80m2 , nekretnine Novi sad NEPONOVLJIV PENTHOUSE, KROVNA TERASA 80m, 2 GARAŽNA PARKING MESTA, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD Sa velikim posredničkim zadovoljstvom Vam predstavljam vrhunski PENTHOUSE od 152m2 na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 499.940 €, 152,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007834.U ponudi je moderan penthouse duplex (152 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na trećem spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 231.750 €, 152,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i luksuzan stan od 152 m² u mirnom i porodičnom naselju Lipov Gaj u Veterniku. Stan se nalazi na prvom spratu nove zgrade izgrađene 2024. godine, neuseljavan – sve je potpuno novo. U pitanju je stan koji se prostire se na dva nivoa i dvostrano je orijentisan, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 532.300 €, 152,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na keju od 152 m² sa četiri spavaće sobe i tri terase predstavlja savršen prostor za udoban život u srcu grada. Sastoji se od četiri prostrane spavaće sobe, od kojih svaka pruža privatnost i udobnost, idealne za porodicu ili goste. Dnevni boravak je širok i svetao, povezan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 485.000 €, 151,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi !!! Luksuzan 4.0 porodičan stan na prestižnoj lokaciji limana 3 . Kompletno renoviran . Prodaje se kompletno opremljen. U neposrednoj blizini limanski park,štrand,vrtić,osnovna škola Za više informacija i gledanje prestižne nekretnine pozovite agenta prodaje . Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 455.000 €, 151,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan sa 3 spavaće sobe, dnevnom, kupatilom, toaletom, ostavom i prelepom terasom. STOP pozivi agencija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 308.000 €, 150,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjizen. ELITNI LUX DUPLEX, 150m2, OSTAVLJA BEZ DAHA. SAMO U BEOCITY! Sav namestaj radjen po meri! Cetvorosoban, namesten stan u elitnom delu, dvostrano orjentisan sa centralnim grejanjem. Kalorimetri. Placanje u zimskoj sezoni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 566.500 €, 150,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo kod nas u ponudi! LUX STAN na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu! Za dodatne informacije pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2022.,

www.indomio.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gfe se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 483.110 €, 150,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan,lux stan na odličnoj lokaciji. ID:520297 Kontakt: 064/120-41-93 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 475.000 €, 150,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 153m2+12 m2. U pitanju je Lux novogradnja u mirnoj ulici. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade kao i parking mesta u dvorištu zgrade. Vila je visoko moderna i kvalitetna ultra smart house- switch....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?