• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u novom sadu 70000 evra što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što manji

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što manji" pronađeno 2 070 nekretnina - prosečna cena 2.160 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 74.260 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 74.300 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov jednoiposoban stan odličnog rasporeda. Grejanje je podno na gas, tako da su niski troškovi. Nalazi se nadomak centra, a u blizini su takođe megamarketi i autobuska stajališta, što predstavlja odličnu priliku i za izdavanje. Uknjižena nekretnina 1/1. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 74.300 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov kompletno namešten jednoiposoban stan odličnog rasporeda. Grejanje je podno na gas, tako da su troškovi niski. Nalazi se nadomak centra, a u blizini su takođe megamarketi i autobuska stajališta, što predstavlja odličnu priliku i za izdavanje. Uknjižena nekretnina 1/1.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.700 €, 27,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 27,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054822, GARSONJERA, TELEP - JUŽNI, 27 M2 . Na prodaju odlična garsonjera na traženoj lokaciji u južnom delu Telepa, u ulici Heroja Pinkija, u Novom Sadu. Nekretnina se sastoji od predsoblja, kupatila, dnevnog boravka i funkcionalno odvojene kuhinje. Raspored prostora je praktičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv jednoiposoban stan odličnog rasporeda. Grejanje je podno na gas, tako da su niski troškovi. U blizini MEGAMARKETI i autobusko stajalite.Uknjižena nekretnina. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen na 27 m2 (u prirodi 35m2) manji jednoiposoban stan.Prazan i odmah useljiv.Pogodan za život a isto tako i dobra investicija za rentiranje.Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003020 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompletno nameštenu, uknjiženu garsonjeru. Jako retko u ponudi! U blizini vrtića, osnovne škole , marketa, autobuske stanice... Svakako naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 75.190 €, 27,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji. Tel:021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.200 €, 27,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera od 27 kvadratnih metara na Telepu. Na lepoj, mirnoj lokaciji, a istovremeno u blizini glavnih saobraćajnica, autobuskih stajališta, tržnog centra, Lidla. U stanu postoji zatvorena terasa koja gleda na ulicu i unosi mnoštvo prirodnog svetla, a u stanu će takođe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 64.750 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 27,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 27m u izgradnji na Telepu u Novom Sadu, stan je pozicioniran na prizemlju zgrade. Gradnja sa vrhunskim materijalima, grejanje na gas sa kalorimetrima . Useljenje krajem 2026. Za više inforamcija pozovite našeg agenta 0643187924, ili dođite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 75.190 €, 27,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 75.190 €, 27,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.860 €, 27,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična, uknjižena garsonjera! Bez ulaganja, vrlo funkcionalna! U ceni kuhinja i klima! Preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 63.860 €, 27,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan jednosoban stan na Klisi – idealan za život ili investiciju---Agencijska šifra: 1007990.U mirnom delu Novog Sada, na Klisi, nalazi se ovaj praktičan jednosoban stan površine 27 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je izuzetno funkcionalno organizovan – poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 63.860 €, 27,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere na lepoj i mirnoj lokaciji u Veterniku,pogodne kako za život tako i kao invsticija za izdavanje. Novogradnja,parking ispred zgrade za stanare,prilagođeno osobama sa posebnim potrebama. Ispred stana se nalazi terasa se dvorištem i prelepim zelenilom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 63.680 €, 27,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan jednosoban stan, lepo održavan, u zgradi od crvene fasadne cigle. Kuhinja je potpuno fizički odvojena, sa prozorom. Stan je dvorišno orijentisan ka prelepom dvorištu. Uknjižen je 1/1. Za ulazak u stan ili dodatne informacije pozovite naše agente prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 76.410 €, 27,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru stan na prodaju na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad. Stan je u izgradnji. Rok početak 2028. godine. Slobodni stanovi se nalaze na drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.850 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na ulična, u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.850 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulično u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 76.950 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130698, PR/, nov, novogradnja. Na prodaju nova odmah useljiva garsonjera od 28m2 u Petrovaradinu. U blizini su škola, obdanište, marketi, ambulanta, sportski tereni i slično. Cena 70.000 evra. