• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u novom sadu 70000 evra što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što veći

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što veći" pronađeno 2 084 nekretnina - prosečna cena 2.159 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 41,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan u novogradnji! Stan idealne strukture, uknjižen 1/1 na ime vlasnika na 41m2, gratis terasa od 7m2! Zgrada novije gradnje, izuzetno održavana. Odlična lokacija zgrade, na samoj granici Telepa i Adica, svega par minuta od autobuskog stajališta, osnovne škole, vrtića.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 41,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avijacija, ulica Rumenački put. Po strukturi dvosoban, namešten stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, spavaća soba (koja ne ulazi u kvadraturu stana), kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.050 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 539729 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.050 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

485480 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

485480 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.300 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u izgradnji na Adicama sa uračunatim PDV-om.Useljenje krajem 2026. Na prodajnu cenu dodaje se 3% agencijske provizije. Knjižen kao garaža. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.500 €, 41,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 41m2., Stan je u izgradnji. Dobro povezan sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.698 €, 41,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007130.Prodaje se fantastičan jednoiposoban stan (40.29m2) na prvom spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od hodnika koji vodi ravno u dnevnu sobu koja je povezana sa trpezarijom i kuhinjom, iz dnevne sobe se izlazi na terasu, a prilikom ulaska u stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 74.900 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 65.000 €, 41,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan funkcionalan jednosoban stan mogućnosti prepravke u dvosoban. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 64.900 €, 41,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Strogi centar - retko u ponudi! Odličan dvosoban stan u novijoj zgradi.Stan je pogodan za mladju porodicu ili izdavanje na dan preko booking ili Air BNB ozirom da je u pitanju top lokacija na 200m od pesacke zone Zmaj Jovine i Dunavske ulice.Kontakt Milan 0638288377(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 75.350 €, 41,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova zgrada u centru Veternika sa rokom useljenja 01.07.2025. Koriste se prvoklasni materijali, alu stolarija, podno grejanje na gas, termo blok. mogucnost dogovora oko zavrsnih radova. Slobodan parking oko zgrade. U blizini skola, vrtic, prodavnica, sportski tereni, gratski prevoz.Dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 75.350 €, 41,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajnu izgradnju u Veterniku sa rokom useljenja jul 2025. Oprema sjajnog kvaliteta, alu stolarija sa električnim podizačima roletni, fotogrej prozori, sigurnosna ulazna vrata, prvoklasna keramika. Na svega par minuta vožnje od Kneževog parka. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 75.570 €, 41,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 63.990 €, 41,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u suterenu na fantastičnoj lokaciji, u ulici punoj zelenila, u neposrednoj blizini keja. Stan se prodaje kompletno namešten, već je spreman za izdavanje. Donedavno se izdavao za 300 evra. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinja sa trpezarijom, kupatila, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.400 €, 41,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u izgradnji, 41,03m2 Stan se sastoji iz: - Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - Spavaće sobe - Kupatila - Hodnika Napomena: Stan se nalazi na prizemlju i uknjižen je kao garaža. Odlična pozicija stana! AGENCIJSKA PROVIZIJA JE URAČUNATA U CENU! EVROPA NS....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.350 €, 41,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Novog Sada. Stan je potpuno nov i odmah useljiv po isplati. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.350 €, 41,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Adica, nudimo Vam vrhunski stan. Zgrada je rađena od termoizolacionih blokova, debljine 25 cm, a izolovana kamenom vunom od 10 cm. Stan je dodatno rađen i opreman od uvoznih vrhunskih materijala. Podne obloge su od tarketa, pvc stolarija je sedmokomorna sa roletnama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131396, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u izgradnji urbane vile na Adicama. Odlican kvalitet gradnje. Grejanje na gas. Stan ce biti uknjizen kao garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 71.000 € na 70.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 71.000 €
17.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131396, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u izgradnji urbane vile na Adicama. Odličan kvalitet gradnje. Grejanje na gas. Stan će biti uknjižen kao garaža. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu ponudu na vrhunskoj lokaciji, nekretnina se nalazi na samom početku Grbavice. Stan je bez većih ulaganja, a zgrada je odlično održavana, odlična stvar je što poseduje ostavu u zgradi koja je cca 8m2. U blizini gradskog prevoza, medicinske škole, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican stan u izgradnji na Klisi.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinic poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, jednosoban stan u zgradi koja se završava do kraja septembra ove godine. Izuzetan kvalitet opreme, podno grejanje i topla voda na gas. Svaki stan poseduje svoj kotao. Stanu pripada dvorište od cca 20m2 kao i označeno parking mesto ispred zgrade. Pozovite za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno očuvan i u potpunosti opremljen stan površine 30m², smešten u mirnom i lepo uređenom delu grada. Ovaj šarmantni dom odiše toplinom i praktičnošću, a zahvaljujući pametno osmišljenom rasporedu prostora, funkcioniše kao jednoiposoban — spavaći deo je diskretno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.950 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban lepog rasporeda. Ključevi će biti početkom 2026.godine. Grejanje na toplotne pumpe. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/550402 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.950 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban lepog rasporeda. Ključevi će biti početkom 2026.godine. Grejanje na toplotne pumpe. šifra:550402 b122 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 69.740 €, 40,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.000 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131214, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Stan će biti uknjižen kao garaža. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.000 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131214, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Stan ce biti uknjizen kao garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.000 €, 40,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Podbara, prodaje se manji dvoiposoban stan od 40m2, dvorišni, useljiv, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, manje dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa (Agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.070 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan odličnog rasporeda u lepom delu Adica. Zgrada je useljena 2020.godine. U blizini se nalaze autobuska stajališta, vrtić, pošta, marketi... Grejanje je na gas, niski troškovi mesečnih režija. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 68.728 €, 40,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji , površine 40m2, na prizemlju manje stambene zgrade. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda: Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba kupatilo i terasa. Grejanje na toplotne pumpe veoma energetski i efikasno i ekonomično rešenje, U cenu uračunati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.870 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu izgradnju na Adicama. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje. Rok izgradnje je 01.09.2024. Za više informacija pozovite Vašeg agenta prodaje! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 68.000 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaza prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kucama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim sirokim ulicama sa lezecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 68.000 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129643, PR/II, klima, u izgradnji, parking. SAJLOVO 40 m2 stan - garaža prizemlje NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama sa ležecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u prizemlju,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nov stan odličnog rasporeda, ostaje kompletan nameštaj i tehnika koja se nalazi na slikama. Kuhinja je radjena po meri, tehnika je kupljena nova pre 3 meseca i uz nju se dobija garancija. Tehnika je sva Gorenje, dok je klima uredjaj Beko proizvodjaca. Dušek je kupljen u Ikei i uz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 438)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>