• GoHome Professional
stan u novom sadu luksuzan što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u novom sadu luksuzan što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu luksuzan što skuplji

  • Za upit "stan u novom sadu luksuzan što skuplji" pronađeno 1 705 nekretnina - prosečna cena 2.968 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • kablovska
    • podrum
    • namešten
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 432.000 €, 149,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u gradu! Odlična lokacija, preko puta Spensa! Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao. Besprekorno održavan, bez apsolutno ikakvih ulaganja. Uz stan ide i garaža za dva auta u suterenu zgrade! Stan za svaku preporuku! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 431.520 €, 147,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 431.270 €, 117,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430.000 €, 122,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban dupleks stan 122 m2, na sedmom spratu u stambeno poslovnoj zgradi u ulici Danila Kiša, Grbavica. Stan je kompletno renoviran i luksuzno opremljen. Prodaje se namešten. Strukturu stana čine na prvom nivou prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, master....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je renoviran od poda do plafona, uključujući i sve instalacije, radjena kompletna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 430.000 €, 122,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju , Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Prodaje se izuzetno prostran, potpuno renoviran i besprekorno uredjen dupleks od 122m2, smešten na sedmom spratu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131172, VII/, klima, lift. *GRBAVICA NOVI*LUX* 122m2 4,0 - soban. DUPLEXStan može biti petosoban,nalazi se na 7-om spratu novije zgrade, unikatnog je rasporeda i kompletno je renoviran do detalja, prodaje se opremljen. Osim svih pozitivnih strana modernog koncepta stanovanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.650 €, 153,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.640 €, 153,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.640 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.460 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 425.650 €, 145,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 418.000 €, 110,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054821, NOVI SAD, BULEVAR, ČETVOROSOBAN STAN, 110 m2. Retko u ponudi! Luksuzan stan na prestižnoj lokaciji! Predstavljamo vam retku priliku na tržištu, sofisticiran stan površine 110 m2 u jednoj etaži, pozicioniran na osmom spratu zgrade novije gradnje. Ova nekretnina je sinonim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan "Lux" Salonski stan, kompletno renoviran, bez ulaganja u samom centru Grada. Stan je kompletno sređen nova instalacija struje, vode i kanalizacije, opremanje stana je rađeno sa najboljim i najkvalitetnijim materijalima. Spušteni plafoni, (zvezdano nebo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 122,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, lux, Bulevar Evrope++|++Potpuno nov, neuseljavan stan na Bulevaru Evrope. Liftom se ulazi direktno u stan. Garaža u suterenu zgrade. Vrhunski kvalitet nameštaja i ostale opreme. Master soba sa kupatilom + 2 spavaće sobe. Useljiv odmah. Kontakt: 0631119000 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 412.000 €, 141,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi na svega 6-7 minuta peške od centra grada. Ono što svakako izdvaja ovu nekretninu jeste krovna terasa fantastičnog pogleda! Terasa ima 40m2, u sklopu koje se nalazi i mala kuhinja. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, visokog kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četiri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 406.150 €, 148,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 406.150 €, 135,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 406.030 €, 108,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan, potpuno renoviran i namešten pre 4 godine, u kvalitetnoj zgradi renomiranog investitora. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom (cca35m2), odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, predsoblja, popuno odvojenog spavaćeg bloka (sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 405.700 €, 86,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100586 - Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, tri komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 403.600 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari grad, 112m2, četvorosoban stan, prvi sprat. U ponudi je fantastičan četvorosoban stan, idealan za porodičan život, sa izuzetno funkcionalnim rasporedom i jasno podeljenim zonama za komforan boravak svih članova domaćinstva. Stan se sastoji od: • Tri spavaće sobe, od kojih svaka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 403.200 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 112m2, ČETVOROSOBAN Na prodaju je stan u najlepšem delu grada, u blizini OŠ Djordje Natošević. Zgrada je iz 70tih godina i potpuno je sredjena, od instalacija do fasade, hodnika i ulaznih vrata, tako da izgleda kao potpuno nova zgrada. Stan je takodje kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 402.450 €, 148,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 401.700 €, 142,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan u NOVOM SADU, TELEP površine 142m2. +terasa od 150 m2. Stan poseduje 2 parking mesta.Stan se nalazi u LUX vili. Extra kvalitet gradnje, korišćeni vrhunski materijali i oprema. Odličan raspored prostorija, izuzetna funkcionalnost. Vila je smeštena u mirnoj ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 DeLux četvorosoban stan za izdavanje – Centar grada ✨ U ponudi je luksuzan i prostran četvorosoban stan površine 200m² , smešten na 1. spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv ✅, pružajući jedinstven spoj elegancije, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 399.730 €, 147,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi , pdv , lux vila Monika 065/448-4648 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 397.700 €, 117,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063746 - Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate Pravde i Dunava. Savršen kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor /advokatska kancelarija, Javni beležnik IT firma i sl,/ Poseduje tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 397.400 €, 164,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZNA URBANA VILA u mirnoj ulici. Predstavljamo vam stan u izgradnji u zgradi sa svega 4 stambene jedinice na najatraktivnijojj lokaciji za porodični život. Nalazi se u blizini hotela Šeraton, a u najužem okruženju je obdanište, osnovna škola, muzička škola, prodavnice, drogerije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 397.130 €, 135,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 394.540 €, 107,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 393.880 €, 86,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100586 CENA 393.880e + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 391.400 €, 144,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan penthouse na lokaciji Bulevar patrijarha Pavla. Stan je opremljen lux, bez ikakvih ulaganja. Imate prelep pogled na Frušku goru. Nalazi se blizu Bulevara Evrope, velikih a i manjih marketa, autobuskog stajališta. Odlično je povezan sa Centrom, Bulevarom i Univerzitetom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 391.400 €, 112,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 112 m² na Maksima Gorkog – Novi Sad U ponudi je izuzetan četvorosoban stan (112 m²) na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – ulica Maksima Gorkog, idealno pozicionirana između centra grada, Limana i univerzitetske zone. Stan se nalazi na petom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 390.000 €, 118,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Sajam kompleks, Lux stan: 118m2, dva garažna mesta (41m2), 17m2 + 24m2. Na prodaju je fantastičan, prostran i funkcionalan stan u jednoj od najtraženijih novosadskih lokacija – ulica Branka Bajića, u modernom stambenom kompleksu. Stan je idealan za porodičan život, ali i za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.970 €, 113,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX ČETVOROIPOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U CENTRU--- Agencijska šifra 1006243. Stan se nalazi na četvrtom spratu- potkrovlju nove zgrade na najtraženijoj lokaciji u gradu, u blizini strogog centra, Dunavskog parka, sa druge strane Spensa, Promenade i fakulteta, takođe Keja i Petrovaradinske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 388.850 €, 139,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 388.850 €, 143,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Nov - useljiv. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 388.500 €, 111,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1300 NS PRO – 4-soban, 111m2, lux, prodaja sa kompletnim nameštajem Grbavica Ulica Danila Kiša 2.sprat Useljiv odmah! Jedinstven enterijer, kvalietan inventar, funkcionalan za višečlanu proodicu. Kupatilo i zseban toalet, 2 terase. Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 430)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>