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 70.000 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130698, PR/, nov, novogradnja. Na prodaju nova odmah useljiva garsonjera od 28m2 u Petrovaradinu. U blizini su skola, obdaniste, marketi, ambulanta, sportski tereni i slicno. Cena 70.000 evra. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.900 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetna prilika! Odličan stan u novijoj zgradi. Nalazi se na drugom spratu, ima lift, svetao. Nema ulaganja, odmah useljivo! Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokacija je odlična, mirna, široka ulica sa dosta parkinga ispred zgrade. Gledanje stana moguće, uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 69.860 €, 28,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Pri projektovanju, posebnu pažnju je posvećena kvalitetu izgradnje i ugrađenih materijala i opreme. Termoizolacija celog objekta (gradnja termoizolacionim blokom), Nemačka akrilna PVC stolarija sa aluminijumskim roletnama, bešumni VEGA lift velike nosivosti, gasno grejanje sa pojedinačnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.550 €, 28,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno nova, neuseljavana garsonjera na mirnoj lokaciji na Adicama. Nalazi se u neposrednoj blizini Kamenjara, šetališta, prodavnica i stanice gradskog prevoza. Garsonjera je komforna i funkcionalna, prodaje se kompletno nameštena, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 69.320 €, 28,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVI SAD, GRBAVICA, GARSONJERA, 28M2. Oglašavamo prodaju garsonjere na odličnoj lokaciji u Miše Dimitrijevića. Stan se pokazao kao dobra investicija, nema neka velika ulaganja. Stan se sastoji iz komotnog dnevnog boravka sa kuinjom i trpezarijom, kupatila i terase. Pozovite za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.000 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen, jednoiposoban stan u Hadži Ruvimovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Parking mesto u dvorištu za stanare zgrade. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.950 €, 28,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100920 Na prodaju garsonjera, u dvorišnom objektu na fantastičnoj lokaciji, u srcu Grbavice. U izvornom je stanju, potrebna su određena ulaganja, međutim stan je useljiv i trenutno se izdaje. U garsonjeru se ulazi iz zajedničkog hodnika, sastoji se iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantasticna garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruzenje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjizen 1/1! Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova nekorišćena garsonjera, Adice(blizina Kamenjara) 28m2, prizemlje,kompletno nameštena bez ulaganja, parking ispred zgrade. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119724, PR/, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Fantastična garsonjera na Adicama 28m2! Novogradnja zgrade sa parking mestom! Lepo i mirno okruženje sve od prodavnica se nalazi na 100m2. Stan uknjižen 1/1! Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 68.500 €, 28,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju u širem centru, 28m2. Stan se nalazi u prvoj zoni, u neposrednoj blizini Futoškog parka, Kliničkog centra i Medicinskog fakulteta. Ulaz iz dvorišta, visoko prizemlje, gleda u zajedničko dvorište. Stan se nalazi u mirnom dvorištu sa puno zelenila i hlada. Terasa, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.770 €, 28,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična lokacija, blizina centra. Zgrada pred useljenjem. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Kompletna dokumentacija. Za vise informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.000 €, 28,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100920 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju garsonjera, u dvorišnom objektu na fantastičnoj lokaciji, u srcu Grbavice. U izvornom je stanju, potrebna su određena ulaganja, međutim stan je useljiv i trenutno se izdaje. U garsonjeru se ulazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 75.600 € na 72.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 72.000 €, 28,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.600 €
15.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep. Stan na prizemlju zgrade, 27m2, lepo iskorištenih .U sklopu stana je dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i odvojena manja soba. Numerisano parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 28,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji. Rok završetka radova krajem 2026. god. Za sve informacije oko nekretnine pozovite agente prodaje. Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente. 531446 Kontakt: 064/8033306 i 021/2215100 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Na prodaju polunamešten stan novije gradnje u Adicama - Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene sobe koja može biti spavaća ili radna, kupatila i hodnika Cena stana iznosi 72.100e i u cenu je uračunata agencijska provizija u iznosu od 3%. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2