• GoHome Professional
stan u novom sadu 73000 evra dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u novom sadu 73000 evra dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 73000 evra dvorište

  • Za upit "stan u novom sadu 73000 evra dvorište" pronađeno 52 nekretnina - prosečna cena 2.241 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 67.000 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Prazan odmah useljiv stan na fantastičnoj lokaciji. Uknjižen 1/1. Orjentisan na dvorište na parkić. Savršena nekretnina kako za život tako i za izdavanje. Moguće gledanje stana svaki dan od 9-21h. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121481, PR/, klima, uknjižen, renoviran, dvorište/bašta. Na prodaju potpuno renoviran i uknjižen jednosoban stan u ulici Olge Petrov. Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade i ima svoje pripadajuće dvorište. Stan je odličan za starije osobe, osobe sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji - Bulevar patrijarha Pavla. Stan se nalazi u Subotičkoj ulici i veoma je dobro povezan autobuskim linijama do Univerziteta kao i do Centra grada. U samoj okolini ima mnogo manjih i većih marketa, osnovna škola, apoteka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Jednoiposoban stan na Klisi,blizu Auto-puta i Roda marketa, III sprat bez lifta,uknjižen 32m,podne ima 37m,zgrada ima svoje dvorište tako da ima parkinga . . . odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije ´Jovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA KLISI---Agencijska šifra: 1007645. Prodaje se delimično namešten, kompletno renoviran, jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade na Klisi, nadomak Temerinskog puta. Sastoji se od prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.850 €, 23,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelepa garsonjera od 23m² u mirnom delu Telepa, u ulici Ilirska. Stan se nalazi u novogradnji i smešten je u prizemlju, što ga čini izuzetno praktičnim i dostupnim. Posebna prednost ove nekretnine je sopstveno, ograđeno dvorište, idealno za odmor, kućne ljubimce ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 80.000 €, 35,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053686, NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN DVORIŠNI STAN, 35m2 Oglašavamo prodaju dvorišnog stana sa sopstvenim ograđenim dvorištem. Iz hodnika se ulazi u kuhinjsko-trpezarijski deo. Koji je povezan sa spavaćom sobom, i ostavom. U dvorištu se nalaze dva pomoćna objekta, 5+10m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

GRADIĆ -PETROVARADIN, ZA RENOVIRANJE, ODLIČAN ZA IZDAVANJE Agencijska oznaka 1099048. CENA 80. 000E +agencijska provizija 3% u prodaji manji stan u gradiću na savršenom mestu za izdavanje u delu blizem tvrđavi. Stan je za kompletno renoviranje . Grejanje je na struji, drva, a gas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 65.920 €, 23,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA !!! Odlična uknjižena garsonjera u prelepoj maloj ulici u blizini Sajma. U ceni je kompet nameštaj sa tehnikom. Okrenut je na dvorište, gde ništa ne zaklanja pogled i iznad se nalazi stan. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Postoji mogućnost korišćenja parking mesta....