• GoHome Professional
stan u novom sadu luksuzan uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u novom sadu luksuzan uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu luksuzan uknjižen

  • Za upit "stan u novom sadu luksuzan uknjižen" pronađeno 203 nekretnina - prosečna cena 3.003 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četiri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 489.000 €, 149,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na fantastičnoj lokaciji+++Agencijska oznaka stana 1057597, Novi Sad, Sajam, 149 m2, petosoban, prvi sprat. Opremljena luksuznim nameštajem petosobna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 199.900 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN 3, 68m2, TROSOBAN Predstavljamo vam stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je kompletno renoviran i luksuzno opremljen stan na Limanu 3. Promenjene su sve vodovodne i elektro instalacije i rasveta, menjani prozori i postavljene veoma luksuzne Porcelanosa pločice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se luksuzno namešten i opremljen dvosoban stan 69m2 u novoj zgradi. Stan je opremljen modernim smart home sistemom, ugradjenom kuhinjom sa radnim pločama od kvarca, plakarima, spuštenim plafonima sa modularnim trakastim led....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, lux opremljen, uknjižen, prelep+++Agencijska oznaka stana 1063764, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 405.700 €, 86,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100586 - Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, tri komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 31,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100383, Novi Sad, garsonjera, peti sprat.. Odličan, nov, LUX, nadasve svetao stan, komplet opremljen sa prelepim pogledom na Frušku goru Idealan kako za život, tako i za izdavanje, kako mesečno tako i izdavanje na dan. Mogućnost kupovine garaže. Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114649, I/IX, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 108m2, u blizini centra, ugao Bulevara oslobodjenja i Novosadskog sajma. Stan je cetvorosoban, na I spratu sa 2 terase. Visina plafona 3.20 m. Osuncan i osvetljen stan. Terase okrenute....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux potpuno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari sa parking mestom u dvoristu zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, sobom kupatilom i terasom. Nalazi se u mirnoj ulici (manje prometna) a u blizini svih prodavnica apoteka igralista.Uknjižen 1/1.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u gradu Sastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta. -Donji nivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 365.000 €, 104,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116130, I/II, klima, salonski, terasa, uknjižen. Prodaje se LUX salonski stan,104 m2, u centru. I sprat sa terasom koja gleda na centralni gradski trg i katolicku katedralu. Može se koristiti kao poslovni prostor. Kompletno renoviran, uradjena zvučna i toplotna izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 478.000 €, 119,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007405.Prodaje se kompletno renoviran, luksuzan četvorosoban stan na četvrtom spratu zgrade blizu Spensa. Sastoji se od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, ostave i prelepe, prostrane terase. Stan je opremljen najboljim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.000 €, 100,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana na prodaju – Grbavica, Novi Sad Na prodaju luksuzan stan površine 100 m² u ulici Miše Dimitrijevića 70, u mirnom i traženom delu Grbavice. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj oko 2002. godine, a kompletno je renoviran 2024. godine. Karakteristike stana: Struktura: Dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100529 Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je renoviran od poda do plafona, uključujući i sve instalacije, radjena kompletna struja i voda. Opremljen vrhunskim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 38,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban Lux stan od 40m2 u samom centru Novog Sada.Kompletno renoviran stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom ,spavaćom sobom, hodnikom i kupatilom.Prodaje se kompletno opremljen .Stan je uknjižen na 38 m2, a ima 40m2 korisne površine.Ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 272.950 €, 100,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan šestosoban duplex kompletno opremljen+++Agencijska oznaka stana 1061743, Novi Sad, Novo Naselej, 100 m2, šestosoban, peti sprat. Prodaje se kompletno namešten luksuzan duplex ,donji deo: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, moderno kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.800 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću kupovine garaže. Agencijska oznaka stana 1099474, Novi Sad, Nova Detelinara. Ova luksuzna nekretnina ima 111m2. Opremljena je vrhunskom tehnikom, izuzetno kvalitetnim nameštajem , a uređena tako , da zadovoljava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.100 €, 119,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada Na prodaju moderan, luksuzno renoviran stan u srcu grada! Uloženo 750 €/m² u vrhunske materijale i opremu. Kompletno zamenjene instalacije, nova aluminijumska stolarija sa trostrukim staklom i zvučnom izolacijom, automatske roletne i komarnici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 264.180 €, 56,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063737 - Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta, "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, dnevni boravak, dve komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična lokacija i izuzetan, Lux namešten trosoban stan u Sajam kompleksu, sa uknjiženim parking mestom koje je uračunato u cenu.Uknjižen i bez tereta .Kontakt 0601313137 - Šifra nekretnine: 1000122 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 247.200 €, 113,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007244.Prodaje se luksuzno namešten, komforan četvorosobni stan (113 m2) na 4. spartu nove zgrade sa lifom na Bulevaru patrijarha Pavla. Sastoji se od tri komforne spavaće sobe, prelepim dnevnim boravkom sa trpezarijom i luksuzno opremljenom kuhinjom, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.100 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen trosoban stan površine 58m2 na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija - Grbavica. Ova nekretnina se sastoji iz izuzetno prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i velike terase. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux funkcionalan četvorosoban stan na Bulevaru. Odličnog rasporeda .Trostrano orjentisan,prirodna ventilacija (kuhinja-kupatilo), bez ulaganja.U blizini škole,futoške pijace,vrtića i Betanije..U sklopu stana ide i zidana podrumska ostava.Obezbeđeno parking mesto.Uknjižen 1/1.Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzano namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću kupovine garaže +++ Agencijska oznaka stana 1062626, Novi Sad, Nova Detelinara. Ova luksuzna nekretnina ima 111m2. Opremljena je vrhunskom tehnikom, izuzetno kvalitetnim nameštajem , a uređena tako , da zadovoljava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 174.000 €, 56,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118748, IV/VIII, lift(2), terasa, uknjižen, luks renoviran. Luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Na samo nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja prodaje se potpuno renoviran stan modernog i funkcionalnog dizajna. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 375.950 €, 136,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Luksuzan, uknjižen, kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, škole, vrtića, Futoške pijace, centra grada Ovaj veoma lep i svetao stambeni prostor čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 253,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126977, IV/IV, lift. Prodaje se SAMO U BEOCITY!**PENTHOUSE U JEDNOM NIVOU** - LUX NOVO ODMAH USELJIV 145 m2. BONUS: 2 velike terase koje ne ulaze u kvadraturu. Liman 5. SAMO U BEOCITY! Vrhunska gradnja. Lift. Grejanje GAS, po potrosnji. Donji deo: ulaz 1,41 m2 odakle....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, 56m2, stan, lux namešten, uknjižen, III sprat, dve dvorišne garaže, Tolstojeva 5. Tel. 064/317-6410 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

***Luksuzan dupleks-Novo Naselje*** U ponudi petosoban stan od 100m2 u mirnom delu grada,idealan za porodični život. Dupleks stan na dva nivoa: prvi sprat:prostran dnevni boravak,potpuno opremljena kuhinja,moderno kupatilo sa tuš kabinom i terasa od 8 m2 sa pogledom na park. Drugi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, Na upit cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2022.,

www.klikdooglasa.com

RETKO U PONUDI - UKNJIZENOVlasnik prodaje Uknjizen LUX stan u potkrovlju u samom centru Novog Sada u Kosovskoj ulici (produzetak Zmaj Jovine)..Zgrada sa salonskim stanovima spratnosti PO+P+ [telefon] +PO,odrzavana sa lepim ulazom..Stan je nov i neuseljavan,odlicnog rasporeda..Po....